Jump to content



TheLab.gr V3 Bugs


DJD

Recommended Posts

έχει νεκρώσει το mail μου sniff sniff θα πέσω σε κατάθλιψη .... (drama queen mode off)

 

μια ερώτηση για να μην ψαχνόμαστε τώρα που μετάβηκε σε νέα πλατφόρμα το site όταν ένα θέμα που είχα γράψει πριν 3 μήνες κάτι ,και δημοσιευθεί κάτι καινούργιο σήμερα

κανονικά πρέπει να λάβω mail ? η όχι επειδή μετά το update ας πούμε μηδενίστηκαν οι εγγραφές και θέλει εκ νέου  !    ?

 

 

επίσης ο ορθογραφικός έλεγχος πάλη νερά μου κάνει θα φτιάξω βιντέακι σε 5 λεπτά θα είναι on ~stay tuned!

Link to comment
Share on other sites

ερώτηση απο αυτό το θέμα δε παίρνεις email?

 

Απο τα παλιά όχι μιας και όπως έχει ήδη αναφερθεί δυστυχώς κατά τη μετάβαση χαθήκανε οι συνδρομές μας

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@karmen1983 οκ τότε όλα μια χαρά με τον ορθογραφικό έλενχο διαβάζω στο net ότι έχει παιχτεί χαζομάρα με το Team του FF οπότε μην στεναχωριέσαι ! Όλα καλά !

 

Από εδώ ναι παίρνω κανονικά ! αλλά μέχρι να συνηθίσω τα 5 mails που μου έρχονται τώρα την μέρα θα μου πάρει καιρό πάω να ποστάρω παντού !

Link to comment
Share on other sites

Από εδώ ναι παίρνω κανονικά ! αλλά μέχρι να συνηθίσω τα 5 mails που μου έρχονται τώρα την μέρα θα μου πάρει καιρό πάω να ποστάρω παντού !

Σπαμμερ :p


Επίσης πείτε κάτι για το πιο gray theme ρε παιδιά. Σας χαλάει σας αρέσει;

Link to comment
Share on other sites

Στο προφίλ σου στις ειδοποιήσεις

no no no...δεν εννοώ αυτό... Παλιά όταν κάναμε συνδρομή σε ένα θέμα, μας ερχόταν και ένα mail όταν κάποιος δημοσίευε κάτι καινούργιο, άσχετο με το δικό σου ποστάρισμα. Παράδειγμα τώρα έπρεπε να λάβω την απάντηση σου και να ξέρω ότι το θέμα π.χ. είναι ενεργό.

 

Από αυτο το θέμα επίσης δεν έχω λάβει κανένα mail για καινούργιο ποστ.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ πας και το ρυθμίζεις στα μέτρα σου

http://www.thelab.gr/index.php?app=core&module=usercp&tab=core&area=notifications

Αυτό σου λέει ο Αντώνης. Εχεις επιλογές για emails αλλά και εσωτερικές ειδοποιήσεις που βγαίνουν με κόκκινο νουμεράκι πάνω αριστερά, δίπλα στο username σου

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εδώ πας και το ρυθμίζεις στα μέτρα σου

http://www.thelab.gr/index.php?app=core&module=usercp&tab=core&area=notifications

Αυτό σου λέει ο Αντώνης. Εχεις επιλογές για emails αλλά και εσωτερικές ειδοποιήσεις που βγαίνουν με κόκκινο νουμεράκι πάνω αριστερά, δίπλα στο username σουa

α γεια σου....  Thanks!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σπαμμερ :p

Επίσης πείτε κάτι για το πιο gray theme ρε παιδιά. Σας χαλάει σας αρέσει;

 

Είναι από τις ελάχιστες περιπτώσεις , που το gray μου αρέσει.

 

Πολύ καλύτερη επιλογή σε σχέση με το λευκό.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ πας και το ρυθμίζεις στα μέτρα σου

http://www.thelab.gr/index.php?app=core&module=usercp&tab=core&area=notifications

Αυτό σου λέει ο Αντώνης. Εχεις επιλογές για emails αλλά και εσωτερικές ειδοποιήσεις που βγαίνουν με κόκκινο νουμεράκι πάνω αριστερά, δίπλα στο username σου

 

Στο λινκ που παρέθεσες, στη 2η επιλογη απ' το τέλος λέει:

"Ειδοποίησέ με όταν ένα γεγονός που παρακολουθώ ενημερώνετε"

 

Να διορθωθεί σε "ενημερώνεται"

 

Ούτε εγώ λαμβάνω mails. Έκανα αλλαγές στο CP μου και περιμένω τα αποτελέσματα.

Link to comment
Share on other sites

Εσβησα cookies.

Τωρα βλεπω τις ειδοποιησεις αλλα στο Συνδρομες μου λεει μονο αυτο το θεμα.

 

Επισης στο συνδεσμο "Δημοσιεύσεις Που Έχω Κάνει" λεει μονο τις εδω δημοσιευσεις και οχι τις δημοσιευσεις στα αλλα θεματα.

 

Παρατηρησα οτι παρολο που εχω κανει συνδρομη εδω http://www.thelab.gr/_/news/h-dji-%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CE%BA%CE%BF%CE%B9%CE%BD%CF%8E%CE%BD%CE%B5%CE%B9-%CF%84%CE%BF-%CE%BD%CE%AD%CE%BF-%CF%84%CE%B7%CF%82-drone-%CE%BC%CE%B5-4k-r1695  δεν μου δειχνει το θεμα σε στις συνδρομες,  Μηπως φταει επειδη ειναι στο section Ειδησεις ??

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.