Jump to content



Recommended Posts

Μία ώρα πριν, το μέλος mer έγραψε:

Δηλαδή άμα έχεις βλάβη θα σκάψει το δρόμο για σένα ο ΟΤΕ;

 

Αλλοιώνονται

Ναι, θα το κάνει αλλά σε πολύ ακραίες καταστάσεις. Ο ίδιος το τεχνικός μου ανέφερε ότι το έχουν κάνει.

Και όταν ο τεχνικός μου δίνει το κινητό του και το "Οκ" να τον παίρνω τηλέφωνο ακόμα και όταν δεν είναι στην δουλειά ή όταν με παίρνει τηλέφωνο και με ρωτάει αν έφτιαξε το πρόβλημα, αυτό για εμένα λέει πολλά!

 

By the way, το τι έχω τραβήξει από το πρωί δε περιγράφετε! Μ_μω την Asus & UEFI bios τους!! :rant85:

Σορρυ για το range rage αλλά πως δε τα έχω σουτάρει από το παράθυρο... απορώ!

 

Έγινε επεξεργασία από UltraB
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Ο άλλος έχει username στο Youtube 21641 χαρακτήρες!! :blink:

 

Στη φωτογραφία παρακάτω ούτε το μισό username δε φαίνεται στο ελάχιστο zoom του Chrome.

Και το αστείο ποιο είναι; Ότι αφήνει "σοβαρό" σχόλιο :p

Spoiler

241eb7522c704d62adfe0991ebcc0ecc.png

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μονο εμενα ενοχλει η ταση που υπαρχει με το rgb lightning στα παντα οσον αφορα τα pc?

 

Ρε gamo to kerato μου τι καραγκοζιλικια ειναι αυτα...πραγματικα μυριζει ποκ-κορν κ μαλλι της γριας..

 

Ειπαμε να εχει κανα λαμπιονι η μητρικη αντε και η gpu...

 

Αλλο αυτο κ αλλο να εχεις το τσιρκο Medrano για υπολογιστη :hehe:

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Εχω σβησει πλεον και της μητρικης και της gpu..ευτυχως μπορω γιατι διαφορετικα θα εβαζα φουλ πλαινο για να μη φεγγοβολαει ^_^

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Lazy Dog said:

Μονο εμενα ενοχλει η ταση που υπαρχει με το rgb lightning στα παντα οσον αφορα τα pc?

 

Ρε gamo to kerato μου τι καραγκοζιλικια ειναι αυτα...πραγματικα μυριζει ποκ-κορν κ μαλλι της γριας..

 

Ειπαμε να εχει κανα λαμπιονι η μητρικη αντε και η gpu...

 

Αλλο αυτο κ αλλο να εχεις το τσιρκο Medrano για υπολογιστη :hehe:

 

Μια από τα ίδια. Τι να κάνεις. Όσο γερνάει ο άνθρωπος γίνεται περίεργος και ιδιότροπος... :hehe::hehe::hehe::hehe:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

τι ωραίο αίσθημα να πηγαίνεις για ύπνο και να είχες την ERT με όλα τα λαμόγια να πανυγιρίζουν υπέρ της Παραμονής της Αγγλίας !

και να σηκώνεσε και να έχει ανατραπεί το χθεσινό !

 

fuck_yea__by_rober_raik-d4clvrz.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.