Jump to content



TheLab.gr V3 Bugs


DJD

Recommended Posts

Χρήστες είναι και οι ανώνυμοι, απλά έχουν επιλέξει να μη φαίνονται σαν online :)

Δεν έχουν βγει εγώ μια χαρά τα βλέπω πάντως

 

post-33144-0-20379400-1416245788_thumb.p

 

@minast, αφού είδα το πρόβλημα τι να έκανα; να έκλεινα τα μάτια? :p

Link to comment
Share on other sites

Στις ειδοποιήσεις αν πατήσω μια ειδοποίηση που είναι πάνω από μια άλλη ακόμα και σε άλλο θέμα, δεν παραμένει η άλλη bold και φαίνεται σαν διαβασμένη με αποτέλεσμα να μην ξέρω τι έχω διαβάσει και τι όχι. Μέγα foul. 

Παράδειγμα:
5w4l5y5.png
Πάτησα να διαβάσω την πρώτη και:
8frH86J.png
Το ίδιο ισχύει και στην σελίδα των ειδοποιήσεων. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χρήστες είναι και οι ανώνυμοι, απλά έχουν επιλέξει να μη φαίνονται σαν online :)

Δεν έχουν βγει εγώ μια χαρά τα βλέπω πάντως

 

attachicon.gif123.png

 

@minast, αφού είδα το πρόβλημα τι να έκανα; να έκλεινα τα μάτια? :p

 Γράψε λάθος, και εμένα τα βγάζει τώρα. 

Εμ, έχω δίκιο. Μια χαρά λειτουργεί απλά στην αρχική δεν βγάζει τις λέξεις. prntscr.com/57cgap

LoL, ξέρω τι είναι αλλά μου φάνηκε κάπως  :p

Link to comment
Share on other sites

 Γράψε λάθος, και εμένα τα βγάζει τώρα. 

Εμ, έχω δίκιο. Μια χαρά λειτουργεί απλά στην αρχική δεν βγάζει τις λέξεις. prntscr.com/57cgap

ok το κοιτάω. Τέρμα η κουβέντα στο ΠΟΘ :p

 

Μόλις βρω χρόνο τα μεταφέρω στα bugs

Link to comment
Share on other sites

Τι "Παράθεση" πατάω, τι "Πολλαπλή Παράθεση", τι "Mention"...τίποτα δεν μου εμφανίζει. Μάλλον δεν με πολυσυμπαθεί η V3. Πλακάκια με την πεθερά μου έκανε. SOS

Link to comment
Share on other sites

Στις ειδοποιήσεις αν πατήσω μια ειδοποίηση που είναι πάνω από μια άλλη ακόμα και σε άλλο θέμα, δεν παραμένει η άλλη bold και φαίνεται σαν διαβασμένη με αποτέλεσμα να μην ξέρω τι έχω διαβάσει και τι όχι. Μέγα foul. 

Παράδειγμα:

5w4l5y5.png

Πάτησα να διαβάσω την πρώτη και:

8frH86J.png

Το ίδιο ισχύει και στην σελίδα των ειδοποιήσεων. 

 

Αυτό είναι θέμα της κονσόλας και δεν αλλάζει με ρύθμιση από το acp.

 

Τι "Παράθεση" πατάω, τι "Πολλαπλή Παράθεση", τι "Mention"...τίποτα δεν μου εμφανίζει. Μάλλον δεν με πολυσυμπαθεί η V3. Πλακάκια με την πεθερά μου έκανε. SOS

 

logout,clear cookies,cache,προσευχή. . .

Link to comment
Share on other sites

Το σποιλερ button

πριν το πατήσεις γράφει Show, αφού το πατήσεις γράφει Αποκρυψ(δε χωράει το η) και όταν το ξαναπατήσεις γράφει Προβολή.

Αυτό που δεν χωράει το Απόκρυψη ισχύει με firefox, σε chrome εμφανίζει το η σε νέα γραμμή. Αν αλλάξεις το width από 45px σε 55px είναι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Στη σελίδα CP Χρήστη(btw αυτή η μίξη αγγλικά με ελληνικά είναι strange(irony inside)) φαίνεται έτσι

post-33913-0-49097200-1416283944_thumb.p

 

με αλλαγή height απο 26px σε 32px στο .ipsField φτιαχνει.

 

 

Όταν πατάς να δεις τα smilies και χρησιμοποιείς τα βελάκια για να δεις τα υπόλοιπα, κάποια έχουν λάθος λινκ και δεν φαίνονται.

post-33913-0-56740300-1416284388_thumb.p

 

Είναι κιαλλα που βαριέμαι να γράψω τώρα :zzz...35:

post-33913-0-41282900-1416281187_thumb.p

Link to comment
Share on other sites

Τι "Παράθεση" πατάω, τι "Πολλαπλή Παράθεση", τι "Mention"...τίποτα δεν μου εμφανίζει. Μάλλον δεν με πολυσυμπαθεί η V3. Πλακάκια με την πεθερά μου έκανε. SOS

Δοκίμασες με άλλο browser?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.