Jump to content



Αυτοκίνηση


astrolabos

Recommended Posts

10 ώρες πριν, το μέλος slalom έγραψε:

Εκανες και βιντεο??

Καταρχας δεν ειμαι κοντος με γιαλια και μπακα, λεγοντας αυτο και βλεποντας το video μπορω να πω οτι παρουσιασεις ετσι κανω και εγω που ειμαι και ποιο ομορφος :hehe:

 

 

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, το μέλος Proteas έγραψε:

Eνα MG ZS. Το δηλαδη ειναι οτι  "Η εφαρμογή αυτή (ΑPP) του ηλεκτρονικού γκαζιού έχει ως αποτέλεσμα την μειωμένη απόκριση του γκαζιού και κατ’ επέκταση την κακή επιτάχυνση

του αυτοκινήτου, με αποτέλεσμα να δημιουργούνται  προβλήματα στην οδήγηση (δυσκολία στο ξεκίνημα, στα ανηφορικά σημεία, στις αλλαγές ταχυτήτων, στις προσπεράσεις κλπ)"..

 

Το λοιπον, να πατας γκαζι και το το αυτοκινητο να κοβει για κλασματα μεν αλλα τοσο θελει για να γινει ειδικα οταν εισαι αναμεσα σε νταλικες και να ερχεται απο πισω αλλος καρφωτος

ειναι απαραδεκτο, χωρις να κανω διαφημιση αν και Ελληνικη η πατεντα δειτε και πειτε μου οτι ειναι ενταξει να δουλευει ετσι το συστημα του γκαζιου πριν την πατεντα..

 

 

 Πριν από το MG τι οδηγουσες?

Αυτό το κάνουν για την κατανάλωση ξεκάθαρα.

Ελαφρύ ποδαρακι θέλουμε....

Πριν δεν πιστεύω να είχες κανενα ντιζατο....

Είχα ψαχτει και τελικά έκανα προγραμματισμό γενικά γιατί είναι πετρέλαιο....

Link to comment
Share on other sites

Την γρια που εχω ενα GPZ 900 και ενα 43αρι φορτωμενο 60 τονους μπακαλικι σε ανηφορα. 😂

Δεν οδηγω ΙΧ σπανια να τυχει, αλλα ως μετρο συγκρισης ας πουμε ενα astra j 1.3 diesel με 94 αλογα ενω αυτο το MG ειναι 1.5 106 αλογα βενζινη.

Καμια σχεση το ενα με το αλλο στο θεμα πενταλ, βεβαια στο astra βοηθαει και η τουρμπινα που εχει αλλα και παλι το lag στο γκαζι που εχει το MG

ειδικα εκτος πολης με παιχνιδιαρικη οδηγηση φαινεται ξεκαθαρα.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, το μέλος Proteas έγραψε:

Καταρχας δεν ειμαι κοντος με γιαλια και μπακα, λεγοντας αυτο και βλεποντας το video μπορω να πω οτι παρουσιασεις ετσι κανω και εγω που ειμαι και ποιο ομορφος :hehe:

 

 

 

 

Αναφερομουν στο κραξιμο

Link to comment
Share on other sites

WWW.VOLKSWAGEN-NEWSROOM.COM

On 29 March exactly 50 years ago, Volkswagen started series production of the Golf in Wolfsburg. Nobody knew on that day in March that this compact car – the successor to the legendary...

 

 

The new Volkswagen Golf

 

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

WWW.KAVALAPOST.GR

Σε ορίζοντα τριετίας θα φτάσουν το 120%-Ο δρόμος από το δημόσιο περνάει στα χέρια ιδιωτικής...

Για Μεσσηνία που πάω έρχεται 0,0753 το χιλιόμετρο. 418 χιλ αυτοκινητόδρομου με 31.5 ευρώ διόδια. 

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.