Jump to content



Εκλογές 25/1/2015


greekfragma

Εκλογές 25/1/2015 (πρόθεση ψήφου)  

90 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

περι "βολεματος" απο την αριστερα, μην ξεχναμε το χαρακτηριστικο παραδειγμα με τους λεωφορειακηδες συνδικαλιστες  του  ΠΑΣΟΚ που οταν πηγε ο μητσοτακης να ιδιωτικοποιησει τα αστικα πεσανε να τον φανε ! 

 

εκεινες τις εποχες τουλαχιστον ειχες δεν ειχες "προσοντα" οταν ελεγες στον εαυτο σου  "αυριο αρχιζω δουλεια" ανοιγες την εφημεριδα και  εβρισκες κατι, τωρα που το κοστος ζωης εχει τριπλασιαστει, ζεζουμιζουν τους μικρομεσαιους γιατι δεν μπορουν να φορολογησουν τους "μεγαλους", η κατασταση με τον ΟΑΕΕ ειναι απλα απελπιστικη, βαζεις το μεταπτυχιακο κορνιζα, δουλευεις το καλοκαιρι στην πιτα του παππου και  φωναζεις περηφανος μαζι με την ΟΝΝΕΔ "δουλεψε το !"

 

με αλλα λογια, αν ειχε ο ελληνας στα 80s αναγκη απο βολεμα  μια φορα  τωρα εχει  αναγκη 10 φορες !! και γι αυτο φταινε ολοι αυτοι που κυβερνησαν τις τελευταιες δεκαετιες, μια πρωτοκοσμικη χωρα οπως η Σουηδια πχ εχει χαμηλο επιπεδο εγκληματοτικοτητας  υψηλο επιπεδο στην δημοσια εκπαιδευση ( που η δικια μας -  ειδικα στις πρωτες βαδθμιδες ητανε ανεκαθεν για κλαματα ) γιατι πρακτικα κανενας δεν εχει αναγκη για ρουσφετι/κλεψια προκειμενου να ζησει αξιοπρεπως.

 

παιζουν ρολο φυσικα και οι νομοι που αποσο γνωριζω ειναι τους ειναι δικαιοι και αυστηροι, η πορνεια για παραδειγμα  απαγορευεται δια ροπαλου, σε αντιθεση με ολλανδια που τις εχουν στις βιτρινες και γερμανια που τους δινουνε και συνταξη !

Link to comment
Share on other sites

περι "βολεματος" απο την αριστερα, μην ξεχναμε το χαρακτηριστικο παραδειγμα με τους λεωφορειακηδες συνδικαλιστες  του  ΠΑΣΟΚ που οταν πηγε ο μητσοτακης να ιδιωτικοποιησει τα αστικα πεσανε να τον φανε ! 

 

Μισό λεπτό γιατι δε θα βγάλουμε ποτέ άκρη με τον κάθε ενα τύπο του "Όλοι είναι τα ίδια" κλπ

 

Έχει κυβερνήσει κανένα αριστερό κόμμα τη χώρα?

Αν η απάντηση είναι "Ναι, το ΠΑΣΟΚ" τότε δεν έχω κάτι να πω καθώς σίγουρα δεν το πιστεύετε ούτε οι ίδιοι.

Αν η απάντηση είναι "Όχι", τότε η ερώτηση είναι "Ωραία, πώς ισχυρίζεσαι ότι η αριστερά έχει εμπλακεί σε σκάνδαλα-βολέματα ενώ δεν είχε ποτέ την εξουσία?"

 

Τέλος, μη μου πει κανεις ότι οι αριστεροί συνδικαλιστές (περαν των πασόκων συνδικαλιστών) δεν ήθελαν τις ιδιωτικοποιήσεις επειδή είναι βολεμένοι. Δεν υπάρχει αριστερός άνθρωπος που θα δήλωνε υπέρ των ιδιωτικοποιήσεων (πόσο μάλλον των ΜΜΜ που είναι κοινωνικό αγαθό!). Τι να κάνουμε, καλά κανανε και πεσανε να φάνε το μητσοτάκη.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα όμως δεν έχεις απαντήσει πως δηλώνεις δεξιός και πολέμαχος της οικογενειοκρατίας..

