Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

- πως το συμπληρωνουμε ? 

- 5 επανω 1 κατω 

- ποσο κανει ? 

- 50 λεπτα 

- 50 λεπτα ολοκληρο ή η στηλη  ? 

- 50 λεπτα η στηλη 

- μπορω να συμπληρωσω και τις 5 ή χρειαζομαι αλλο χαρτι 

- το πρωτο 

- ποσο κανει ? 

 

<_<

 

ο σουπαιρμαν μας πσαικαζοι :hehe: 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πάω καλοκαιράκι σε νησί να πάρω πράγματα από περίπτερο.. μέσα ένας μπάρμπας 85+ χρονών.. 

παίρνω 3-4 πακέτα τσιγάρα (για τη παρέα), 2 χυμούς, 3 παγωτά, τσίχλες, καφέ.. 

- Πόσο κάνουν;; (γυαλιά ηλίου, σοβαρό υφάκι)

- 29.50€

- Πόσοοοοο;;; (με έκπληξη) Εγώ πάνω 20€ δεν δίνω για όλα αυτά! (πετάω 20άρικο κ πάω να φύγω)

- ΣΤΑΣΟΥ ΦΙΙΙΛΕΕΕΕ, ΠΕΡΙΜΕΝΕΕΕ ΘΑ ΤΑ ΒΡΟΥΜΕΕΕ (έβγαλε κεφάλι από το παραθυράκι κ παραλίγο να σηκώσει το περίπτερο να με κυνηγήσει)

Νταξ δεν κρατήθηκα... ψόφησα στο γέλιο.. του είπα ότι του έκανα πλάκα κ εννοείται πως δεν είχα σκοπό να φύγω κ παρόλο που τον πλήρωσα, με κέρασε ένα παγωτό γιατί δεν του το έχουν ξανακάνει κ γέλασε με τη ψυχή του κι αυτός.. "είστε απρόβλεπτοι εσείς οι νέοι!!" μου λέει!! Τις επόμενες μέρες τον κάναμε χρυσό, κάθε μέρα του ακουμπάγαμε τουλάχιστον 30€-40€.  :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εχω δυο παλιους υπολογιστες ('90) που δεν μου παει η καρδια να τους πεταξω στα σκουπιδια.. Υπαρχει περιπτωση να τους θελει κανεις για συλλογη?

Link to comment
Share on other sites

Εχω δυο παλιους υπολογιστες ('90) που δεν μου παει η καρδια να τους πεταξω στα σκουπιδια.. Υπαρχει περιπτωση να τους θελει κανεις για συλλογη?

 

 

Eδώ είσαι...

 

 

EDIT : Catzepticon skillz...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.