Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

et tu filthy? καλα για τον αστροκατ,ηξερα οτι θα πει καποια κακια-διαβαζω στο blizz φορουμ τις αλλαγες στο επομενο πατσ κα μου εχει ανεβει το αιμα στο κεφαλι με τις λαλακιες τους,γμτ τους dev re fousth moy  :rant85:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, wrong method said:

δεν υπαρχει περιπτωση να τους ξαναδωσω φραγκο αν νερφαρουνε τον wd- παραταω το game-αγοραζω ps4-ετσι και αλλιως το εψηνα-και πιανω elder scrolls online 

καλά στο ps4 θα παίξεις eso?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ όταν κυκλοφορήσει η beta του Βattlefield 1 ( και μετέπειτα το παιχνιδι κανονικα )

 

:p Γράψτε εντυπώσεις όσοι παίξετε την closed alpha τυχερούληδες 

 

50757844e120efcd666b22c301d76073.jpg

 

@tommybertsen

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος SpirosKGR έγραψε:

Εγώ όταν κυκλοφορήσει η beta του Βattlefield 1 ( και μετέπειτα το παιχνιδι κανονικα )

 

:p Γράψτε εντυπώσεις όσοι παίξετε την closed alpha τυχερούληδες 

 

50757844e120efcd666b22c301d76073.jpg

 

@tommybertsen

im-going-to-bed-early-tonight-is-that-the-sun.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλα εγω κάποτε αγορασα λαπτοπ γνωστής εταιρείας eshop ο νοών νοητο και μου χαλασε 3 φορες σε ενα μηνα. Εκανα τρελες φασαρίες για να μου το παρουν πισω και να μου κοψουν πιστωτικό τιμολόγιο.Κόντεψα να παθω εγκεφαλικό μιλαμε για απειρες άπειρες φασαριες και αφου τους τα έκανα π@να... για δυο εβδομάδες με βαρέθηκαν μου κοψαν πιστωτικό και τελικα συμπλήρωσα λεφτα και πείρα ενα επώνυμο.Μιλάμε ομως για 650 ευρω και στο τελος πηγε 950 .......... αν και με τα τωρινά δεδομένα διπύρηνος καταλαβαίνετε...........

Να μην σταματάτε να διεκδικείτε το δικιο σας ποτε μπορειτε να απευθυνθείτε και στην προστασία του καταναλωτη ξέρουν τι πρεπει και τι οχι να κανουν.

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος giorgos2187 έγραψε:

Δεν πιστευω να ζεσταινεται κανεις σημερα....

Τι καιρο κανει κατω; Εδω περα εχει 27c. Ειναι πολυ καλυτερα απο την προηγουμενη εβδομαδα γενικοτερα. Εδω και 3 μερες ειμαι χωρις a/c και ανεμιστηρα το βραδυ! 

Link to comment
Share on other sites

Να κράξω και ΄γω;  :p

Μα πόσο μυαλό πρέπει να διαθέτει κανείς, όταν μπαίνει σε ένα μαγαζί να σπρώχνει τη πόρτα απ' το πόμολο;

Να καθαρίζεις τα τζάμια και όλοι να τα ακουμπάνε;

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.