Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Προτιμώ πάντως να έχω νερό το καλοκαίρι να κάνω μπάνιο από το να μην λασπωθεί το αμάξ πχ.
Δεν ξέρω για εκεί αλλά εδώ έχουμε σοβαρό πρόβλημα με το νερό, δεν υπάρχει σπίτι που να μην έχει τουλάχιστον ένα ντεπόζιτο νερού στην ταράτσα.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, UltraB said:
Προτιμώ πάντως να έχω νερό το καλοκαίρι να κάνω μπάνιο από το να μην λασπωθεί το αμάξι πχ.

 

Ναι εννοείται. Δεν ξέρω πού μένεις, αλλά καλύτερα να βρέχει στα βουνά για να στραγγίζει το νερό στους ταμιευτήρες παρά στην Αθήνα και να χύνεται όλο στη θάλασσα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σιχαίνομαι τις μεγάλες εταιρείες. Πηγαίνεις από υπεύθυνο σε υπεύθυνο μέχρι να κάνεις τη δουλειά σου και όταν αυτή ΔΕΝ γίνει, άντε πάλι από την αρχή. Άει σιχτήρ δηλαδή...

Άντε καληνύχτες.

 

Link to comment
Share on other sites

Έρχομαι από Βουλιαγμένης τα παράθυρα ανοικτά, και διπλα μου είναι ένα smart με μια κοπέλα μέσα. Σταματημενοι στα φανάρια δίπλα - δίπλα λέει στο κινητο: Μα σου είπα ήμουν τουαλέτα και τώρα μαγειρεύω. Γυρνάω και της λέω : Κατέβασε την θερμοκρασία το φαγητό μύρισε, θα καεί..... :hehe:

  • Like 2
  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος Lakisss έγραψε:

Μαύρη μέρα ξημέρωσε για τούτο τον τόπο....αποκλειστήκαμε από τον τελικό της eurovision αδέρφια. Καλημέρα.

  

Η Φουρέιρα έγινε το απόλυτο φαβορί για τη νίκη -

 

: P

Link to comment
Share on other sites

Μη μ@μησω πρωί πρωί... έσκασε σε όλους εδώ στη γειτονιά ειδοποίηση απ 'το βιοτεχνικό επιμελητήριο.

Χρωστάμε λέει αναδρομικά κάποιο "τέλος τήρησης μερίδας Γ.Ε.ΜΗ." (2015-2018) και πρέπει να δώσω 120 ευρώ.:rant85:

Ποτέ δεν κατάλαβα τι είναι το επιμελητήριο, γιατί είμαι σε αυτό και γιατί πληρώνω κάτι μη ανταποδοτικό.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.