Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

29 minutes ago, DEADLAZARUS said:

what in hell είναι το dex station;

Νταξ. Δηλαδη ο παραπανω κύριος έχει και δικαίωμα ψήφου. Θα κάνει ή έχει και παιδιά. Κυκλοφορεί ανάμεσα μας. Σε τι κόσμο φέραμε τα παιδιά μας απορώ. :hehe:

Έγινε επεξεργασία από jax7480
  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος jax7480 έγραψε:

Νταξ. Δηλαδη ο παραπανω κύριος έχει και δικαίωμα ψήφου. Θα κάνει ή έχει και παιδιά. Κυκλοφορεί ανάμεσα μας. Σε τι κόσμο φέραμε τα παιδιά μας απορώ. :hehe:

Για όσα είπες, ξέρεις τι έρχεται: 200.gif#98-grid1

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αν υπάρχει κάποιος από Πάτρα ας μου στείλει ένα πμ

Θέλω πληροφορίες για ενοικίαση σπιτιού. Πέρασε ένας φίλος ΤΕΙ Πάτρας και θέλω ενημέρωση για τις γύρω περιοχές που μπορεί να ψάξει

 

Ευχαριστώ :) 

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Αν υπάρχει κάποιος από Πάτρα ας μου στείλει ένα πμ

Θέλω πληροφορίες για ενοικίαση σπιτιού. Πέρασε ένας φίλος ΤΕΙ Πάτρας και θέλω ενημέρωση για τις γύρω περιοχές που μπορεί να ψάξει

 

Ευχαριστώ :) 

Ειναι το καταλληλο θεμα για το ποστ αυτο; Κανε θεμα να σου πουμε. Αντε ολοι ποσταρετε στο ΠΟΘ αλλος για ενισχυτες αλλος για σπιτια.. αμαν! μπαναρε τη μαρικα αστρο! :hehe::p

BTW Μπραβο στο παιδι καλη δυναμη

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 13 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Μου αρέσουν τα δαγκωμένα μήλα :p 

Εσύ είσαι το ποτάμι.

 

________________________

 

Πλάκα πλάκα αδιαφορούσα για τα μήλα οχι στον τομέα των κινητων μόνο αλλά και σε αυτόν των Η/Υ και έλεγα οτι είναι  ποζερομηχανήματα. 

Πήρα ΜΒΡ και η διαφορά σε σχέση με τον τρόπο που δούλευα πριν (cygwin/debian) είναι χαοτική οσο αφορά την παραγωγικότητα. Eπιπέδου να βαζεις φωτιά με πέτρες και με flamethrower... 

Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

Εσύ είσαι το ποτάμι.

 

________________________

 

Πλάκα πλάκα αδιαφορούσα για τα μήλα οχι στον τομέα των κινητων μόνο αλλά και σε αυτόν των Η/Υ και έλεγα οτι είναι  ποζερομηχανήματα. 

Πήρα ΜΒΡ και η διαφορά σε σχέση με τον τρόπο που δούλευα πριν (cygwin/debian) είναι χαοτική οσο αφορά την παραγωγικότητα. Eπιπέδου να βαζεις φωτιά με πέτρες και με flamethrower... 

i-love-my-macbook-pro-retina-helps-me-re

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 20 λεπτά, το μέλος thefou έγραψε:
Παράθεση

Και έτσι, η οπτική ίνα πέρασε με ζιγκ ζαγκ

:p 

Καλημέρα !

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Και να ήταν μόνο εκεί τα ζιγκ ζαγκ, κι αλλού τα έχουν κάνει :hehe:

                                                           

                                                                                                  Καλημέρες

 

20992640_166726710550638_8877616079273319366_n.thumb.jpg.8f03c0015089282f845ec19047eae4ca.jpg20994114_1917345978591454_3650196348402699235_n.thumb.jpg.87fef71dbfe26723fd3d11d255b842ef.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.