Jump to content



TheLab.gr V3 Bugs


DJD

Recommended Posts

Αν προσπαθήσεις να κάνεις mention κάποιο username που περιέχει παύλα (ή και άλλα σύμβολα) δεν σε αφήνει. Εμφανίζει: The name can only contain these characters: a-zA-Zα-ωΑ-Ζ0-9 Νομίζω το κάνει και αν το όνομα έχει κενό διάστημα ανάμεσα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις να κάνεις πολλαπλή παράθεση από διαφορετικές σελίδες ενός θέματος, όταν τις έχεις ανοιχτές σε 2 tabs, δεν το κάνει. (στην παλιά έκδοση το έκανε). Μήπως το κάνω εγώ λάθος και θέλει άλλο τρόπο;

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις να κάνεις πολλαπλή παράθεση από διαφορετικές σελίδες ενός θέματος, όταν τις έχεις ανοιχτές σε 2 tabs, δεν το κάνει. (στην παλιά έκδοση το έκανε). Μήπως το κάνω εγώ λάθος και θέλει άλλο τρόπο;

 

 

Δεν το κάνει και είναι φυσιολογικό. Μπορείς να κανεις τις παραθέσεις σε διαφορετικά tabs και με copy-paste να τις φέρεις σε ένα

και να κάνεις το reply σου. . .

Δοκιμάστε όταν επιλέξετε από το ένα tab όσα posts θέλετε, να κάνετε πρώτα ένα refresh στο επόμενο tab και μετά να συνεχίσετε να σημειώνετε.

 

Υπ'όψιν, ότι υπάρχει κάποιος περιορισμός στον μέγιστο αριθμό Quotes προς το παρόν, οπότε κοιτάξτε να είναι μέχρι 5 quotes.

Link to comment
Share on other sites

ου Τατιάνες :p

 

Με κάτι πρέπει να ασχολούμαστε κι εμείς.

 

Δοκιμάστε όταν επιλέξετε από το ένα tab όσα posts θέλετε, να κάνετε πρώτα ένα refresh στο επόμενο tab και μετά να συνεχίσετε να σημειώνετε.

 

Δουλεύει!!!

Link to comment
Share on other sites

Όταν πατάω σε ένα like που έχω πάρει και με πηγαίνει στην δημοσίευση αντί να με πάει στο συγκεκριμένο ποστ με πάει στο αμέσως προηγούμενο.

 

Edit: Το κάνει όποτε του ναυλώσει.

Έγινε επεξεργασία από honda22
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.