Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Eχω να πεταξω χαρταετο κατι χρονια . Ενας φιλος ηθελε κατι βαφες για τα μουτρα του και εκανα join 

Τιγκα στο κολαν :p 

Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

 

πριν 2 ώρες, το μέλος kpetros έγραψε:

Eχω να πεταξω χαρταετο κατι χρονια . Ενας φιλος ηθελε κατι βαφες για τα μουτρα του και εκανα join 

Τιγκα στο κολαν :p 

οχι αλλη αντριλα ρααααα!:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πέφτω χθες το μεσημέρι για τον καθιερωμένο Σάββατιατικο υπνάκο. Τελικά κοιμήθηκα δύο ώρες και μέσα σε αυτές κατάφερα να δω δύο όνειρα, με το δεύτερο να είναι το καλύτερο ever. 

 

Στο πρώτο ήμουν στην πίστα του saboteur 2 (παιχνίδι τριάντα ετών)  και με καταδιωκαν.  Πολύ το τρέξιμο... Στο δεύτερο είχα τη στολή του Ironman και με κυνηγούσε ο Batman στους δρόμους του Άργους. Δυστυχώς όμως η στολή είχε πρόβλημα και δε μπορούσα να σηκωθώ πάνω από πέντε έξι μέτρα. Ευτυχώς όμως ήρθε η Wonder Woman και με βοήθησε. 

 

Συμπέρασμα : Πρέπει να σταματήσω να ασχολούμαι με το βλέπω videos στο YouTube για 8 bit συστήματα και να περιορίσω την ενασχόληση με το MCU. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Ο απόλυτος εφιάλτης του @wrong method, θα είναι να δει ότι έχει μακρύ μαλλακι μπουκλα τελειως, επισκέπτεται την χασαποταβερνα του @astrolabos Και εκείνος του σερβίρει αρνί (ολοκληρο) το οποίο έχει το πρόσωπο του .

How cool would that be,huh ? 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Ο απόλυτος εφιάλτης του @wrong method, θα είναι να δει ότι έχει μακρύ μαλλακι μπουκλα τελειως, επισκέπτεται την χασαποταβερνα του @astrolabos Και εκείνος του σερβίρει αρνί (ολοκληρο) το οποίο έχει το πρόσωπο του .

σερβίρισμα πάνω σε ερπύστρια :hehe: 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι προχθές είδα εφιάλτη. Τον ίδιο είχα δει και πριν κάμποσους μήνες.

 

Ήταν, λέει, Τρίτη απόγευμα. Πήγα για τρέξιμο στο γήπεδο και μόλις γύρισα, κατά τις 8, είχα καρφωμένη την ιδέα στο μυαλό μου ότι κάτι άλλο έπρεπε να έχω κάνει.

Άνοιξα το τετράδιό μου και είδα ότι είχα μάθημα Ιταλικών 6-8... Πάλι έχασα το μάθημα...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.