Jump to content



Χρεοκοπία Ελλάδος v2.0


astrolabos

Recommended Posts

10846461_850876691601812_763201173388625

 

Το βίντεο μπορεί να κατέβει..

https://www.youtube.com/watch?v=mq34aNZzuno

 

Που είναι τώρα διάφοροι (γκουχ γκουχ @LL_NEO) να μας πούνε ότι τα περί χρηματισμού βουλευτών είναι παραμύθια?

Έγινε επεξεργασία από Myralis
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

right. μοναδική ικανότητα να μιλάς και να πίνεις καφέ ταυτόχρονα πάντως

Που συμβαίνει αυτό;

 

Edit:

Άκυρο, το βρήκα..

Απλή εξήγηση:

Διαφορετικά μέσα, εξάλλου φαίνεται ότι η κάμερα ειναι αλλού, πιθανόν διαφορετικά μέσα, οπότε απλά δεν τα συγχρόνησαν σωστά.

 

Ξανά edit:

Στην συνέντευξη τύπου λένε ότι ο Λαζόπουλος καθάρισε τον ήχο και έφτιαξε το βίντεο, νομίζω αυτό ενισχύει αυτό που έγραψα.

Αντί να προτρέχουμε μπορούμε να δούμε τι θα πει ο Αποστολόπουλος..

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

http://www.protothema.gr/politics/article/436130/i-nd-vgazei-fotografia-tou-apostolopoulou-apo-sunadisi-tsipra-kammenou/

 

Αν μη τι άλλο δεν έχω ποτέ αποφύγει να σχολιάσω τίποτα. Όσο δυσάρεστο και αν μου είναι πολλές φορές. Που στην προκειμένη περίπτωση κάθε άλλο παρά δυσάρεστο είναι.

 

η ΝΔ λοιπόν έστειλε τον Αποστολόπουλο που είναι κολλητός του Πάνου του Καμμένου για να χρηματίσει τον Χαικάλη. Μακάρι να ξαναμπεί αυτό το λομπουρδε στη βουλή. Αν μη τι άλλο μας χαρίζει άφθονες στιγμές γέλιου.

Link to comment
Share on other sites

http://www.protothema.gr/politics/article/436130/i-nd-vgazei-fotografia-tou-apostolopoulou-apo-sunadisi-tsipra-kammenou/

 

Αν μη τι άλλο δεν έχω ποτέ αποφύγει να σχολιάσω τίποτα. Όσο δυσάρεστο και αν μου είναι πολλές φορές. Που στην προκειμένη περίπτωση κάθε άλλο παρά δυσάρεστο είναι.

 

η ΝΔ λοιπόν έστειλε τον Αποστολόπουλο που είναι κολλητός του Πάνου του Καμμένου για να χρηματίσει τον Χαικάλη. Μακάρι να ξαναμπεί αυτό το λομπουρδε στη βουλή. Αν μη τι άλλο μας χαρίζει άφθονες στιγμές γέλιου.

 

Κολλητός κατά δήλωση Παπαμιμίκου και θα το πάρουμε σοβαρά..

Να πως έχει όλη η ιστορία.

http://www.fimes.gr/2014/12/giorgos-apostolopoulos/

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, ή η κυβέρνηση χρηματίζει για να μείνει στην εξουσία ή η αντιπολίτευση προσπαθεί να ρίξει την κυβέρνηση με κατασκευασμένο σκάνδαλο. Σε κάθε περίπτωση χαμένοι είμαστε και ως χώρα και ως κοινωνία.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Τη φωτογραφία την είδες αγόρι μου. Φωτο bombing έκανε εκεί? Άσε στην άκρη τους Μιμίκους και τις Μαίρες. 

