Jump to content



Recommended Posts

Με περιτρυγυρναει γριπη και το βραδυ μολις ξαπλωνω εχω φλεματα χωρις να είμαι μπουκωμενος μυτη κτλπ. Τι να παρω για φλεματα?
Στα υποψιν εχω καμια κρεμα γιωτης, λεμόνι με μελι η απλα να προσπαθω να τα φτυνω.
Τι λέτε?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

9 hours ago, karmen1983 said:

Παίρνω το αεροπλάνο και την κάνωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

 

 

8 hours ago, wrong method said:

στο καλό και να μασ γράφεισ,άντε να φύγει και ο γάτοσ,να έχουμε το ποθ ούλο δικό μασ  :p

 

 

Γιατί γράφεις το τελευταίο σίγμα μιας λέξης με κανονικό και όχι με σίγμα τελικό;

Link to comment
Share on other sites

Εχει γραψει και σωστα , με τελικο σιγμα, απλα τωρα θελει να τον λυπηθουμε για να αποφυγει το γυρισμα της Λαμπρης :hehe: 

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, wrong method said:

έχω δυσλεξία και ο αστροκατ αντί να με εντάξει στις ευαίσθητες κοινωνικέσ ομάδεσ με πέταξε μέσα στον γενικό πληθυζμό 

αίσχοσ δλδ 

 

Μπορείς σε παρακαλώ να βάζεις τελικό σίγμα; Ειλικρινά και σοβαρά.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, artyom said:

Με περιτρυγυρναει γριπη και το βραδυ μολις ξαπλωνω εχω φλεματα χωρις να είμαι μπουκωμενος μυτη κτλπ. Τι να παρω για φλεματα?
Στα υποψιν εχω καμια κρεμα γιωτης, λεμόνι με μελι η απλα να προσπαθω να τα φτυνω.
Τι λέτε?

Πλυσεις με hexalen 3 φορες την ημερα. Comtrex 2 χαπακια καθε φορα, ανα 6 ωρο. Αν σου κανει και πυρετο, πρεπει να σε δει ιατρος. Ισως να πρεπει να σου γραψει καποια αντιβιωση. Περαστικα.:)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλές γιορτές!

Έχει προσφορά η Hifiman στο site κάποιες καλές εκπτώσεις! Αν δεν το είδατε και σκέφτεστε για ακουστικά:

http://hifiman.com/promote/16xmas/index.html

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.