Jump to content



Recommended Posts

13 minutes ago, DJD said:

Yeap, 360mbit. 

Δεν ήμουν τόσο χαρούμενος... Είχα packet loss. Μάλλον λόγω του ότι χρησιμοποιεί πολλαπλά κανάλια κι όχι ένα. Με την Eir παίζω σαφώς καλύτερα κι ας είναι μόνο 100Mbit. Βέβαια, μετά τη μετακόμιση, ψήνομαι για 1000ρα... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

πριν 41 λεπτά, το μέλος DJD έγραψε:

dl.jpeg

Να σου στείλω να μου κατεβάσεις μερικά παιχνίδια; :p

 

Δεν είναι τίποτα, 52GB και 63GB via steam :hehe:

 

πριν 2 λεπτά, το μέλος Wizard! έγραψε:

Δεν ήμουν τόσο χαρούμενος... Είχα packet loss. Μάλλον λόγω του ότι χρησιμοποιεί πολλαπλά κανάλια κι όχι ένα. Με την Eir παίζω σαφώς καλύτερα κι ας είναι μόνο 100Mbit. Βέβαια, μετά τη μετακόμιση, ψήνομαι για 1000ρα... :rolleyes:

Άλλος απ εδώ! Βρε σεις, ποιος σας έβαλε να μας τρελάνετε;

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Wizard! said:

Ο Υπουργός Εργασίας της Ιρλανδίας. Χρειάζονται περισσότερους επαγγελματίες εδώ :p

Αν πληρώνω φόρους όπως η Apple, έρχομαι :)

(όχι δεν θέλω να ξεκινήσω συζήτηση φόροι Ελλάδας vs φόροι Ιρλανδίας). 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος felix έγραψε:

50.41Lt βενζίνη σε 45άρι ρεζερβουάρ...ΕΚΟ Ηλιούπολη....

  • "Ε, τόσο παίρνουν αυτά"
  • "Είναι με κλίση, γιαυτό"
  • "Είναι κανα 5λιτρο ο λαιμός"

...δεν ξέρω με τί θα ένιωθα δικαιωμένος ακριβώς...από επιστροφή χρημάτων μαζί με συγγνώμη σε όλα τα κανάλια χωρίς αλλοίωση προσώπου, μέχρι 2-ετή κάτεργα τον ιδιοκτήτη....

Στείλ' του τον έλεγχο της ΕΚΟ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, felix said:

50.41Lt βενζίνη σε 45άρι ρεζερβουάρ...ΕΚΟ Ηλιούπολη....

  • "Ε, τόσο παίρνουν αυτά"
  • "Είναι με κλίση, γιαυτό"
  • "Είναι κανα 5λιτρο ο λαιμός"

...δεν ξέρω με τί θα ένιωθα δικαιωμένος ακριβώς...από επιστροφή χρημάτων μαζί με συγγνώμη σε όλα τα κανάλια χωρίς αλλοίωση προσώπου, μέχρι 2-ετή κάτεργα τον ιδιοκτήτη....

Ωπ. Ποιο απ' όλα; Καλυψώ ήταν; Κι εγώ στην Ηλιούπολη έβαζα, κοντά στην κεντρική πλατεία, χωρίς τέτοια προβλήματα όμως.

 

Μετακόμισα στην Αυστρία, και έμαθα ότι εδώ έχουν ένα δημοτικό βενζινάδικο στην πόλη, που έχει πάντα την χαμηλότερη τιμή και καλή ποιότητα (και γι' αυτό έχει πάντα ουρές). Έβαλα βενζίνη με 1.075 € / λίτρο και δεν το πίστευα...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Εδω εβρεξε εχτες για 45 λεπτα. Αυτο ηταν. Αυτα τα 45 λεπτα, αν προστεθουν σε 15 λεπτα σταγονας της προηγουμενης εβδομαδας, ηταν οι βροχες που εριξε στην Αλεξανδρουπολη. Πραγματικα , εβρεχε σε ολη την χωρα, και εδω ουτε για αστειο. 

Σημερα εδινε καταιγιδες, και αυτη τη στιγμη εχει ηλιο και 5 διασπαρτα συννεφα. Καλη φαση :p 

Link to comment
Share on other sites

Είναι και οι Κινέζοι χειρότεροι από εμάς. Μου έστειλε λάθος αντικείμενο, έκανα dispute και μου λέει κλείσε το, θα σου επιστρέψω το 60% κλπ.

Εε είμαι κακός που απαιτώ να αλλάξει το description (αν αυτό είναι λάθος) ώστε να ταιριάζει με τα χαρακτηριστικά του προϊόντος ή να μου απαντήσει αν όντως έκανε λάθος και μου έστειλε λάθος προϊόν και όχι το σωστό; 

 

Ρητορική ερώτηση, μην απαντήσετε, εκτός αν θέλετε δώρο εορταστικές κάρτες!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.