Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

μπα με βολεύει αφάνταστα,άραγμα στον καναπέ,ούτε να βγάζει φωτιές το cosmos στα ποδιά μου,ούτε upgrade κάθε χρόνο για vga

για μένα τα οφέλη είναι περισσότερα από τα αρνητικά και άμα χάνει μερικά fps δεν χάλασε ο κόσμος,έχω άλλωστε xbox από το 2004,wii κτλπ και αγοράζω συνειδητά

ps4 έχει ο bro στην Αθήνα και προβλέπω λιώσιμο με το multi 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Τετάρτη βράδυ πατάω το on στον ανεμιστήρα αλλά καμία κίνηση στη φτερωτή. Φαίνεται ότι πάει να δώσει κίνηση αλλά δεν. Αλλάζοντας ταχύτητα πάλι τα ίδια. Η περιστροφή όμως λειτουργεί κανονικά. :wall:  Έχω σκάσει το βράδυ.

Επειδή κόστισε αρκετά χρήματα 2 χρόνια πριν(έχει χρονοδιακόπτη και τηλεχειρισμό)  λέω ας πάρω έναν φθηνό πρόχειρα μέχρι να δω αν φτιάχνεται ο άλλος. Παραγγέλνω Πέμπτη πρωί έναν από γνωστό κατάστημα. Σήμερα το μεσημέρι γυρνώντας σπίτι παίρνω τον νέο ανεμιστήρα και ξεκινάω να τον συναρμολογήσω. Αφού έχω βάλει την φτερωτή καταλαβαίνω ότι λείπει το μαραφέτι που την ασφαλίζει πάνω στον άξονα ....:rant85: Μιλάω με το κατάστημα και μου λένε θα μιλήσουμε με την εταιρία και θα σε καλέσουμε...

Αφού γίνονται αυτά λέω δεν ανοίγω τον παλιό για να δω πως είναι. Βγάζω το πλαστικό κάλυμμα του μοτέρ και ξεβιδώνω και την πλακέτα που έχει τους διακόπτες. Δεν βλέπω κάτι περίεργο(π.χ. κάποιον σκασμένο πυκνωτή ή κανένα μαύρισμα) οπότε τον συναρμολογώ και βάζω για πλάκα να δω αν λειτουργεί. Έγινε καινούριος....:upside:

ΥΓ: συγγνώμη για το σεντόνι.

Έγινε επεξεργασία από pcfreak111
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.