Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Δεχομαι και μπριΤΖολες αν και μπροστα στο ψαρι ολα πανε καδο. Ειδικα αμα εχει και χορτα απο διπλα

 

 

Καναμε το ποθ φαγητο thread part2 :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Δεχομαι και μπριΤΖολες αν και μπροστα στο ψαρι ολα πανε καδο. Ειδικα αμα εχει και χορτα απο διπλα

 

 

Καναμε το ποθ φαγητο thread part2 :p

Από που είσαι είπαμε; :hehe:

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Απο μυλοποταμο και κανω παρεα με 9φυλλα :p

Ελπίζω να μην τα τρως όμως!

 

Πέρα από την πλάκα έχουνε μια αγάπη για τα βλίτα κλπ εδώ, γι αυτό στο είπα :p

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

με έτρωγε η τσέπη μου οπότε κοπάνησα μία CRYORIG R1 UNIVERSAL :p πρέπει να χωράει ακριβώς στο carbide 300r :D και να περισεύουν 1.7mm(Η)(από το site της corsair Maximum CPU Cooler Height 170mm και cryorig είναι 16,3 :p ), όταν παραλάβω έχει θεματάκι και mini review   :p   ( @astrolabos ) ... αν δεν χωράει θα πάρω ένα σφυρί και θα την χωρέσω :p

 

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 λεπτά, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

με έτρωγε η τσέπη μου οπότε κοπάνησα μία CRYORIG R1 UNIVERSAL :p πρέπει να χωράει ακριβώς στο carbide 300r :D και να περισεύουν 1.7mm(Η), όταν παραλάβω έχει θεματάκι και mini review  :p   ( @astrolabos ) ... αν δεν χωράει θα πάρω ένα σφυρί και θα την χωρέσω :p

 

Στο 300r ειναι οριακα η 212 evo ... Για την r1, απλα θα κανεις μια τρυπα στο πλαινο :hehe: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, tommybertsen said:

Στο 300r ειναι οριακα η 212 evo ... Για την r1, απλα θα κανεις μια τρυπα στο πλαινο :hehe: 

έχω megahalem :p στραβιά και αντί να είναι (H)158.7mm πρέπει να έχει περάσει τα 160mm  :D :hehe: 

η 212 είναι 160 mm

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

η ρ1 γιουνιβερσαλ ειναι 16.8 ομως :p Βλεπω τωρα στο 300r της κοπελας μου την 212evo και αναρρωτιεμαι αν θα χουραει του νταμαρ η ρ1 :p 

Παρε χαράκια και αρχισε να μετρας ποσο θα κοψεις :hehe: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.