 

Όσο για το τι βρίσκει κανείς όταν ψάχνει στο αντικειμενικότατο Πρώτο Θέμα, έχουμε και λέμε.

1) Πως γίνεται να λέει ότι προσλήφθηκε κάποιος από τον ΣΥΡΙΖΑ και από κάτω να καταγγέλει αυτή την πράξη η παράταξη που πρόσκειται στον ΣΥΡΙΖΑ?

2) "ενώ δύο ευρωβουλευτές του ΣΥΡΙΖΑ εμφανίστηκαν στις Βρυξέλλες με το έτερον ήμισυ σε άτυπο επιτελικό ρόλο, αν και ακόμη δεν υπάρχει κανένας επίσημος διορισμός" , απαγορευεται το έτερον ήμισυ να πάει βόλτα στο Παρίσι?

3) Διάβασες καθόλου την απάντηση της Δούρου?

4) Αφού το είπε ο Πάγκαλος, χωρίς στοιχεία για κάτι επιλήψιμο, έτσι θα είναι..

 

Αστειότητες.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα όμως δεν έχεις απαντήσει πως δηλώνεις δεξιός και πολέμαχος της οικογενειοκρατίας..

Δηλαδή (σύμφωνα με σένα) αν στο μέλλον τύχει να έχω θέση ευθύνης στην Ελλάδα, δικαιούμαι να "βοηθήσω" ή προσλαβω την οικογένεια μου επειδή μέχρι τώρα δηλώνω δεξιός.

Οκ θενξ. Θα το έχω στα υπόψην.

Για τα υπόλοιπα, δεν θα μπω στο κόπο να απαντήσω. Το ένα σου ξινιζει, το άλλο σου βρωμάει. Άσε που όλο στο συριζα το πας και τα διαστρεβλωνεις περίτεχνα. Α, και ο Πάγκαλος αυτά που λέει, κάπου τα στηρίζει προφανώς.

Έγινε επεξεργασία από Guest
Link to comment
Share on other sites

Το μάθαμε και αυτό: Η ύπαρξη του δικηγόρου «κολυμβήθρα του σιλωάμ» για τους  απατεώνες των ψιλών γραμμάτων.

 

Το point σου εκτός απο ότι άλλο είναι τέλος πάντων είναι και παντελώς άσχετο για ένα πολύ απλό λόγο: Δε συζητάμε για το αν οι δανειολήπτες πρέπει να πληρώσουν τις αυξημένες δόσεις στις τράπεζες, αλλά για το αν πρέπει το κράτος να έρθει και να βοηθήσει αυτούς που τζόγαραν.

 

Πέραν τούτου, νταξ μπορεί και να ισχυριστείς ότι εσύ θα μπορούσες να συμβουλεύσεις καλύτερα έναν επίδοξο δανειολήπτη, απο έναν νομικό ή απο ένα που ασχολείται με οικονομικά, ή με κάποιον τέλως πάντως που ξέρει ότι η ρήτρα ξένου νομίσματος δεν είναι χωριό λίγο έξω απο τον Αχλαδόκαμπο αλλα:

α) πριν κάποιο καιρό είχες βγάλει φλύκταινες επειδή εμείς που δεν έχουμε ανοίξει ούτε ένα μαγαζί έχουμε το θράσος να μιλάμε για τους ελεύθερους επαγγελματίες. Ξέρεις αυτό πάει both ways. 

β) Που να σε κατεβάζουμε τώρα απο τη σκαλωσιά ρε Γιάγκο, εκεί που καλαφατίζεις την καρίνα για να μας δώσεις τα φώτα σου. Ασε να βγάλει λοιπόν και κανας χαρτογιακάς το μεροκαματό του.

