Jump to content



Recommended Posts

πριν 2 λεπτά, το μέλος Lakisss έγραψε:

Να κράξω και ΄γω;  :p

Μα πόσο μυαλό πρέπει να διαθέτει κανείς, όταν μπαίνει σε ένα μαγαζί να σπρώχνει τη πόρτα απ' το πόμολο;

Να καθαρίζεις τα τζάμια και όλοι να τα ακουμπάνε;

 

Δες λες παλι καλα που την σπρωχνει και δε προσπαθει να την τραβηξει απο το τζαμι σα να ειχε βεντουζες στα χερια; :hehe: 

Μου εχει τυχει σε μαγαζι που δουλευα ο αλλος να μη βλεπει το πομολο και να προσπαθει να τραβηξει απο την χαραμαδα την πορτα :wall:

Μετα καταλαβε οτι πρεπει να αγγιξει το πομολο και να τραβηξει :p 

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

πριν 10 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Τι καιρο κανει κατω; Εδω περα εχει 27c. Ειναι πολυ καλυτερα απο την προηγουμενη εβδομαδα γενικοτερα. Εδω και 3 μερες ειμαι χωρις a/c και ανεμιστηρα το βραδυ! 

Νταξει κι εδω εχει δροσισει καπως, 32 εχουμε τωρα. Και το βραδακυ μια χαρα ειναι, κι εγω δεν εχω βαλει ac εδω και 3 βραδυα. Αλλα μεσημερι και ειδικα αν εισαι στο δρομο δεν παλευεται...

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος UltraB έγραψε:

Έλα ρε, δείχνει τη διαδρομή ενός δέματος. Απλά το έβαλα για να δείτε πόσο γρήγορα άλλαξε τις χώρες :)

 

Καταλαβα τι δειχνει, το δεμα τι ειναι ομως, γι'αυτο λεω εξπλειν :p Ή απλα ειναι τυχαια φωτο; 

Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθεί κανείς τη δική της χα; το τι ειπώθηκε σήμερα, από ειδικό φρουρό που ήταν εκτός υπηρεσίας και παρών, δεν περιγράφεται... Είμαι από κινητό και δεν μπορώ να κάνω πολλά copy paste, αλλιώς θα σας τα έγραφα. Όσοι ενδιαφέρεστε, Twitter -> search "#gdtrial" 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

παιδια να κανω μια ερωτηση windows xp για να εχω και παλαιό λειτουργικό σύστημα μεχρι τι chipset πρέπει να ψάξω i5-i7 ? μέχρι ποιο επεξεργαστή μπορώ να βρω drivers και για xp και για 7ρια? Εμενα το αυτι μου πειρε για 3770 με 1555 αλλα το θεμα ειναι οτι δεν μπορώ να βρω πλέων 1555 με εγγύηση τουλάχιστον την μητρική οποτε μονο 1550.Ξερετε κατι σχετικο ?

Link to comment
Share on other sites

πριν 24 λεπτά, το μέλος dukepapas έγραψε:

Ε δεν θελω πολλες γνωμες κανα δυο ετσι και αλλιως το θεμα λεει πειτε οτι θελετε δεν εχει περιορισμό και λογοκρισία στο τι θα πεις :lol:

Οταν υπαρχει ενοτητα ξεχωριστη για τετοιου ειδους ερωτησεις, πιστευεις οτι θα παρεις απαντηση σε αυτο το θεμα; Καποιες φορες υπερβαλλει ο αστρο , αλλα τωρα θα εχει δικιο ;) 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.