Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

είμαι κομμάτια, μετά από μια δύσκολη μέρα.. έτοιμος να ξεραθώ γιατί αύριο ακολουθεί πιο δύσκολη..

κ μου στέλνει μια αγγλίδα ότι επειδή χώρισε με τον δικό της, θέλει να με δει απόψε.. να πάρει εκδίκηση.. αποφασισμένη κ βιάζεται κιόλας.. αν δεν έρθεις, πες μου να έρθω εγώ φάση.. ρε φίλε είναι τρελές όλες τους.. :sarcastic:για δέσιμο.. γιατί τέτοια βιασύνη της λέω.. ε λέει αύριο μπορεί να τα βρούμε... χαχαχαχαχ

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Με πήραν τηλέφωνο για προσφορές (κλασσικά). Με ρωτάνε πόσες κάρτες βάζω τον μήνα, τους απαντάω μια και αν.

 

Μου λέει, σου προσφέρουμε το τάδε πακέτο (αρκετά καλό αλλά ...) μπλα μπλα μπλα με 18€ το μήνα.

Εκεί έκανα να του πω, καλά, πας καλά ρε άνθρωπε μου; Τι σκατά σε ακούω τόση ώρα εφόσον πληρώνω κοντά τα μισά.

 

Και μετά έρχεται η προσφορά για το σταθερό καθώς έφαγε άκυρο για το κινητό.

Ελάτε στη Wind να για πληρώνεται 21€ το μήνα, μπλα μπλα μπλα.

 

Ευχαριστώ αλλά τον ΟΤΕ δεν το αλλάζω, είναι ο μόνος που τρέχει αν συμβεί κάτι.

Και μου λέει ο άλλος με ένα τόνο "Τι λέτε κύριε μου, τι είναι αυτά που λέτε;" :hehe:

 

Εκεί έκανα να του πω...

Ναι ρε κιόφτεδες, θα τρέχετε εσείς στις ιδιόκτητες γραμμές του ΟΤΕ και θα μου αλλάζετε καλώδια, πόρτες κλπ...

Αι στα τσ_ακίδια, παρεξηγήθηκες κιόλας.

Έγινε επεξεργασία από UltraB
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑχα Αντώνη @UltraB παρόμοιο περιστατικό μου είχε συμβεί όσο ήμουν σκοπιά πύλη πέρυσι που ήμουν Π.Ναυτικό θητεία. Ημουν πύλη και είχα ακόμα 2 ώρες από τις 4.5 σινολογικά που ήταν εκείνη η βάρδια. Βαριόμουνα μιας και απόγευμα και είχε ησυχία. Και με παίρνει η Vodafone για καρτοπρόγραμμα και άλλα τέτοια κουραφέξαλα. Εδώ να επισημάνω ότι βάζω μια κάρτα κι ΑΝ το χρόνο καθώς δε μιλάω καθόλου στο τηλέφωνο. Και μιλαγε μιλαγε μιλαγε ο υπάλληλος, ξαφνικά ακούω απο τη στοά την κόρνα από το αμάξι του διοικητή. Λέω του vodafonατζή " περιμένετε λίγο να ανοίξω τη πύλη :p ". Αφήνω το κινητό, πάω ανοίγω, δίνω και στον διοικητή κάτι σαν γράμμα που του είχαν αφήσει στην πύλη. Φεύγει, στρίβει στη στροφή. Πλησιάζω προς το κουβούκλιο της πύλης και ακόμα μίλαγε :p .  Στο τέλος του έριξα ενα ωραιότατατο άκυρο και τον αφηγα και μίλαγε μέχρι που του λεω ενα ξερό δε θέλω δε μιλάω πολύ. Και του το ψιλοεκλεισα στα μούτρα. 

 

Υ.Γ Εχω να βάλω κάρτα από αρχές 2015, και παίζει και να τους χρωστάω και 3-5 ευρώ από επέκταση συνομιλίας πώς λέγεται  

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

Τα ιδια κ εδω...μολις τους πω ποσο ευχαριστημενος ειμαι απο τον οτε ακουω τον ηχο απο τα σπυρια που βγαζουν... :hehe:

 

Πηρε ενας πριν 3 εβδομαδες...απο τοτε και με διαφορετικη φωνη καθε φορα, τον βαζω να παιρνει την επομενη εβδομαδα που κ καλα θα ειναι ο ιδιοκτητης σπιτι....

 

Σημερα το πρωι ηταν η 4η φορα...την αλλη Δευτερα/Τριτη παλι :lol:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 22 λεπτά, το μέλος wrong method έγραψε:

τα σιροπιαστά λήγουν;

 

Αντεχουν 48 ωρες εκτος ψυγειου (τωρα με τις ζεστες 24 ωρες ), και οχι , δε "ληγουν" , απλως αναλογα με το σιροπιαστο και το υλικο που χρησιμοποιει ο καθενας, μπορει αν παρει αλλη "τροπη" το καθε γλυκο.

Σιγουρα δε θες να φας ρεβανι 2 μηνες μετα ας πουμε :hehe: 

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

τι 48 ώρες, αυτό που έφαγα ήταν από την προηγούμενη χιλιετία σίγουρα :p 

 

αφήνω την αμύθητη περιούσια και όλα μου τα χρέη στον αστροκατ-εκεί να απευθύνεστε πλέον για λεφτά-εγώ δεν ξέρω τπτ :hehe:  

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑχα Αντώνη @UltraB  

 

Υ.Γ Εχω να βάλω κάρτα από αρχές 2015, και παίζει και να τους χρωστάω και 3-5 ευρώ από επέκταση συνομιλίας πώς λέγεται  

Πλεον στο τριμηνο ληγει αν δεν κανεις ανανεωση.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ αλλά τον ΟΤΕ δεν το αλλάζω, είναι ο μόνος που τρέχει αν συμβεί κάτι.

Και μου λέει ο άλλος με ένα τόνο "Τι λέτε κύριε μου, τι είναι αυτά που λέτε;" :hehe:

 

Εκεί έκανα να του πω...

Ναι ρε κιόφτεδες, θα τρέχετε εσείς στις ιδιόκτητες γραμμές του ΟΤΕ και θα μου αλλάζετε καλώδια, πόρτες κλπ...

Αι στα τσ_ακίδια, παρεξηγήθηκες κιόλας.

Δηλαδή άμα έχεις βλάβη θα σκάψει το δρόμο για σένα ο ΟΤΕ;

τα σιροπιαστά λήγουν;

 

Αλλοιώνονται

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.