Jump to content



Recommended Posts

Δυνατοι οι παλιοι κανον. Και ο πατερας μου εναν τετοιο εχει (του 2006 για την ακριβεια) με μελανια φτηνα (5-6€ το πακετακι νομιζω). Ειδικα οι ακριβοι, εβγαζαν τα λεφτα τους και με το παραπανω! 

Spoiler

 

Ειχα εναν HP Laserjet 5L (του 1997!! ) , και δουλευε μεχρι το 2013 τουλαχιστον, με μια φορα αλλαγμενο toner (αφου βρηκα κιολας καπου στα μεσα του 2010, παλι καλα ). Εβγαζε, εβγαζε...εβγαζε, και δε τελειωνε λεμε :hehe: 

 

Πλεον εχει μεινει στη Θεσσαλονικη, δε ξερω αν δουλευει ακομη, αλλα με Windows 10 λιγο δυσκολο. Θυμαμαι στα 7 να τον δουλευω απο XP μεσω VM (με καμμια διανομη linux βεβαια, νομιζω οτι θα δουλεψει κανονικα, αλλα πρεπει να τον φερω πρωτα :p  Α , και να παρω και εναν usb to parallel ανταπτορα :D )

 

 

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Γλέντια λέμε. 

Μας τα μαμησε λίγο η αεροπορική και τελικά θα είναι σαν να φεύγουμε αύριο αλλά δεν θα φύγουμε αύριο, αλλά μεθαύριο. 

Απορω αυτό το τσαντίρι που λέγεται SAS το πληρώνουν άλλοι για να πετάξουν; καρναβάλια-αρκουδεηδες. 

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ζεστάθηκα πιο πολύ από όλες τις μέρες. Το δωμάτιο έχει τώρα 27 βαθμούς, αλλά ζεσταινόμουν άσχημα. Μόλις έκανα και 2ο παγωμένο ντουζ σε διάστημα 1 ώρας για να δροσιστώ. Νομίζω έπαθα μίνι θερμοπληξία.

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω... Έχω φίλο που μένει στη Βόρειο Αλμπερτα του Καναδά και μου έχει πει το ίδιο. Υποθέτω πως είναι θέμα υγρασίας. Σε κάθε περίπτωση το πάνω από 40 δύσκολα το αντέχει κάποιος όχι συνηθισμένος... 

Link to comment
Share on other sites

Έριξα λίγο νερό στο αμάξι για να φύγει το κοκκινόχωμα το απόγευμα και τώρα ψιχαλίζει!

Δηλαδή αν είναι δυνατόν, λες και το κάνει επίτηδες κάθε φορά.

 

Ο ουρανός ήταν σχετικά καθαρός, προφανώς δε το έπλυνα με σύννεφα.

Link to comment
Share on other sites

Γαμωτεν, δεν φευγουν τα μηνυματα και δεν λαμβανουμε στο γραφειο. (οπτικη Vodafone)

ΑΛΛΑ

Ουτε σπιτι δουλευει σωστα (vdsl Forthnet , Γλυφαδα), αλλα και σε πελατες Πειραια/Μαρουσι κανει τα ιδια...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.