 

 

 

Ας ξεκινήσουμε από το απλό: Τα «δάνεια» σε ξένο νόμισμα δεν είναι δάνεια αλλά καθαρός τζόγος. Όποτε ο πωλητής  σου πουλάει ψευδεπίγραφο προϊόν

 

Και ξαναλέω. Πούλα καλύτερα κανα βαρόμετρο διακοσμητικό για κανα γιωτ και άστα αυτά. Τα δάνεια σε ξένο νόμισμα μπορούν και είναι χρήσιμο εργαλείο, ΑΝ κάποιος μπορεί να ματσάρει τις πληρωμές του δανείου με άλλα εισοδήματα στο ίδιο νόμισμα. Ή αν μπορεί με διάφορα προιόντα να προφυλακτεί απο αυτές τις ανατιμήσεις. Αν κάποιος πάει στο κουτουρού να πάρει αυτό το προιον επειδή εκείνη τη στιγμή το επιτόκιο είναι ευνοικότερο αδιαφορώντας για το τι μπορεί να γίνει ναι τζογάρει. Αλλά ψευδεπίγραφο προιον γιατί; Λέει καμιά τράπεζα, το αφεντικό τρελάθηκε ελάτε να πάρετε δάνεια τζάμπα; Όπως λέει και ο Grigas και αυτό που περιγράφουμε τώρα και τα δάνεια μεταβλητού επιτοκίου τζόγος είναι. Αφήνεις τον ευατό σου ακάλυπτο σε ενδεχόμενες μεταβολές.&-

Έγινε επεξεργασία από LL_NEO
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή (σύμφωνα με σένα) αν στο μέλλον τύχει να έχω θέση ευθύνης στην Ελλάδα, δικαιούμαι να "βοηθήσω" ή προσλαβω την οικογένεια μου επειδή μέχρι τώρα δηλώνω δεξιός.

Οκ θενξ. Θα το έχω στα υπόψην.

Για τα υπόλοιπα, δεν θα μπω στο κόπο να απαντήσω. Το ένα σου ξινιζει, το άλλο σου βρωμάει. Άσε που όλο στο συριζα το πας και τα διαστρεβλωνεις περίτεχνα. Α, και ο Πάγκαλος αυτά που λέει, κάπου τα στηρίζει προφανώς.

Όχι, δεν λέω κάτι τέτοιο, Τζίσους Κραιστ... Λέω από την αρχή ότι μου φαίνεται αστείο να δηλώνεις πολέμαχος της οικογενειοκρατίας και να στηρίζεις δεξιά. Την δεξιά που βασίζεται (και στηρίζει) την οικογενειοκρατία τόσα χρόνια στην Ελλάδα! Δεν στέκει, cannot compile, πως να το κάνουμε? Είναι σαν να πω εγώ "Στηρίζω Αριστερά, δεν μου αρέσει η ύπαρξη δημόσιων και δωρεάν νοσοκομείων"

 

Φυσικά και το ένα μου ξινίζει και το άλλο μου βρωμάει, όταν μου βάζεις άρθρο που στους υπότιτλους λέει σαφώς ότι ο ΣΥΡΙΖΑ διορίζει συγγενείς Ευρωβουλευτών ενώ μέσα λέει ότι πήγαν διακοπές τα ταίρια τους, και μετά μου βάζεις άρθρο του Πάγκαλου που απλά ξερνάει λακαμίες κατά του ΣΥΡΙΖΑ, με τίτλο Μαυρογυαλούρος ο Τσίπρας επειδή του θύμισε τον Κωσταντάρα τι περιμένεις να σου πω?

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν λέω κάτι τέτοιο, Τζίσους Κραιστ... Λέω από την αρχή ότι μου φαίνεται αστείο να δηλώνεις πολέμαχος της οικογενειοκρατίας και να στηρίζεις δεξιά. Την δεξιά που βασίζεται (και στηρίζει) την οικογενειοκρατία τόσα χρόνια στην Ελλάδα! Δεν στέκει, cannot compile, πως να το κάνουμε? Είναι σαν να πω εγώ "Στηρίζω Αριστερά, δεν μου αρέσει η ύπαρξη δημόσιων και δωρεάν νοσοκομείων"

Υπάρχει κάπου που να λέει ότι δεξιός (κατά την πολιτική) σημαίνει ότι" προσλαμβάνω οικογένεια/συγγενείς"?

