Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο v2.0


astrolabos

Recommended Posts

Αυτο ειναι το πρωτο σκελος που ειπε ο Αντον. Πασσο και "Ναι μεν". Αλλα δε θυμαμαι να βγαινει κανεις και να λεει οτι αμα (δε) σχολιασει το ταδε δαπιτοσκυλο/πασπιτοσκυλο την εκαστοτε δηλωση του Βαγγελο-Αντωνη... ειναι κακο για το κομμα του...  :p

καπου αρχιζει και παει μακρια αυτη η... βαλιτσα.

Θα ειχε λιγο νοημα μονο αν ο μυραλης ηταν στελεχος/επαιρνε λεφτα απο το κομμα/τον ειχε διορισει σε κανα  προσωπικο γραφειο ο Αλεχαντρο κλπ κλπ

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Συνήθως στην περίπτωση των δαπιτοσκυλων/πασπιτοσκυλων επιλεγόταν η μέθοδος του τσουβαλιάσματος, οπότε έπαιρνε όλους η μπάλα. Και προφανώς ήταν κακό για το κόμμα τους αφού το success story και η ανάπτυξη στην Ελλάδα τερματίστηκαν βιαίως με πολιτικό πραξικόπημα πριν μερικούς μήνες :haha:

 

Θα ειχε λιγο νοημα μονο αν ο μυραλης ηταν στελεχος/επαιρνε λεφτα απο το κομμα/τον ειχε διορισει σε κανα προσωπικο γραφειο ο Αλεχαντρο κλπ κλπ

 

Δεν το ξέρεις/δεν αποκλείεται/αστρο, την ip την έχουμε? :p

ΟΚ, Just kidding, αλλά αν με βρίσει θα έχει δίκιο. :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς και δεν αποκλείεται, άλλωστε πρόσφατα γύρισε Ελλάδα πιθανώς για να αναλάβει θέση :p, αλλά μέχρι να βρει κάποιος κάποιο έγγραφο που να πιστοποιεί ότι είναι στέλεχος ή ότι τον έβαλε το Κόμμα σε κάποια θέση, είναι αθώος :) Συζητάμε μαζί του σαν να είναι απλώς ένας οπαδός του ΣΥΡΙΖΑ.

 

Τώρα για το σχόλιο της @ninemesis, ατυχέστατο, αλλά άδικο να τη βάζουμε στο ίδιο επίπεδο με τον άδωνις ή το μουρούτη. Η αποτέτοια είναι απλώς βουλευτής που εξέφρασε μια χαζή άποψη στο φέσιμπουκ, ο άλλος ήταν υπουργός και πρόσωπο της ΝΔ_ και ο παράλλος ήταν ο έμπιστος του πθ και υπεύθυνος επικοινωνίας του.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

Θα ειχε λιγο νοημα μονο αν ο μυραλης ηταν στελεχος/επαιρνε λεφτα απο το κομμα/τον ειχε διορισει σε κανα  προσωπικο γραφειο ο Αλεχαντρο κλπ κλπ

Tα έχω πει πολλές φορές, ανήκω σε συνιστώσα του ΣΥΡΙΖΑ. Είμαι δίπλα σε τέτοιους ανθρώπους, ανάλογα τον χρόνο μου άλλες φορές πιο κοντά, άλλες πιο μακριά, αλλά προσωπικά δεν τα παίρνω υπό οποιονδήποτε τρόπο από το κόμμα, τους ανθρώπους του ή το κράτος και δεν θέλω να τα πάρω υπό οποιονδήποτε τρόπο από το κόμμα , τους ανθρώπους του ή το κράτος (εκτός φυσικά αν δουλέψω ποτέ επαγγελματικά aka Developer για το κόμμα, τους ανθρώπους του ή το κράτος).

Δεν θέλει κάποιος να με πιστέψει; Δεν με ενδιαφέρει καθόλου, αλλά να σταματήσει αυτός ο κάποιος να βγάζει κάθε τρεις και λίγο αυθαίρετα συμπεράσματα για το τι κάνω στην ζωή μου, τι πιστευω και τι απόψεις έχω για το τάδε ή το δείνα θέμα.

hint:

 

Να σου θυμίσω ότι όποιος δεν ψηφίζει ΣΥΡΙΖΑ είναι Γερμανοτσολιάς, υποστηρικτής του μνημονίου και παρακαταθήκη του Γκέμπελς στην σημερινή κοινωνία.

 

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσει που γράφω κάτι αναφερόμενος σε σένα και το προσπερνάς, παράλληλα κάνω ένα γενικό σχόλιο που δεν εννοεί ειδικά εσένα και το κάνεις quote. Το βάζεις και σε spoiler! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Tα έχω πει πολλές φορές, ανήκω σε συνιστώσα του ΣΥΡΙΖΑ. Είμαι δίπλα σε τέτοιους ανθρώπους, ανάλογα τον χρόνο μου άλλες φορές πιο κοντά, άλλες πιο μακριά, 

 

Ενταξει δεν χρειαζεται να απολογηθείς κιολας, κανεις δεν ειναι τελειος οκ... :p

Έγινε επεξεργασία από asdf1234
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Πανουσιάδας συνέχεια

 

CEjFErXUMAAoOeU.jpg

 

Έλα ντε; Έχει υποχρέωση η αστυνομία να προστατεύει τους πολίτες ή έχει υποχρέωση να προστατεύει τους μάρτυρες μιας δίκης από πιθανές επιθέσεις από τους αντιδίκους; εαμωετωα

Link to comment
Share on other sites

 

παρά μόνο αν η κυβέρνηση δηλώσει δημόσια ότι η χώρα αντιμετωπίζει πρόβλημα

 

Πολύ λογικό. Θα βγούμε να πούμε ότι βουλιάζουμε, είμαστε τιτανικός κλπ, για να ξαναζήσουμε τις ένδοξες ημέρες των διαπραγματεύσεων του 2010...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Κακώς επιτρέπεται εξαρχής το σημερινό χάλι που οδήγησε σε φαινόμενα τύπου Παπαγεωργόπουλου. Όλη η κρατική επιχορήγηση έπρεπε να είναι διαθέσιμη μόνο μέσω λογαριασμών που ορίζει η κεντρική κυβέρνηση. Αν επιλέξουν να μην την εισπράξουν, ας έχουν μόνο τα ανταποδοτικά τέλη και ας τα κάνουν ό,τι θέλουν.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Μας χάλασαν το success story, και άλλα να κάνουν ?

Βασικά το success story συνεχίζεται. Εκεί που είχαμε την Αμφίπολη ως αντιπερισπασμό από τα μέτρα, τώρα έχουμε τις καθαρίστριες, γλυκά και δάκρυα, για να δημιουργούμε εντυπώσεις.

Έγινε επεξεργασία από yanni
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.