Jump to content



TheLab.gr V3 Bugs


DJD

Recommended Posts

Επειδή ήξερε ότι ήξερες που είναι, γι' αυτό δεν σου έβγαλε τίποτα. Έχουμε εγκαταστήσει μια νέα μηχανή αναζήτησης με τεχνητή νοημοσύνη που κρίνει αυτή πότε πρέπει να δείξει αποτελέσματα και πότε όχι

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Αυτό με την αναζήτηση ισχύει. Μερικές φορές είναι πιο αποτελεσματικό να πας μέσω Google με περιορισμό στο site, παρά να χρησιμοποιήσεις την αναζήτηση που υπάρχει εδώ. Και για να το κάνω πιο αστείο, κάντε αναζήτηση τώρα με "ΕΛΤΑ".

Link to comment
Share on other sites

Επειδή ήξερε ότι ήξερες που είναι, γι' αυτό δεν σου έβγαλε τίποτα. Έχουμε εγκαταστήσει μια νέα μηχανή αναζήτησης με τεχνητή νοημοσύνη που κρίνει αυτή πότε πρέπει να δείξει αποτελέσματα και πότε όχι

 

ZRq7TbmIvQxzO.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Μολις εμπαινα αεροπλανο για να επιστρεψω Αθηνα. Ουτε τολμησε να συνεχιστει το προβλημα και να εχω πατησει τα ποδια μου στη πρωτευουσα :hehe:

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παίδες δεν μπορώ να μπω από τον υπολογιστή μου με τίποτα. Έχω hol με open dns. Άκυρο, τρώω conection timeout στον firefox και connection refused στον chrome. Βάζω hol dns, τα ίδια. Πάω από tapatalk στο κινητό, πάλι δεν με βάζει.

Κατέληξα στο συμπέρασμα ότι έφαγα ban + ip lock, αλλά κατάφερα να μπω από free proxy, απ' όπου και γράφω αυτό το post.

Τι έχει γίνει; Δεν με παίζετε άλλο πια;;;;; :p

Έγινε επεξεργασία από gdp77
Link to comment
Share on other sites

κι εγώ πήγα να μπω προχθές από ένα φιλαράκι που έχει το zenmate κι από όποια χώρα κι αν επιλέγαμε, δεν βλέπαμε thelab.gr.. μόλις πήραμε απλή ip από τον isp του, μπήκαμε αμέσως.. 

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
Link to comment
Share on other sites

κι εγώ πήγα να μπω προχθές από ένα φιλαράκι που έχει το zenmate κι από όποια χώρα κι αν επιλέγαμε, δεν βλέπαμε thelab.gr.. μόλις πήραμε απλή ip από τον isp του, μπήκαμε αμέσως.. 

 

 

Δεν το είχα σκεφτεί να κάνω ένα reset του router... Το έσβησα για 1-2 λεπτά και μόλις το άνοιξα και πήρε νέα ip, το πρόβλημα λύθηκε. Παρόλα αυτά εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω γιατί δεν έμπαινα από την ip μου, αλλά με άλλη ip μπήκα...

Έγινε επεξεργασία από gdp77
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.