Jump to content



Αυτοκίνηση


astrolabos

Recommended Posts

πήγα χθες από vw (αν και έχω πει πως θεν θέλω να ενισχύσω γερμανικές εταιρίες) και ειδα το golf sportsvan...Εξωτερικά δεν λέει πολλά ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΑΝ ΤΟ ΠΙΟ ΑΝΕΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ απ'όλα όσα έχω μπει ως τώρα. ΑΠΛΕΤΟΙ ΧΩΡΟΙ. Είναι το μοναδικό που όταν ρύθμισα την θέση οδήγησης εκεί που με βολεύει (1.90 είμαι) μπορούσα να κάτσω άνετα ακριβώς από πίσω χωρίς να ακουμπούν τα πόδια μου στο μπροστινό κάθισμα... Χώρος αποσκευών 500 λιτρα που γίνονται 590 λιτρα αν μεταφέρεις τα πίσω καθίσματα μπροστά...Ωραίο σαλόνι...αλλά; γερμανικό. ,με ακριβά service κτλ.κτλ...αυτά.....

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς τι ακριβώς παίζει με την απόσυρση?

Έχω ένα παλιό πεζώ 309 και το έβαλα αγγελία 300 ευρώ και με έχουν πάρει 3 τηλέφωνα σε μια μέρα.

Μήπως το έβαλα πολύ φτηνά?

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς τι ακριβώς παίζει με την απόσυρση?

Έχω ένα παλιό πεζώ 309 και το έβαλα αγγελία 300 ευρώ και με έχουν πάρει 3 τηλέφωνα σε μια μέρα.

Μήπως το έβαλα πολύ φτηνά?

 

αν κάνεις την απόσυρση ο ίδιος θα κερδίσεις περισσότερα χρήματα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το civic το εχεις απορριψει εξαρχης?

(επιμενω εε?)

 

Δεν μου πολυαρέσει το νεο civic...από honda περιμένω το hrv

 

Εγώ θα σκεφτόμουν κ το Auris Touring Sports Hybrid που είπε ο Mr.Grigas ή το Verso! Οικογένεια κ Toyota για μένα είναι ένα! ;-)

Θα πάω να το δω το touring sports...απ'την άλλη τα station vagon -νεκροφόρες δεν χαίρουν εκτίμησης από το έταιρο ήμισυ

 

Θα περάσω από SEAT (αν και γερμανικών συμφερόντων) για να δω γενικά τι παίζει και από εκεί...βασικά για το leon xperience 

 

Από hyundai μου άρεσε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ το tucson που αναμένεται τέλη του έτους (έτσι είπαν)...ούτε αυτό χαίρει εκτίμησης ..ειδικά όταν η γνώμη τους δεν περιορίζεται στο χρώμα....

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

Και να πέσει, δεν της κάνει τίποτα, το ξεπλένεις με νερό.

 

Όπως είναι ο εξαερωτήρας, κουμπώνεις ένα σωληνάκι 4-5 πόντους και το υγρό από την εξαέρωση τρέχει σε ένα ποτήρι και δε λερώνεις τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Ειχαμε φερει ενα τετοιο σωληνακι για να κανεις εξαερωση μονος.

Στην ουσια ηταν σωληνακι-->κυλινδρος με μια μπιλια μεσα του--> σωληνακι.

Οταν ξαναερθει θα δειξω φωτος .

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε, σιγά την επιστήμη. (generic photo)

 

άλλωστε εγώ φοράω χειρουργικά γάντια όταν κάνω δουλειά στο αμάξι, δε θέλω να πάει γράσο κάτω από το νύχι! :hehe:

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.