Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

τι να σου πω ρε @wrong method... ασίστ στον αντίπαλο έβγαλες

1 hour ago, karmen1983 said:

Αύριο φεύγω για διακοπές και το μόνο που σκέφτομαι είναι να πάω τώρα και να φτιάξω τη βαλίτσα μου

Καλές διακοπές, κι ελπίζω να μην πας προς Σητεία μεριά :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, deninho said:

τι να σου πω ρε @wrong method... ασίστ στον αντίπαλο έβγαλες

 

 

 

μα τι να κάνω;είναι σαν να παίζουμε με σημαδεμένη τράπουλα,ο καταχθόνιος έχει τους άσους&βαλέδες και εμείς τα 3αρια :p

 

 

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ειμαστε παντου οι κουφαλες:

 

1) Αμβουργο, Γερμανια. Μεσημεριανο σε ελληνικο εστιατοριο. Αρνισια παϊδακια και χοιρινο σουβλακι.

2) Μπρνο, Τσεχια. Βραδινο σε ελληνικο εστιατοριο. Πιτογυρα με τους ταλιμπαν.

3) Βελιγραδι, Σερβια. Καφε φραπε στο ξενοδοχειο. 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, geogeoland said:

βασικό μέλημα σου γύρω από το PC τα τελευταία ΧΡΟΝΙΑ, είναι απλά "να δουλεύει", πράγμα που το μπρίκι σου κάνει με ακρίβεια καλοεκπαιδευμένου σκύλου της αστυνομίας...

 

ουφ, υπάρχουν κι άλλοι. Νόμιζα ότι ήμουν ο μόνος :hehe:

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Τελικα μπορει να ειμαστε παντου αλλα ωρες ωρες ντρεπομαι για την καταγωγη μου, ειλικρινα. Τις τελευταιες μερες διεσχισα την Ευρωπη ( Νορβηγια, Δανια, Γερμανια, Τσεχια, Σλοβακια, Ουγγαρια, Σερβια, FYROM και τελος Ελλαδα). Το χάλι στη φωτο ειναι απο τα Ελληνικα συνορα. Πουθενα αλλου δεν βρηκα τετοιο χαος.

20160703_082700.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jax7480 said:

Τελικα μπορει να ειμαστε παντου αλλα ωρες ωρες ντρεπομαι για την καταγωγη μου, ειλικρινα. Τις τελευταιες μερες διεσχισα την Ευρωπη ( Νορβηγια, Δανια, Γερμανια, Τσεχια, Σλοβακια, Ουγγαρια, Σερβια, FYROM και τελος Ελλαδα). Το χάλι στη φωτο ειναι απο τα Ελληνικα συνορα. Πουθενα αλλου δεν βρηκα τετοιο χαος.

 

1. Καλώς ήρθες

2. Τι ήθελες να κάνουν, να έχουν σηκωμένες τις μπάρες και να κάνουν τροχονομικά σήμα "περάστε"; Μεταξύ των χωρών που περιέγραψες δεν έχει εκτεταμμένο λαθρεμπόριο, όπως στα βόρεια σύνορα της Ελλάδας. Επιπλέον, σχεδόν όλη η ηπειρωτική Ευρώπη είναι intra schengen, οπότε δεν υπάρχει και λόγος "ελέγχου". Αν δεν σας σταματούσαν στα σύνορα, θα ήταν κάποιος άλλος εδώ και θα έγραφε "Μπ***λο χώρα, ούτε έναν έλεγχο στα σύνορα και μετά γκρινιάζουν για λαθρεμπόριο. Ψόφος!".

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.