Jump to content



Recommended Posts

Χρειαζόταν να γίνει κατά τη γνώμη μου. Κάποιος έπρεπε να ταρακουνήσει την Ευρώπη εφόσον εμείς δεν έχουμε τα @@@.

 

Αν αύριο κάνουμε δημοψήφισμα και εμείς για GREXIT, δε θέλω να φανταστώ τι θα γίνει... Ευρώπη τέλος μετά, τουλάχιστον έτσι όπως την γνωρίζαμε.

 

Έχουν καταντήσει οι "έξυπνες" χώρες να ξεζουμίζουν τις μικρές και να τρώνε αυτοί καλά και οι άλλοι τίποτα.

Δουλεύεται σαν τα σκυλιά για να ξεπληρώνεται τα δικά μας χρέη καλυπτόμενα απ τα δικά σας ώστε να μην το καταλαβαίνεται.

Έγινε επεξεργασία από UltraB
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

που είναι το πρόβατο τώρα που το χρειάζεσαι; τέλος πάντων, αν μιλήσει κανείς με τον Κλεισθένη, πείτε του ότι ψάχνω για διαμέρισμα (ή και πολυκατοικία, εξαρτάται πόσο απελπισμένος είναι ο ιδιοκτήτης) στο Λονδίνο. Προσφέρω ως αντάλλαγμα λάδι και φέτα για την χρόνια. Αν είναι κάτι το πολύ καλό και αξίζει τα παραπάνω έξοδα δίνω και τραχανά αρίστης ποιότητας 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Ρε κάνατε λίστα με το τι θα ψωνίσετε από amazon UK τώρα που έχει γυρίσει; :hehe:

 

Καλησπέρα σε όλους! Ζεστη μέρα και σήμερα.... :hm:

Χαχα, σκεφτόμουν αν όντως θα είναι ένα απ τα καλά που θα έχει η έξοδο τους, θα δείξει.

Link to comment
Share on other sites

Οσο είναι στο ναδίρ η λίρα και η Βρετανία ακόμα μέσα στην ένωση, θα είναι φοβερό,τρομερό, πάααααρα πολύ ωραίο.

Οταν φύγουν τότε θα έχει τελωνείο :p 

Link to comment
Share on other sites

έχω βαρεθεί να βλέπω αναλύσεις του κ*λου τόσες μέρες.. η βλακεία δεν έχει όριο... σήμερα το τερμάτισαν.. έγιναν όλοι ειδικοί.. έμαθαν ήδη τις συνέπειες.. βρήκαν τα αίτια και εξήγησαν πώς ψήφισαν οι άγγλοι.. πετάγεται κ το κάθε κατινάκι κ λέει άντε να πέσει η λίρα να πάμε λονδίνο φθηνά, να σηκώσουμε το πράιμαρκ.. αυτοί είμαστε.. πετάγεται κι η άλλη, παιδιά τι είναι η στερλίνα, λίρα δεν έχουν οι Άγγλοι; Κι ευτυχώς δεν έχω facebook.. μα και το twitter δεν πάει πίσω.. <_<

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 41 λεπτά, το μέλος karmen1983 έγραψε:

^^Ειλικρινά θέλω να πιστέψω ότι είναι στημένο το βίντεο. :huh:

http://www.skai.gr/tv/show/?showid=66034

 

Επιλέγεις 23/06/2026 @30.21

Έγινε επεξεργασία από vic
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Lakisss έγραψε:

Το καλοκαίρι από Παρασκευή μεσημέρι μέχρι Κυριακή βράδυ, σβήνουν τα 2/3 των ρούτερ της γειτονιάς.

Κάντε τους μερικές καταγγελίες να δεις στο πότε θα τα φτιάξουν...

Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος SpirosKGR έγραψε:

:lol::hehe:

Αμα τους πεις καμια Μύκονο κατευθείαν θα τη βρουν :p

 

Μην είσαι τόσο σίγουρος. Θα βρεθούν πολλά "σαΐνια" που θα σου δείξουν την Μύκονο από Κύπρο μέχρι.. Μαδαγασκάρη!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.