Jump to content



TheLab.gr V3 Bugs


DJD

Recommended Posts

Πατάω να διαγράψω ένα pm και δεν κάνει τίποτα.

Πριν 5 λεπτά ..έκανε, μέχρι που τίκαρα σε ένα pop-up που έλεγα "είσαι σίγουρος για τη διαγραφή?"

 

Επίσης η πολλαπλή (ή και το μονή) επιλογή μυνημάτων και πάτημα στη "Μετάβαση" για διαγραφή δεν κάνει τίποτα.

Σαν να μην το έχω πατήσει

Έγινε επεξεργασία από l2phile
Link to comment
Share on other sites

Επειδή μόλις το δοκίμασα και λειτουργεί κανονικά είτε μεμονωμένα, είτε με πολλαπλή επιλογή δε κάνεις μια δοκιμή και με έναν άλλον browser να το δεις;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει παλι κανα θεμα με το σιτε/σερβερ ?

καθυστερει υπερβολικα να φορτωσει οτιδηποτε.

μετρησα μεσο ορο πανω απο 15δευτερα για loading time ενω το "νεο περιεχομενο" προλαβαινω να φτιαξω καφε...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

εμενα κανει περιπου 3 sec να φορτωσει το forum και 6 sec το νεο περιεχομενο. Seems ok.. Με chrome. Φταιει η Wind. Σαμποταρει τον Λαμπη :hehe::p

 

βάλτε 2-3 από Αθήνα (με διαφορετικό isp) ένα tracert thelab.gr να δείτε από πού περνάει κ πόση ώρα κάνει.. κι εγώ θυμάμαι είχα θεματάκια κατά καιρούς με τη wind.

Link to comment
Share on other sites

Ένα μικρό bug, μετά το πρόσφατο ban μου για να "συνεχίσω το μισαλλόδοξο κύρηγμά μου" (sic ορισμός του επαναδημοσιεύω) έπρεπε να κάνω acknowledge όλες τις προηγούμενες προηδοποιήσεις. Παρέλασαν μεγάλα ονόματα (astrolabos, nephilίμ, NTG, Tsakonas) οπότε η διαδικασία ήταν smooth, αλλά μου πήρε κάνα πεντάλεπτο!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sorry που ποστάρω εδω, αλλα στον Χμας διαγωνισμό δεν μπορούμε να γράψουμε για συμμετοχή.

Μήπως προσπαθείς να σχολιάσεις στο άρθρο; Έτσι δεν γίνεται ( νομίζω ). Μπές και γράψε στο θέμα για να δηλώσεις συμμετοχή:

ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Οταν παω να ανεβασω μια εικονα (ή περισσοτερες)  (ειτε ειναι 1ΜΒ ειτε ειναι 10ΜΒ)  , ειτε με τον βασικο ειτε τον προηγμενο μεταφορτωτη τρωω ακυρο. 

Στο μεν προηγμενο κολλαει τελειως η σελιδα μολις παει να τελειωσει το ανεβασμα της πρωτης φωτο, στον αλλο απλα δεν ανεβαινει η φωτο. Ειμαι μονο εγω; Πριν καμμια ωρα καταφερα να ανεβασω δυο φωτο, αλλα εκτοτε , δεν ανεβαινουν με τιποτα! 

Αυτα με Chrome. Τα ιδια και με opera , baidu. Δε δοκιμασα FF.

 

post-60900-0-45158600-1449954183_thumb.j

 

Οπως βλεπω το θεμα το εχει μονο στο Forum και μονο με φωτο πανω απο 1ΜΒ. Μικρες οπως το capture που ανεβαζω , φαινονται να ανεβαινουν κανονικα..

 

οκ το βρηκα.. η αναλυση πρεπει να φταιει... Παντως αλλου ανεβαινουν κανονικα (σε φορουμ δλδ)

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.