 

@SLN Καταρχάς. Αυτά τα δεν ξέρω γιατί ασχολούμαι και κάτι τέτοιες μεγαθυμίες κράτα τες για κανα κολλητό σου αραπομετανάστη (και μιας και είμαι εκτός Ελλάδας τσίμπα ένα άκυρο, ούτε αντιρατσιστικό με πιάνει). Καπις; Απο κει και πέρα. Μπήκε με ΠΔ η επέκταση. ΟΚ. Πες μου αν μπορείς που δε μπορείς τι στο διάολο σημαίνει αυτό για την Ελλάδα. Είτε προς το καλύτερο είτε προς το χειρότερο. Απάντηση. Τίποτα. Είναι ένα κείμενο κενό περιεχομένου, καθαρά τυπικό, προκειμένου να συνεχιστούν οι συνομιλίες το Φεβρουάριο (με λίγα λόγια we agree that we disagree κτλ). Διαβάζω το ποστ σου σκέφτομαι έχει γούστο να περάσανε κανα ισοδύναμο με ισχύ αν υπάρξει υστέρηση απο τον Ιούνιο, μπαίνω και βλέπω ότι με μεγάλη μυστικότητα η κυβέρνηση πέρασε το δίμηνο extension.

 

Και όσον αφορά την ταναπου που η χαρά δε την αφήνει, άστα αυτά. 2 χρόνια τώρα μου χετε βγάλει τον καρκίνο όπου σκάει κακή είδηση για την Ελλάδα, να κάνετε τσισάκια απο τη χαρά σας. Ε ναι λοιπόν. Για κάποιους σαν και του λόγου σου, αυτό που έρχεται με ορμή σας αξίζει. Να σας ταράξουν στη σφαλιάρα να σας φύγει λίγο η μαγκιά ρε παιδάκι μου. Αλλά το ξαναλέω και αυτό να το ακούσει και ο @DJD. Ούτε η χώρα μου, μου φταίει ούτε και ο μέσος Έλληνας. Α και που σαι Κώστα; Σε αυτή την κατάσταση που είναι ο Έλληνας δεν τον έφερε ο Σαμαράς έτσι; Τον έφεραν πολιτικές 40 ετών. Ο Σαμαράς έκανε στο βαθμό που μπορούσε διαχείρηση κρίσης. Και με δεδομένο ότι τα δυο μεγάλα κόμματα αθροιστικά αυτά τα 40 χρόνια έπαιρναν κανα 85 με 90 είναι πολύ μικρό το ποσοστό των ανθρώπων που μπορεί λόγω ψήφου (που και με αυτό το κριτήριο εγώ διαφωνώ αλλά τεσπα) να πει ότι δεν έχει μερίδιο ευθύνης.

 

Εκτός και αν θες να μου πεις ότι οι αριστεροί γενικότερα έχουν φωτοστέφανο και είναι άμεμπτου ηθικής και ότι επιτέλους τώρα θα πληρώσουν και οι δεξιοί που κοιτάνε την πάρτη τους.

Link to comment
Share on other sites

Τη φωτογραφία την είδες αγόρι μου. Φωτο bombing έκανε εκεί? Άσε στην άκρη τους Μιμίκους και τις Μαίρες. 

Ναι για κάποιο διάστημα ήταν σύμβουλος του, πιο πριν και ποιο μετά ήταν με τον Αντώνη.

Το βίντεο που στεγνά πάει να δωροδοκήσει τον Χαϊκάλη το είδες?

Δηλαδή τι θες να πεις? Ότι το έστησαν? Με ποια λογική πήγε ο άλλος να φάει το κεφάλι του. Σε παρακαλώ δώσε μου μια ιστορία χωρίς κενά.

Link to comment
Share on other sites

Ναι για κάποιο διάστημα ήταν σύμβουλος του, πιο πριν και ποιο μετά ήταν με τον Αντώνη.

Το βίντεο που στεγνά πάει να δωροδοκήσει τον Χαϊκάλη το είδες?

Δηλαδή τι θες να πεις? Ότι το έστησαν? Με ποια λογική πήγε ο άλλος να φάει το κεφάλι του. Σε παρακαλώ δώσε μου μια ιστορία χωρίς κενά.

