Jump to content



Καλώς ήρθατε στο ανανεωμένο TheLab.gr!


Recommended Posts

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Καλή νέα αρχή...  :D

Οι αρχικές εντυπώσεις είναι άριστες, και ας ξενίζουν λίγο σαν πρώτη επαφή. Είναι όντως κάτι πολύ ανανεωμένο, πρακτικό, και ξεκούραστο στη χρήση παρότι ακόμα το ψαχουλεύω. Χαίρομαι που σας ξαναβρίσκω γεμάτους όρεξη και ενέργεια για πολύ περισσότερα αφού τα μεγάλα παιδιά δε σταματούν να παίζουν ποτέ. Ωριμάσαμε όλοι ακόμα περισσότερο, αλλά η παρέα και η παρακολούθηση εδώ μέσα δε σταμάτησε ποτέ. Ελπίζω με όσους στο παρελθόν κοντραρίστηκα να είναι μια ευκαιρία να τα ξαναβρούμε ασχέτως του ποιός έφταιγε...Θέλω να σκέφτομαι οτι έχουμε σημαντικότερα πράγματα στη ζωή να μας ενώνουν από όσα μας χωρίζουν με τις διαφορετικές απόψεις μας.

Η ζωή θέλει ανανέωση, κάνει κύκλους αλλά κάθε ανανέωση και κύκλος να αφήνει πίσω περισσότερα θετικά από αρνητικά.

 

Ολόψυχα τα καλύτερα σε παλαιό και νέο team, γιατί όσες αλλαγές και αν έγιναν, όλοι σας είστε ένα κομμάτι ξεχωριστό εδώ μέσα και έχετε προσφέρει πολλά.

Άντε και μακάρι και στην επόμενη πίτα να κληρώσουμε ξανά ένα τέτοιο να το απονείμω στο διάδοχο.  :p

 

post-30469-0-70234900-1416244087_thumb.j

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκαμε και πάλι. Ωραία εμφάνιση και πάρα πολά καλούδια έχω δει τα λίγγα λεπτά που ψάχνω το Λάμπη. Είδα αρκετά ενδιαφέροντα νέα πράγματα κι μερικά μικρά που για μένα σχετικά με τη χρήση του Λάμπη, τα χρειαζόμουν και δεν υπήρχαν ή δεν ληταν εύκολα προσβάσιμα στην παλιά πλατφόρμα. Οι συνδομές των θεμάτων μου έπαθαν Shift+Del αλλά είναι μικρό το κακό σε σχέση με τις υπέροχες αλλαγές που βλέπω. Ήδη μερικές τις βρήκα και τις υπόλοιπες θα τις ξαναβρώ στην πορεία.

 

ΚΑΙ ΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΑ. ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ!!!

  :happy277:  :happy277:  :happy277:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.