Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Ε εντάξει.Χιλλιά συγγνωμη. Αλλά δεν ήξερα οτι δεν επιτρέπονται τέτοια βίντεο. επρεπε να ρωτησω πρώτα.Οκ τώρα το μαθα δεν ξαναβάζω τετοια βίντεο.Αλλά γιατί μονιμο ban απο το τοπικ του βίντεο?Δωστε μου ένα 7 ήμερο ban οκ ,θα μάθαινα έτσι.

Link to comment
Share on other sites

To not δε το είδες στη παρένθεση; :p

Και btw γιατί δε κανείς θέμα;

Κάνε μια βόλτα, κάτι σου διαφεύγει :p

Όσο αφορά το θέμα, δεν έφτιαξα διότι το επιδιόρθωσα μετά από λίγες ώρες από το $4282 που έψαχνα ηλεκτρονικό.

Σκέφτηκα να φτιάξω θέμα για το πως το έφτιαξα αλλά στο ιντερνετ είδα ότι δεν είχε κανείς το ίδιο πρόβλημα, γι αυτό δεν το έκανα. Εγώ από "βλακεία" μου το χάλασα.

Αν θέλετε πάντως, φτιάχνω ένα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

την βλέπω τη Ρωσίδα να φεύγει με ασθενοφόρο μέχρι να τελειώσει το ευρωβύζι-ον. :hehe:

 

χάλια πάντως οι ψήφοι...είτε πλέον παίζει μπάλα τρελή νοθεία με call centers αντί να ψηφίζει ο απλός κόσμος είτε, τελικά η κάθε χώρα κοιτά την εξωτερική της πολιτική.

Link to comment
Share on other sites

ήταν ελεγχόμενο πάντα - όταν ξανά έβαλαν κριτές τέλος βγάζει μάτι , αλλά οκ νο προμπ με το πανηγυράκι ..

 

επίσης αυτή που στείλαμε ήταν τα χροστιμιά από το Voice οπότε κολοκυθάκια Βρυξελλών - ξέπλυμα χρήματος κλπ κλπ

Link to comment
Share on other sites

Εχω να δω eurovision εδω και χρονια 

Πραγματικα , βλεπω τον πατερα μου να κοιταει ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ τα αποτελεσματα και κρατιεμαι με το ζορι να μην του πω "ανθρωπε μου εισαι ηλιθιος ????" 

 

Τραγουδια = σκουπιδια 

Βαθμολογια = κανονισμενη 

 

Πιο το νοημα υπαρξης αυτου του θεσμου πλεον ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.