 

 

Το ότι πριν και μετά ήταν με τον Αντώνη απο που το ξέρεις ακριβώς;

 

Ααααα και σε σχέση με το σανό που ταιζει το pressproject:

Πες τους τα σιχαρίκια ότι δε χρειάζεται να μπλοκάρουν τα 11 δις του ΤΧΣ, μιας και όπως και να χει, αυτά τα χρήματα αν δεν πατήσουν το κουμπί οι Βρυξέλλες δεν εκταμιεύονται. Δεν είναι στη διάθεση της Ελλάδας να τα κάνει ότι γουστάρει και δε λογίζονται στο χρέος. Οπότε μη βγείτε και πείτε σε κανα τρίμηνο, ε να εμείς δλδ θέλαμε αλλά αυτοί μετα μας είπανε πριτς τα λεφτά τα έχουμε σηκώσει και τέτοια κουραφέξαλα. Τα λεφτά είναι ένα μάτσο ηλεκτρόνια κάπου στις βρυξέλλες. Αν δεν πατήσει το κουμπί ο Ντράγκι δεν έρχονται εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Α μάλιστα από το fimes.gr το οποίο φιλοξενεί και δηλώσεις του Γκλέτσου για απειλές σε στελέχη της Τέλειας. Ρε την παλεύεις;

Τι να σου πω εγώ πως έχει το στορυ; Μπορεί κάποιος να ψυχολογήσει τον Καμμένο και το Χαϊκάλη και το σκυλολόι τους; Και όπως είπε και ο Φαηλος στο fb. "Καλά ρε μαλ@κες ούτε μια προσφορά στη Δημ.Αρ.;

Link to comment
Share on other sites

Α μάλιστα από το fimes.gr το οποίο φιλοξενεί και δηλώσεις του Γκλέτσου για απειλές σε στελέχη της Τέλειας. Ρε την παλεύεις;

Τι να σου πω εγώ πως έχει το στορυ; Μπορεί κάποιος να ψυχολογήσει τον Καμμένο και το Χαϊκάλη και το σκυλολόι τους; Και όπως είπε και ο Φαηλος στο fb. "Καλά ρε μαλ@κες ούτε μια προσφορά στη Δημ.Αρ.;

Εγώ μια χαρά την παλευω, εσύ? Ορίστε http://www.koutipandoras.gr/article/129511/poios-einai-o-giorgos-apostolopoylos , δεν σου αρέσει ούτε από εδώ? Πάρε το από εδώ http://www.protothema.gr/politics/article/436121/giorgos-apostolopoulos-sumvoulos-tou-kammenou-alla-kai-ton-samara-papandreou-kai-papakonstadinou-dilonei-o-idios/ ή είναι και το πρώτο θέμα αριστερό?

 

Τα στοιχεία που ανέφερε ο κ. Καμμένος για το πρόσωπο του Γιώργου Αποστολόπουλου συνάδουν με αυτά που φέρεται να έχει ανεβάσει ο ίδιος στο προφίλ του στο site επαγγελματικής δικτύωσης LinkedIn όπου εκτός των προαναφερθέντων δηλώνει πως διετέλεσε σύμβουλος και των κυρίων Σαμαρά, Γιώργου Παπανδρέου και Γιώργου Παπακωνσταντίνου.

Αν δεν έχεις κάποιο καλύτερο σενάριο τότε μήπως να δεχτείς το μόνο σενάριο που υπάρχει?

Όσο για την αηδίες του Φαήλου για δημιουργία εντυπώσεων, που ήταν πιθανότερο να γίνει "κρούση", σε Δεξιό ή σε (κατ' επίφαση) Αριστερό κόμμα?

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο στοιχείο που υπάρχει είναι η φωτογραφία. Και γω μπορώ να γράψω στο linked μου ότι ήμουν τσολιάς στα υποβρύχια ξέρεις. Ότι επικαλείσαι έρχεται απο τον Καμμένο. Και για άνθρωπο που όπως έχεις πει σου αρέσει να αμφισβητείς τα πάντα, ε παραδεξου το, ίσως πολύ εύκολα το κατάπιες.

