Jump to content



TheLab.gr V3 Bugs


DJD

Recommended Posts

Ηταν λίγο παίδεμα να κάνω log-in , τελικά εκτός από clear cookies & cache , ήθελε password reset , όλα ok.

 

Μαζί με τις ημερομηνίες εγγραφής που είναι στη λίστα να διορθωθούν , θα επανέλθουν και τα παλιά πόστ μας καθώς και τα pm μας ?

Link to comment
Share on other sites

ctrl+v

Είναι bug της κονσόλας.

Ισχύει και από firefox

Δε λειτουργει, το δοκιμασα

Τι εννοεις, δε φτιαχνεται?

 

Οπως δε λειτουργει και η παραθεση

 

Το μηνυμα το εγραψα στον Chrome

Link to comment
Share on other sites

Στείλε μου ένα πμ να ρτο δουμε μήπως είχες acc στο OOS και έχεις κόλλημα.

 

Για τις αγγελίες παίδες όπως λέει και ο Κωστής στο πρώτο ποστ ετοιμάζονται :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί αλλά μου παρουσιάστηκε ένα bug με το σύστημα "mention" το οποίο χρησιμοποιείτε για την αναφορά που κάνουμε σε άλλα μέλη του φόρουμ!

Σε αυτό το μικρό προβληματάκι παρατήρησα οτι ενώ έχει γίνει σωστά το mention και το μήνυμά μου καταχωρήθηκε σωστά, μετά απο ανανέωση της ίδιας σελίδας "χαλάει" ο κώδικας με αποτέλεσμα να φαίνεται λάθος το mention στο browser.

Ξανά έκανα generate νέο mention code, ξανά αποθήκευσα την δημοσίευση μου και έστρωσε. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί αλλά μου παρουσιάστηκε ένα bug με το σύστημα "mention" το οποίο χρησιμοποιείτε για την αναφορά που κάνουμε σε άλλα μέλη του φόρουμ!

Σε αυτό το μικρό προβληματάκι παρατήρησα οτι ενώ έχει γίνει σωστά το mention και το μήνυμά μου καταχωρήθηκε σωστά, μετά απο ανανέωση της ίδιας σελίδας "χαλάει" ο κώδικας με αποτέλεσμα να φαίνεται λάθος το mention στο browser.

Ξανά έκανα generate νέο mention code, ξανά αποθήκευσα την δημοσίευση μου και έστρωσε.

Γνωστο ειναι και κανει το ιδιο και στα quotes. Εχει θεματακια το tapalk αλαλ θα το στρωσουμε. Υπομονη :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γνωστο ειναι και κανει το ιδιο και στα quotes. Εχει θεματακια το tapalk αλαλ θα το στρωσουμε. Υπομονη :)

Εγώ "νιώθω" την υποχρέωση να σας λέω οτι βλέπω!

Υπομονή... δεν έχω θέματα τέτοια εγώ.

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση. Χρειάζεται χρόνος στον νεό λάμπη ούτως ή αλλώς.. μπορεί να φόρεσε νέο κουστουμάκι αλλά πρέπει να του πάρουμε και τα μέτρα για να του πηγαίνει γάντι! xexexe :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Γνωστο ειναι και κανει το ιδιο και στα quotes. Εχει θεματακια το tapalk αλαλ θα το στρωσουμε. Υπομονη :)

Επειδή το έχω παρατηρήσει και εγώ σε μηνύματα μου, δε πρέπει να φταίει το tapatalk. Αν δε κάνω λάθος συνέβη και σε μήνυμα που έγραψα από PC/Chrome.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το έχω παρατηρήσει και εγώ σε μηνύματα μου, δε πρέπει να φταίει το tapatalk. Αν δε κάνω λάθος συνέβη και σε μήνυμα που έγραψα από PC/Chrome.

δεν εννοουσα οποιος απαντησει απο ταπαταλκ αλλα το plugin του tapatalk :)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.