Αυτήν την απορία λύσε μου

Έγινε επεξεργασία από Guest
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάπου που να λέει ότι δεξιός (κατά την πολιτική) σημαίνει ότι" προσλαμβάνω οικογένεια/συγγενείς"?

Αυτήν την απορία λύσε μου

Ντάξυ.. ότι να ναι.

Την επόμενη φορά που θα πεις ότι η αριστερά βάζει φίλους στο δημόσιο θα χρησιμοποιήσω ακριβώς το ίδιο επιχείρημα.

Δεξιά, σημαίνει συντήρηση, σημαίνει πολιτικά τζάκια, σημαίνει οικογενειοκρατία, αλλά έχεις δίκιο, δεν το λέει στην wikipedia.

 

A, και για να χαλαρώσουμε μένοντας on topic,

10906057_998285173532583_899617997802083

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάπου που να λέει ότι δεξιός (κατά την πολιτική) σημαίνει ότι" προσλαμβάνω οικογένεια/συγγενείς"?

Αυτήν την απορία λύσε μου

όχι δεν υπάρχει κατα την πολιτική.

 

κατα την ιστορία της (δεξιας) πολιτικής στη χώρα μας όμως υπάρχει :hehe:

 

ΥΓ: μπορεί σε ένα άλλο κράτος η δεξιά να λειτουργούσε χωρίς (τόσα) ρουσφέτια και σκάνδαλα. Στη χώρα όμως που αντι για αληθινούς νεοφιλελεύθερους έχουμε χριστιανοδεξιούς συντηρητικούς βουτηγμένους στη φορμόλη σε συνδυασμό με την 30 χρόνια πασοκιλα (βολέψει κόρη στο ντιμόσιο) το μείγμα είναι εκρηκτικό. Με ενοχλεί να ακούω από τύπους σαν το Γεωργιαδη ή τη Σπυράκη ότι θέλουν να είναι Ευρωπαίοι ενώ ο λόγος τους και η πολιτιστική τους συμπεριφορά, θυμίζει μεσανατολίτη τζιχαντιστή. Τα παιδιά που μας κυβερνάνε είναι μπακαλόγατοι, τι να κανουμε τώρα. Όσα τάμπλετ και τουίτερ να φτιάξουν θα μεινουν μπακάληδες.

Link to comment
Share on other sites

Έχω, κάτσε να σε διορθώσω γιατί φαντασιωνεσαι με ένα δημόσιο παντού (και να 'ταν το δημόσιο της πχ Αγγλίας να ήμουν πιο δεκτικος).

Αναφερόμουν παντού στην χώρα. Σε δημόσιο και ιδιωτικό, και από όλα τα πολιτικά χρώματα. Βέβαια η μανία σου να υπερασπιστείς το τσυριζα με σθενος και πάθος με ξεπερνά. Θα μου πεις αν βγει φουλ αριστερή κυβέρνηση, όλα δημόσιο θα τα κάνει οπότε έχεις ένα point.

Τώρα για το άλλο. Υπάρχει ένας σεβασμός στον συντηρητισμό, στην παράδοση, στην οικογένεια και σε ένα οικονομικό σύστημα που έριξε στα αυτιά του άλλου από τα αριστερά σύμφωνα με την ιστορία. Αλλά αν κάποια από αυτές τις αξίες εκδηλωθει σε υπερβολή, δεν τις αναιρεί ως αξίες. Ούτε θα πρέπει να δεχτούμε ντε και καλά τον υπερβολικό βαθμό μιας αξίας.

Δεν είναι εξάλλου δίκαιο.

όχι δεν υπάρχει κατα την πολιτική.