 

Όσο για το τελευταίο. Ανάμεσα σε Δημ.Αρ. και Τρελούς Inc στους Δημαράτες θα έκανα κρούση. Για πολλούς και διάφορους λόγους.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Η λογική όντως λέει Δημαρ. Είναι αυτοί που αύριο δεν μπαίνουν με τίποτα στην βουλή και επιπλέον δεν είναι άμεσοι ανταγωνιστές σου ή για να το πω αλλιώς δεν ψαρεύουν στα ίδια νερά με σένα. Τώρα αν την Δημάρ την είχαν ήδη στο τσεπάκι τους με υποψηφιότητα Kinder έκπληξη στην τρίτη ψηφοφορία τον Κουβέλη και απλά ψάχνανε εφεδρείες για να καλύψουν Πολύδωρες και λοιπούς στρατηγούς άνεμους, ε τότε την πάτησαν. Αν είναι κόλπο του Καμμένου, τότε σε περίπτωση που ο Σύριζα τα κάνει νιανιά, δεν θα βρίσκει ούτε την ψήφο του από τα δεξιά μιας και θα θεωρείται ο βασικός υπεύθυνος. Αν ο Σύριζα πετύχει, τότε θα ανέβει και αυτός.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά το video του youtube, αν είναι αυτό που δόθηκε στην εισαγγελεία είναι μια ****** και μισή που δεν οδηγεί πουθενά. Ουσιαστικά το μόνο που υπάρχει είναι ένα ηχητικό ντοκουμέντο, που και αυτό δηλαδή, είναι προβληματικό.

 

Προβλήματα:

1. Μονταρισμένο και όχι το αυθεντικό υλικό

2. Desync ήχος - εικόνας

3. Δεν βλέπεις ούτε τα χείλια τους ffs.

 

Δεν πάει στην δικαιοσύνη από πριν να στηθεί σωστός κοριός, και κάνουν πατέντες με αποτέλεσμα αμφιβόλου ποιότητας και περιεχομένου....

 

Και από τον ήχο, πέραν των 'κατοστάρικων που αφήνονται να εννοηθούν η "υποσχετική" είναι για την εργασία και για ευκολία στο δάνειο του. Not enough, και ειδικά για το e-lada κοκορόψαρα...

 

Δεν είναι αρκετό για να σταθεί, και πιστεύω ότι (να επαναλάβω αν αυτό είναι όλο κι όλο) είναι επίτηδες στημένο με τέτοιο τρόπο που η υπόθεση θα πάει στο κουβά. Ο χαικάλης ούτως η άλλως βουλευτική ασυλία έχει, και εκτός αν υπάρχουν άλλα στοιχεία, αυτά είναι junk και δεν αρκούν για να καταδικαστεί ο Απ. Ίσα, ίσα να γίνει ντόρος για το ΠτΔ και να πάμε για εκλογές.

 

Δεν συμφέρει κανέναν, και ειδικά τον μπουχέσα τον Καμμένο, να κάψει έτσι κάποιον από τον επιχειρηματικό κόσμο, γιατί μετά θα τον αποφεύγουν σαν την χολέρα. Δεν είναι καν αριστερός να πουλάει το παραμύθι της εργατιάς...

 

Προσωπικά θεωρώ ότι οι εκλογές είναι λάθος, δεν γίνεται να έχουμε εκλογές κάθε 2-3 χρόνια. Ακόμα και τον Σύριζα δεν τον συμφέρει με τα 2-7% διαφορά ... Δδηλαδή τι; 30% ο ένας και 37% ο άλλος; Αυτή θα είναι η ισχυρή λαική εντολή;

 

Πάλι χαμένοι βγαίνουμε για να παίζουν οι 300 μπαλίτσα

Έγινε επεξεργασία από astrolabos
πιπέρι
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Η λογική όντως λέει Δημαρ. Είναι αυτοί που αύριο δεν μπαίνουν με τίποτα στην βουλή και επιπλέον δεν είναι άμεσοι ανταγωνιστές σου ή για να το πω αλλιώς δεν ψαρεύουν στα ίδια νερά με σένα. Τώρα αν την Δημάρ την είχαν ήδη στο τσεπάκι τους με υποψηφιότητα Kinder έκπληξη στην τρίτη ψηφοφορία τον Κουβέλη και απλά ψάχνανε εφεδρείες για να καλύψουν Πολύδωρες και λοιπούς στρατηγούς άνεμους, ε τότε την πάτησαν. Αν είναι κόλπο του Καμμένου, τότε σε περίπτωση που ο Σύριζα τα κάνει νιανιά, δεν θα βρίσκει ούτε την ψήφο του από τα δεξιά μιας και θα θεωρείται ο βασικός υπεύθυνος. Αν ο Σύριζα πετύχει, τότε θα ανέβει και αυτός.

