Jump to content



Καλώς ήρθατε στο ανανεωμένο TheLab.gr!


Recommended Posts

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Βρε το φάγατε το Insomnia.gr και από εχθές που έκαναν Migration σε νέο Server κρεμάσανε όλα...

BTW.... στο χωριό μου λέγανε οι παλιές καραβάνες ότι "Αγάλι αγάλι γίνεται η αγουρίδα μέλι".

 

Κάντε λιγάκι υπομονή, και τα παιδιά εδώ θα δώσουν τον καλύτερό τους εαυτό (όπως πάντα άλλωστε), και όλα θα γίνουν όμορφα...  :D

 

Όσο για τις αγγελίες, ενδιαφέρομαι και εγώ να ετοιμαστούν, γιατί έχω να βγάλω σε πλειστηριασμό :rap: , ScreenShots που είχα τραβήξει από τον Παλιό Λάμπη.

Είμαι σίγουρος πως θα πιάσω καλή τιμή τώρα που θα γίνει συλλεκτικό κομμάτι μετά από τόσα χρόνια στο VB... :rip:     :hehe:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@Dagalidis, Ενδιαφερόμαι για 2 ss ¨ενα απο home page και ένα απο το forum page :hehe:

 

@Shaman, Να το ξαναπούμε :) Αύριο άάάάάντε μεθαύριο θα είναι έτοιμες και ένα πουλάκι μου είπε ότι θα είναι με κατηγορίες :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Shaman, Να το ξαναπούμε :) Αύριο άάάάάντε μεθαύριο θα είναι έτοιμες και ένα πουλάκι μου είπε ότι θα είναι με κατηγορίες :)

 

Ουφ, καλά. Μεθαύριο το αργότερο, παρακαλώ.

 

Επίτηδες ρώτησα για να τη σπάσω στον DJD λέμε.

Link to comment
Share on other sites

Ουφ, καλά. Μεθαύριο το αργότερο, παρακαλώ.

Επίτηδες ρώτησα για να τη σπάσω στον DJD λέμε.

Σοζζζ δε το τσακωσα. Εχω μπερδευτει και η ιδια με τοσες ερωτησεις :p

Link to comment
Share on other sites

Μια καλοπροαίρετη παρατήρηση: το εικονίδιο δίπλα στο search field που δηλώνει την "προηγμένη αναζήτηση" παραπέμπει περισσότερο σε εικονίδιο settings. Θα ήταν ίσως προτιμότερο είτε να αναφέρεται λεκτικά είτε να αντικατασταθεί με κάποιο άλλο εικονίδιο όπως πχ ο μεγεθυντικός φακός μαζί με το σύμβολο +

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Και μιας και φαγωθηκατε-φαγωθηκαμε με τις αγγελιες, ελπιζω να κρατησετε καποια απο τα κριτηρια (αμα θελετε καντε τα και αυστηροτερα :p ) που υπηρχαν στον παλιο λαμπη, για λογους αξιοπιστιας.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο και απο μένα. Πράγματι το νέο look με ζαλίζει και εμένα σε σχέση με το παλιό .Ισως να βοηθούσε αν υπήρχαν  χρωματικές ή θεματικές επιλογές του φόρουμ.  Οπως και να χει θα το συνηθίσουμε γιατι το αγαπάμε όπως και να έχει  ...... 

Link to comment
Share on other sites

0Fa66B2.png

 

Όταν βλέπουμε το παραπάνω στις συνδρομές μας, ο μόνος τρόπος για να δούμε το πρώτο ΜΗ διαβασμένο ποστ, δεν είναι να κλικάρουμε αυτό το σημαδάκι αριστερά;

Γίνεται να το κάνουμε λίιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιγο πιο μεγάλο;  :rolleyes:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.