Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Θέλει λέει ο Ομπάμα να βγάλει φωτογραφία στον ιερό βράχο της Ακρόπολης. 

Για να βγάλει μία φωτογραφία λοιπόν κλείνουμε Συγγρού και τα περίχωρα από το Φιξ μέχρι τη Βουλή.

Πας να πάρεις το αμάξι από το συνεργείο και αντί να κάνει 250 μέτρα ως συνήθως, βρίσκεσαι στη γέφυρα Καλλιθέας και δεινοπαθείς στην Δημητρακοπούλου για μία φωτογραφία του τυπά!

 

Δηλαδή όταν κυκλοφορεί στο Αμέρικα κλείνουν τα πάντα μη τρελαθώ; 

 

Και κάπου εδώ έρχεται ο Astrolabos και σου λέει καλημερα :p 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας από την εμπόλεμη ζώνη. Εχω βαρεθεί να ακούω ελικόπτερα πάλι σήμερα.

 

Χρόνια πολλά στους Ματθαίους και τις Ιφιγένειας:) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧ εχθές είχα 4mbps. Μου άρχισαν τα τηλέφωνα οτι ολα ειναι σωστά λέει. Μου άρχισαν για φιλτράκια και αηδίες. Οχι ουτε iptv έχω ούτε βλέπω τηλεόραση. Με τρώει το άδικο γιατί ειμαι πελάτης τους 10 χρόνια ακριβώς και αυτή η συμπεριφορά τους είναι τραγικότατη. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, SpirosKGR said:

Με τρώει το άδικο γιατί ειμαι πελάτης τους 10 χρόνια

 

ε, εκεί είναι το πρόβλημα φίλε μου. Με εσένα θεωρούν ότι έχουν δέσει το γαϊδαράκο τους, και δεν ασχολούνται μαζί σου.

Πάρε τηλέφωνο στις πωλήσεις και ζήτα τον αριθμό βρόχου (χρειάζεται σε ορισμένες αιτήσεις, για να αλλάξεις πάροχο) και θα περιμένεις τελέφωνο "μα γιατί; τι έφταιξε; μήπως να σας κάνουμε προσφορά να το ξανασκεφτείτε;" Αν δε σε πάρουν ούτε τότε, ε, προχώρα την αίτησή σου σε άλλον πάροχο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να φύγω εδώ και καιρό απλά λόγω που τελικα δεν έχει κάτσει κάποια δουλειά, άνεργος εδώ και 1.5 χρόνο που τελείωσα το στρατό τρατάρω το θέμα όσο πάει αλλά έχουν καταντήσει τελείως σαχλαμάριδες. Με το που τους την είπα λιγο στο fb, και δεν σήκωσα και τα τηλέφωνα που με έπερναν έφτιαξε στα 4 με χίλια ζόρια. 

 

Η μόνη εναλλακτική είναι ο ΟΤΕ ο οποίος μου είχε πει ότι θα κλειδώνω στα 9-10 mbps ( σύμφωνα πάντα με βάση τον αριθμό του κάτω ενοίκου που μένει και έχει ΟΤΕ ). Ολα αυτά πέρυσι που δεν είχαν βάλει και τα νέα καφάο. Εχω 2 καφάο του οτέ στη περιοχή μου. 

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.