Από αυτούς που ψήφισαν ΠτΔ, ποιά η προέλευση των περισσοτέρων; Περιμένεις αυτοί που δωροδοκήθηκαν(αν δωροδοκήθηκαν) να το δηλώσουν δημόσια;

Είναι τα στελέχη της ΔΗΜΑΡ αντιμνημονιακοί ή καιροσκόποι που κάνουν ό,τι τους συμφέρει, πηγαίνοντας ας πούμε στην ΔΗΜΑΡ για να διαγραφούν λίγο μετά περιμένοντας το επόμενο κόμμα εξουσίας ή συγκυβέρνησης(ή και γω δεν ξέρω τί άλλο);

 

Τώρα σχετικά με το βίντεο δεν μπορείς να βγάλεις συμπεράσματα από την εικόνα, αλλά η ροή ήχου φαίνεται συνεχόμενη. Όταν μιλάμε βάζουμε συναίσθημα και τόνο στη φωνή μας και εκεί δεν φαίνεται να υπάρχει κάποια αναντιστοιχία. Θα αποφανθεί η δικαιοσύνη.

 

Σχετικά με το επίμαχο πρόσωπο, το να πλαισιώνεται ο Καμμένος από ανθρώπους "πράκτορες" της ΝΔ μου φαίνεται παράλογο. Να ας πούμε ο Μπαλτάκος που φτιάχνει νέο κόμμα μετά από όσα έγιναν, σαν και τον Βύρωνα ένα πράγμα, το κάνει για τις ιδέες του. Όχι για να αποδυναμώσει αντίπαλα κόμματα. Όλοι αυτοί που πάνε στους ΑΝΕΛ και μετά ανεξαρτητοποιούνται κάνοντας και περίεργες επιλογές(π.χ. Νταβρής προσφάτως) το κάνουν από προσωπικό κίνητρο. Τίποτα δεν είναι προσχεδιασμένο.

Link to comment
Share on other sites

Από τον γνωστό καθηγητή της ασοεε. Κάτι που μου είχε περάσει απαρατήρητο:

https://gvamvoukas.wordpress.com/2014/11/29/%CF%80%CE%BF%CE%B9%CE%B1-%CE%B1%CE%BD%CE%AC%CE%BA%CE%B1%CE%BC%CF%88%CE%B7-%CE%BA-%CF%83%CE%B1%CE%BC%CE%B1%CF%81%CE%AC-%CE%B7-%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%B1%CE%B3%CE%AE-%CF%84%CE%BF%CF%85-%CE%AD%CF%84/

 

Πράγματι, λαμβάνοντας υπόψη το προηγούμενο έτος βάσης, δηλαδή το 2005, παρατηρούμε ότι την περίοδο Ιανουαρίου-Σεπτεμβρίου 2014/2013, το πραγματικό ΑΕΠ (Ακαθάριστο Εγχώριο Προϊόν) μειώθηκε -0,2%. Αντίθετα, με το 2010 ως έτος βάσης, με έκπληξη παρατηρούμε ότι την περίοδο Ιανουαρίου-Σεπτεμβρίου 2014/2013, το πραγματικό ΑΕΠ αυξήθηκε 0,6%.

 

 

Οι τεχνοκράτες του κυβερνητικού οικονομικού επιτελείου και η ΕΛΣΤΑΤ, καλούνται να μας εξηγήσουν τα ακόλουθα παράδοξα φαινόμενα:

1) Την περίοδο Ιανουαρίου-Σεπτεμβρίου 2014/2013, το σύνολο της βιομηχανικής παραγωγής μειώθηκε -3,4% και η ΕΛΣΤΑΤ ισχυρίζεται ότι την ίδια χρονική περίοδο το πραγματικό ΑΕΠ αυξήθηκε 0,6%. Σύμφωνα με την ΕΛΣΤΑΤ, την αντίστοιχη περσινή περίοδο Ιανουαρίου-Σεπτεμβρίου 2013/2012, που το πραγματικό ΑΕΠ της χώρας είχε μειωθεί -4,2%, η συρρίκνωση της βιομηχανικής παραγωγής ήταν χαμηλότερη, δηλαδή -2,7%. Και ο αδαής με τη μεθοδολογία των εθνικών λογαριασμών θα διερωτηθεί: Πώς εξηγείται το παράδοξο φαινόμενο, την περίοδο Ιανουαρίου-Σεπτεμβρίου 2013/2012, που η βιομηχανική παραγωγή είχε ελαττωθεί -2,7%, ο ρυθμός ανάπτυξης της ελληνικής οικονομίας να φτάσει το -4,2%, ενώ το εννεάμηνο Ιανουαρίου-Σεπτεμβρίου 2014/2013, με διεύρυνση της ύφεσης στον δευτερογενή τομέα της βιομηχανίας από -2,7% σε -3,4%, ο ρυθμός ανάπτυξης της ελληνικής οικονομίας να είναι θετικός 0,6%;

