Jump to content



Χρεοκοπία Ελλάδος v2.0


astrolabos

Recommended Posts

Τα πραγματικά προβλήματα της χώρας να δω επιτέλους πoιος π@υστης θα τα φτιάξει (φοροδιαφυγή, σπατάλες στο δημόσιο, τριπλο/διπλο/ηψηλό-συνταξιούχους, ανομία κτλ).

 

Αλλιώς δεν υπάρχει σωτηρία.

αυτός.1-0 :hehe:
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@myralis

 

 

 

και επειδη ελεγες πιο πριν για "πανικοβλητα ζωα" και αλλα ωραια, που ηταν μπηκα απο tapatalk ετυχε να διαβασω το φιλαρακι του να γραφει " οποιος θελει να σωσει τις αποταμιευσεις του μεσω ΑΤΜ, δεν με ενδιαφερει η υπαρξη του" σου αφιερωνω αυτο το βιντεο 

 

youtube.com/watch?v=7De1lXf_LYg&t=6m45s

Εγώ ένα ξέρω.

Δεν αντέχεις να με έχεις blocked και μπαίνεις απο tapatalk τα βράδυα να διαβάσεις τα ποστ που έκανα 10 σελίδες πίσω.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

μικρο μου πονυ μικρο μου πονυ - ο τσιπρας κανονι. 

μικρο μου πονυ, μικρο μου πονυ - ο κοσμος τελειωνει !

μικρο μου πονυ ειμαστε πρωτοι - μα τρεχουμε μονοι

(κλεμμενο ^ ) 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

εκεί πάει το πράγμα...

http://www.tovima.gr/finance/article/?aid=718500

οι καταθέσεις είναι περίπου 125-130δις (με ερωτηματικά)

στον ELA χρωστάμε 90δις....Εγγύησεις έχουμε δώσει 150-160δις ...guess what......

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

ποια ήταν η πιο σύντομη θητεία εκλεγμένου πρωθυπουργού, ξέρει κανείς?

 

 

ο λεβέντης είναι γραφικός, ο γκλέτσος λαϊκιστής και μπλα μπλα μπλα, αλλά άλλοι (οι σοβαροί και κυριλέ σικ) μας έφτασαν ως εδώ.να τα λέμε και αυτά

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το σκέφτομαι σοβαρά αυτόν του SPD, τον πρόεδρο, να του δώσουμε ελληνικό διαβατήριο και δικαιώματα εκλέγειν και εκλέγεσθαι στην Ελλάδα και να τον κάνουμε μεταγραφή. Άκουσα ΟΛΗ την ομιλία του μεταγλωττισμένη στα Ελληνικά. Άνετα τον ψηφίζω !  :hehe: :hehe:

 

Τα έχωσε σε όλες τις κυβερνήσεις των τελευταίων 40Ετών (Πσοκ, νουδου)

Τα έχωσε στο ελληνικό πελατειακό κράτος

Τα έχωσε στους "έχοντες" που έχουν βγάλει όλα τα χρήματά τους έξω από Ελλάδα

Τα έχωσε ακόμα πιο πολύ στις τελευταίες μνημονιακές κυβερνήσεις που ενώ είδαν τον κίνδυνο συνέχισαν στο ίδιο τροπάρι και χειρότερο

Tις λιγότερες ευθύνες τις έριξε στο Συριζα.

 

Κατά τα άλλα λυπάται τον ελληνικό λαό για αυτό που περνάει αλλά δεν μπορεί να κάνει κάτι. Οι συζητήσεις μετά το δημοψήφισμα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites




 




 


@BillPaliour Στάση πληρωμών δεν σημαίνει αποκοπή από το ELA. Αυτή είναι πολιτική απόφαση που δεν θα τολμήσουν να πάρουν.


 


 


δε βαζουν μυαλο γαμωτο. αντι να σκασει συνεχιζει το βιολι του.


Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.