Jump to content



Καλώς ήρθατε στο ανανεωμένο TheLab.gr!


Recommended Posts

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Καλημέρα. Ακόμη δεν έχω ψάξει αρκετά για να δώσω εκτίμηση. Αυτό που είδα, και δε θα ήθελα όντως να συμβαίνει, αλλά να  να οφείλεται στο ότι δεν έχω ψάξει αρκετά ακόμη, είναι ότι χάθηκαν όλα τα subscriptions μου. Όντως, έτσι είναι; Τα p.m. έχουν διατηρηθεί απ' ό,τι είδα. Αν τα subscriptions που παρακολουθούσα χάθηκαν, δε μπορείτε να τα επαναφέρετε; Είναι πολύ σημαντικό!!

 

Μπορεί κάποιος να με ενημερώσει;

 

Ευχαριστώ!!

Link to comment
Share on other sites

καλη δουλεια,

αλλα γιατι σε IPB?μια χαρα ηταν το vbulletin

Δώσε έμφαση στο "ήταν" και την πήρες την απάντηση :-P

Καλημέρα. Ακόμη δεν έχω ψάξει αρκετά για να δώσω εκτίμηση. Αυτό που είδα, και δε θα ήθελα όντως να συμβαίνει, αλλά να να οφείλεται στο ότι δεν έχω ψάξει αρκετά ακόμη, είναι ότι χάθηκαν όλα τα subscriptions μου. Όντως, έτσι είναι; Τα p.m. έχουν διατηρηθεί απ' ό,τι είδα. Αν τα subscriptions που παρακολουθούσα χάθηκαν, δε μπορείτε να τα επαναφέρετε; Είναι πολύ σημαντικό!!

Μπορεί κάποιος να με ενημερώσει;

Ευχαριστώ!!

Δυστυχώς δεν μεταφέρθηκαν, αν αλλάξει κάτι θα σας ενημερώσουμε :-)
Link to comment
Share on other sites

Επειδή για πολύ κόσμο οι συνδρομές είναι σημαντικές, μια λύση που βοήθησε εμένα είναι από την "Δραστηριότητα" να ανοίξω όποια θέματα με ενδιέφεραν και να επιλέξω σε κάθε ένα συνδρομή. Προφανώς είναι πολύ λιγότερα από πριν, αλλά ένα περιστασιακό ξεκαθάρισμα δεν είναι πάντα κακό :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά σε ολους , πρωτο μου μνμ ,πολυ ωραία η εμφάνιση του φόρουμ ,εγω λιγο ειχα ζησει το παλιο οποτε δεν εχω θέμα προσαρμογής ,η ομοιότητα με το ινσομνια εμενα προσωπικά με βολεύει και φαντάζομαι θα ειναι πλατφόρμα με πολλες δυνατότητες για να την υιοθετησατε κι εσείς.

Καλο νέο ξεκίνημα. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.