Jump to content



Αυτοκίνηση


astrolabos

Recommended Posts

Από το βίντεο του RootX. Κλασικοί οδηγοί BMW!

 

bmw.jpg

 

10 στους 12 οδηγούς BMW είναι παρκαρισμένοι τέλεια = Κλασικοί οδηγοί BMW.

2 στους 12 παρκαρισμένοι πάνω στις γραμμές = γυναίκες οδηγοί.

 

Αλλά έτσι είναι, haters gonna hate.... :p:P:P

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 στους 12 οδηγούς BMW είναι παρκαρισμένοι τέλεια = Κλασικοί οδηγοί BMW.

2 στους 12 παρκαρισμένοι πάνω στις γραμμές = γυναίκες οδηγοί.

Αλλά έτσι είναι, haters gonna hate.... :p:P:P

http://jalopnik.com/science-confirms-that-bmw-and-prius-drivers-are-the-wor-1120783177

:p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το χιονολάστιχο. Ίσως βγάλω και κανά βίντεο να το δείτε στην πράξη. Αυτό που δεν είναι ωραίο είναι το -20 που πιάσαμε εδώ.. Νιώθω το αυτοκίνητο να διαλύεται :p

Επίσης γέμισα με 1.07. Yey!

 

polo.jpg

Έγινε επεξεργασία από racer
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Εαν δεν έχει 150 μαζί του ?

Κανένα πρόβλημα. Θα τα βρει μαζί με το πρόστιμο της τροχαίας. Να σου πω κάτι. Όταν οδηγάς χωρίς πινακίδες και βασικά ανασφάλιστος το κύριο θέμα δεν είναι αν έχεις 150 ευρώ μαζί σου. Το θέμα είναι πως δεν έχεις συνείδηση. Άσε με εμένα που τελικά θα τα πληρώσω από την τσέπη μου γιατί ο μπογιατζής του ήθελε να κάνει "σβήσιμο" κατά μήκος της πόρτας και όχι βάψιμο ολόκληρης και μόνο στα χέρια που δεν πιάστηκα με τον υπαίτιο. Εμένα περισσότερο με έννοιξε ο πατέρα μου να μην στεναχωρεθεί περισσότερο στον οποίο είπα πως θα τα πληρώσει ο άλλος.

Έναν άνθρωπο αν χτυπήσει αυτός τι θα γίνει; Ποιος θα πληρώσει τις σωματικές βλάβες, μικρές ή μεγάλες; Ξέρεις τι θα πρέπει να κάνει ο παθών; Μέσα στον πόνο του, να βρει λεφτά να πληρώσει έναν δικηγόρο για να κάνουν μήνυση και να πάρουν από τον ανεγκέφαλο ότι έχει - αν έχει στο όνομά του....

Έγινε επεξεργασία από Alexgk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Όλα είναι θέμα παιδείας και σεβασμού του συνάνθρωπού μας. 

Όταν κάποιος κυκλοφορεί χωρίς πινακίδες και ανασφάλιστος δεν κάνει κακό στον εαυτό του.. κάνει κακό σε όλους μας. Με πολλούς τρόπους που βαριέμαι να αναλύσω. Άρα, καμία ανοχή.

 

 

Κι ένας τύπος με κάποια ωραία βίντεο... με αρκετό ενδιαφέρον, αφού μιλά σαν ιδιοκτήτης και μετά από καιρό που χρησιμοποιεί κάποια αυτοκίνητα.

 

http://www.youtube.com/watch?v=C0KkJWiZ6Xs

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω αν τους έχετε βρει στο youtube τους Mighty Car Mods αλλά είναι αρκετά καλοί (κάνοντας απλά πράγματα) 

 

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το λατρεμένο μου Golfάκι του father, το οποίο την Σάββατο έκλεισε 30 έτη (τα τελευταία 12 σαν αγροτικό) έμεινε την Παρασκευή από συμπλέκτη. Καθ'ότι τόσο η κρεμαγιέρα του, όσο και το σασμάν/διαφορικό είναι στα τελευταία τους, αναζητείται αντικαταστάτης στην κατηγορία των 1000 ευρώ και αυστηρά έως 1300 κ.εκ.

 

Η χρήση του θα είναι γύρω γύρω από το Άργος (χωράφια λιπάσματα κλπ). Πέραν της προφανούς λύσης για Starlet αρχών του '90 έχετε κάτι άλλο να προτείνετε;

Έγινε επεξεργασία από GriGaS
Link to comment
Share on other sites

Το λατρεμένο μου Golfάκι του father, το οποίο την Σάββατο έκλεισε 30 έτη (τα τελευταία 12 σαν αγροτικό) έμεινε την Παρασκευή από συμπλέκτη. Καθ'ότι τόσο η κρεμαγιέρα του, όσο και το σασμάν/διαφορικό είναι στα τελευταία τους, αναζητείται αντικαταστάτης στην κατηγορία των 1000 ευρώ και αυστηρά έως 1300 κ.εκ.

 

Η χρήση του θα είναι γύρω γύρω από το Άργος (χωράφια λιπάσματα κλπ). Πέραν της προφανούς λύσης για Starlet αρχών του '90 έχετε κάτι άλλο να προτείνετε;

 

Toyota Corolla '90 στα 1300cc

Nissan Micra '96 1000cc

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Είχα κολλημένο ένα αυτοκόλλητο στο πίσω τζαμί εδω και χρόνια είπα σήμερα να το βγάλω και κατά λάθος έξυσα δυο σειρές από της αντιστάσεις και πλέον δεν δουλεύουν .Υπάρχει περίπτωση να το φτιάξουμε ; , έχει δοκιμάσει κάποιος αγώγιμη κόλλα κανει δουλεια ;

Έγινε επεξεργασία από rafail1994
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.