Jump to content



Καλώς ήρθατε στο ανανεωμένο TheLab.gr!


Recommended Posts

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Καλορίζικος ο νέος Λάμπης!Λάμπει ο Λάμπης λέμε!

Συγχαρητήρια σε όλο το team! 

Προσωπικά τουλάχιστον από το οπτικό αποτέλεσμα έμεινα 100% ικανοποιημένος.

Όλα καθαρά και ευδιάκριτα!Το pop up για τις νέες απαντήσεις πολύ όμορφο επίσης!

Τα υπόλοιπα θα τα δούμε στην πορεία.

Και πάλι μπράβο!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

μπραβο σε ολο το team για την γρηγορη μεταβαση στην νεα πλατφορμα B),τα παντα φορτωνουν ταχυτατα και το σκρολαρισμα "βουτυρο"... :)

για καποιο περιεργο λογο δεν μου εμφανιζει ολα τα εμοτικονς(ισως αν υπαρχει θεμα να εχει απαντηθει πιο πριν αλλα δεν διαβασα ολα τα ποστς).
κριμα που χαθηκαν οι συνδρομες,ουτε που θυμαμαι τι παρακoλουθουσα και βαριεμαι να ξανακανω subscribe xD

ωχ,χαθηκε και το αβαταρ και η υπογραφη XD

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πέρα από το όνομα, το άβαταρ και την υπογραφή (που τα έφτιαξα).. όντως έχετε χάσει κι άλλοι τα subscription σας;;

Ουσιαστικά αυτό κοιτούσα πάντα με το που έμπαινα στο thelab.. στις συνδρομές τώρα δεν υπάρχει τπτ :(

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι που λέμε forum με πολλά κιλά α@@@@ .... Μπορώ να πω ότι πολλές φορές έχω σωθεί από την δικιά σας βοήθεια και του πλούσιο σε γνώσεις κοινού που σας παρακολουθεί δεν μένει άλλο από το να συνεργαστείτε με τίποτα Unboxholics και να γίνει ο χαμός!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Με γεια το νεο λουκ παιδια!Θελει λιγο συνηθεια στην αρχη..

 

Εστειλα mail και στην διαχειριση για το username μου...μπορω να κανω log in μονο με το username που ειχα στο outofspecs..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.