 

 

 

http://www.kathimerini.gr/779892/article/oikonomia/ellhnikh-oikonomia/h-ellhnikh-oikonomia-se-troxia-anapty3hs

 

Επίσης, πρόκειται να αλλάξει το έτος βάσης (από 2005 σε 2010) και οι ανακοινώσεις έχουν προγραμματιστεί για τις 10 Οκτωβρίου. Νωρίτερα, την 1η Σεπτεμβρίου αναμένεται η ανακοίνωση με την ολοκλήρωση της ανάλυσης των προσωρινών αποτελεσμάτων.

Για τους λόγους αυτούς, η ΕΛΣΤΑΤ αναφέρει χαρακτηριστικά ότι οι «χρήστες θα πρέπει να είναι επιφυλακτικοί κατά τη χρησιμοποίηση των στοιχείων» μέχρι τις επόμενες ανακοινώσεις.

 

 

Στη νέα μεθοδολογία για τον υπολογισμό του ΑΕΠ των κρατών-μελών της Ευρωζώνης θα λαμβάνονται υπ’ όψιν οι εξοπλιστικές δαπάνες, οι επενδύσεις σε έρευνα και ανάπτυξη και οι εξαγωγές αγαθών για περαιτέρω επεξεργασία (π.χ. ελιές για να γίνουν ελαιόλαδο και να τυποποιηθούν).

 

 

 

Τί έλεγε ο Πάγκαλος για τους καραβανάδες που δεν είναι παραγωγικοί; Τώρα θα είναι και με τη βούλα της Ε.Ε.

 

 

Επίσης από τον ίδιο, κάτι που θέλει ψάξιμο:

https://gvamvoukas.wordpress.com/2014/11/29/%CE%BF-%CE%BA%CF%81%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CF%82-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%8B%CF%80%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%B9%CF%83%CE%BC%CF%8C%CF%82-%CE%B1%CF%80%CE%BF%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CF%8D%CF%80%CF%84/

 

Το 2014 τα πιστωτικά έσοδα της χώρας, δηλαδή το επίπεδο του κρατικού δανεισμού από την πλευρά του υπουργείου Οικονομικών, ανήλθαν στο τρομακτικό ποσό των 145,2 δις ευρώ. Από το ποσό των 145,2 δις ευρώ, τα 83,8 δις αντιπροσωπεύουν swaps (συμφωνίες ανταλλαγής), κάτι που πιστοποιείται στον κωδικό 5172. Το 2013, τα swaps στον κωδικό 5172 ήταν μηδέν!!! Αυτό σημαίνει ότι το πραγματικό χρέος της κεντρικής κυβέρνησης το 2014 δεν είναι 325,2 δις ευρώ, που αναφέρει ο πίνακας 4.2 της Εισηγητικής Έκθεσης, αλλά 409 δις ευρώ ή 228,3% του ΑΕΠ (325,2+83,8=409,0).

 

Έγινε επεξεργασία από Petrossortep
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω θα το αφήσω εδώ αντί για το thread των ειδήσεων. Διότι ποιο πολύ για χρεωκοπία μου δείχνει η δημοσιοποίηση κατάθεσης

 

«Βόμβα» από Αποστολόπουλο: Ο Χαϊκάλης θα έπαιρνε κάθε είδους ανταλλάγματα για να ψηφίσει Πρόεδρο (Ολη η κατάθεσή του) | ειδησεισ, δικαιοσυνη | Ημερησία

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.