Jump to content



TheLab.gr V3 Bugs


DJD

Recommended Posts

Να ευχαριστήσω τον @astrolabos για την επίλυση του προβλήματός μου, καθώς μπορεί να επηρεάσει και άλλους χρήστες.

 

Συγκεκριμένα, δεν μπορούσα να συνδεθώ με τίποτα. Ο λόγος ήταν το Ελληνικό username μου. Αν είναι ατομικό ή γενικό το πρόβλημα με παρόμοια usernames ας το δουν οι αρμόδιοι.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Marika Power

 

Ανευ σημασιας: Σε λιγο καιρο κλεινεις..ενα μηνα? :lol:

 

Edit: Να μαθω να μιλαω. Απ οτι βλεπω και η δικια μου ημερομηνια εγγραφης ειναι ελαφρως εκτος.

Google cache

ei9jdi.jpg

 

Edit 2: Μαλλον ειναι λιγο πιο συνθετο το προβλημα με τις ημερομηνιες.

Πχ, το thread  http://www.thelab.gr/_/news/apple-releases-ios-511-update-%E2%80%93-primarily-bug-r1672 οταν το βλεπω μεσα απο το "Νεο Περιεχομενο" μου, δεν ταυτιζεται με την πραγματικη ημερομηνια δημιουργιας του

1gnn1h.jpg

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Σε μερικους χρηστες οταν κανω like (ξεκινησα να γεμισω τα likes μου για σημερα)

με πεταει αρκετες φορες την ταυτοτητα του χρηστη πχ πριν μερικα sec του αστρο.

PS:Το αβαταρ θα το ξαναβρω καποια στιγμη και θα το φτιαξω δεν με πολυνοιαζει

η αλλαγη nickname ειναι ευκολακι η θελει τραβηγμα το πληκτρολογιο απο κανενα Sun?

Link to comment
Share on other sites

ναι το σαξα αλλά παίδες όχι στο ΠΟΘ αυτά. Υπάρχει θέμα για τα bugs/μεταφράσεις κλπ. Μη τα ψάχνουμε τριγύρω :)

Δεν το έβαλα για την μετάφραση αλλά για το anonymous. Καλά έκανες πάντως και το μετέφρασες αλλά έπρεπε να αφήσεις τις λέξεις "μέλη" και "επισκέπτες".

Εκτός αν βγήκαν εσκεμμένα αλλά και πάλι δε κάθετε καλά στο μάτι τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.