Jump to content



Recommended Posts

πριν 2 ώρες, το μέλος Seafalco έγραψε:

Αν κρίνω από το πως έχει σταθεί το χιόνι , δεν θα πρέπει να φύσαγε καθόλου, απλά έριξε τα . . .  "κερατά" του ! ! !

Φέτος οι σοδιές θα είναι παντού καλές και θα γεμίσουν όλα τα πηγάδια και οι υδατοδεξαμενές ! :)


 

μπα...αν δεν ριξει νερο και καλη ποσοτητα αυτο το χιονι δεν κανει δουλεια.η γη ειναι ηδη ξεραμενη

μιας και δεν εβρεξε ,παγωσε τωρα οπωτε δυσκολακι.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Και παγετός, οπότε πολλή προσοχή στους δρόμους, ειδικά στα σκιερά σημεία. Έφαγα μισή ώρα να καθαρίζω πάγο από το δρομάκι και το αυτοκίνητο και πέτυχα πάγο και στον δρόμο. Όπως πέτυχα και μερικούς που την είδαν Μάκινεν, οπότε προσοχή και σε αυτούς... :unsure:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ τη παρέα ! :D

(Αυτό ^^ δεν έχει ωρολογιακό περιορισμό !  :hehe: )

Σήμερα το πρωί θερμοκρασία >>> -2,5  και αυτό μετρημένο με θερμόμετρο, γιατί το Allwether έδινε -4 !

Οπότε και αξύριστος να βγείς , θα φροντίσει ο καιρός ! :p

Ευτυχώς από νερά στους δρόμους δεν υπήρχε τίποτε, ούτε  παγος φυσικά.

Αλλά η παγωνιά μου θύμισε τα μικράτα μου, δούλευα καλουπατζής τότε.

Αφήναμε το μεσημέρι τα ρούχα της δουλειάς στην οικοδομή κρεμασμένα σ΄ ένα καρφί και την άλλη μέρα το πρωί . . .

το παντελόνι το έστηνες όρθιο και δεν έπεφτε, είχε κρουσταλιάσει ολόκληρο  ! ! !  :wall:

Ευτυχώς που πάντα πρωτη δουλειά ήταν να ανάψουμε τη "σόμπα" (γκαζοντενεκές που καίγαμε παλιόξυλα) και κάπως βολευόταν η δουλειά !

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ρε...

 

Βγαίνω έξω από το σπίτι μου για λίγο στις 3:30, μια χαρά μέρα.

 

Βγαίνω έξω πριν 5 λεπτά....χιόνι 5 πόντους...

 

WTF?????

 

 

 

 

Έγινε επεξεργασία από Volrath
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.