κατα την ιστορία της (δεξιας) πολιτικής στη χώρα μας όμως υπάρχει :hehe:

ΥΓ: μπορεί σε ένα άλλο κράτος η δεξιά να λειτουργούσε χωρίς (τόσα) ρουσφέτια και σκάνδαλα. Στη χώρα όμως που αντι για αληθινούς νεοφιλελεύθερους έχουμε χριστιανοδεξιούς συντηρητικούς βουτηγμένους στη φορμόλη σε συνδυασμό με την 30 χρόνια πασοκιλα (βολέψει κόρη στο ντιμόσιο) το μείγμα είναι εκρηκτικό. Με ενοχλεί να ακούω από τύπους σαν το Γεωργιαδη ή τη Σπυράκη ότι θέλουν να είναι Ευρωπαίοι ενώ ο λόγος τους και η πολιτιστική τους συμπεριφορά, θυμίζει μεσανατολίτη τζιχαντιστή . Τα παιδιά που μας κυβερνάνε είναι μπακαλόγατοι, τι να κανουμε τώρα. Όσα τάμπλετ και τουίτερ να φτιάξουν θα μεινουν μπακάληδες.

Καλά το πήγαινες, μέχρι που διάβασα το σημείο στο bold.

Να σου θυμίσω άραγε τι είδους συμπεριφορές είχαν οι ακτιβιστές (όπως τους αποκάλεσες) που έκαναν "οργανωμένη απόπειρα" κατά του Άδωνη στο Λοντον?

Τυχαία βρέθηκαν εκεί, ή είπαν "ας πάμε να ακούσουμε την άλλη πλευρά"?

Και βέβαια όχι! Αυτοί είδαν ονοματεπώνυμο και είπαν "πάμε για ντου"

Έγινε επεξεργασία από Guest
Link to comment
Share on other sites

Καλά το πήγαινες, μέχρι που διάβασα το σημείο στο bold.

Να σου θυμίσω άραγε τι είδους συμπεριφορές είχαν οι ακτιβιστές (όπως τους αποκάλεσες) που έκαναν "οργανωμένη απόπειρα" κατά του Άδωνη στο Λοντον?

Τυχαία βρέθηκαν εκεί, ή είπαν "ας πάμε να ακούσουμε την άλλη πλευρά"?

Και βέβαια όχι! Αυτοί είδαν ονοματεπώνυμο και είπαν "πάμε για ντου"

ΚΑΙ? αλήθεια ετοίμαζα μια μεγάλη απάντηση αλλά τελικά σκέφτηκα ότι δε χρειάζεται.

Ο ισχυρισμός μου ήταν ότι κάτι τύποι σαν τον Γεωργιάδη μου βγάζουν κάτι το αντιευρωπαϊκό. Το περιστατικό που αναφέρεις δε βρίσκω πως σχετίζεται με τον ισχυρισμό μου.

 

Ότι συμπεριφορά και να είχαν οι ακτιβιστές δεν καταλαβαίνω με ποιο τρόπο επηρεάζουν την κριτική μας απέναντι στη συμπεριφορά του Άδωνη. Αν καταφέρεις να λύσεις αυτή την απορία μου επαρκώς , καταδεικνύοντας τη σχέση μεταξύ του νοήματος του ποστ μου και της (άκυρης) απάντησής σου τότε έχει νόημα να συνεχιστεί αυτή η κουβέντα. Αν πάλι όχι, δεν πειράζει, πάντα υπάρχουν άνθρωποι που δεν μπορούν να συνεννοηθούν μεταξύ τους.

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή έχω δηλώσει ότι όλα τα φαινόμενα "βαζω-τον-δικο-μου" πρέπει να περιοριστουν. Έχω συμπεριλάβει και τη δεξιά πτέρυγα.

Κάποιος άλλος πετάγεται για να υπερασπιστεί το συριζα. Του απαντάω και ανταλλάζουμε μερικά posts.

Έπειτα δημοσιεύσεις εσύ ένα post που όπως λες έχει ως νόημα να κρίνει την δεξιά πολιτική επειδή και αυτή έβαζε τους δικούς της.

Επαναλαμβάνω. Μου λες για την δεξιά ότι έβαζε τους δικούς της ενώ αυτό το είχα πει εξαρχής!!

Φακ λοτζικ δηλαδή!

Ότι συμπεριφορά και να είχαν οι ακτιβιστές δεν καταλαβαίνω με ποιο τρόπο επηρεάζουν την κριτική μας απέναντι στη συμπεριφορά του Άδωνη. Αν καταφέρεις να λύσεις αυτή την απορία μου επαρκώς

Μπα όχι.

Πρώτα θα πρέπει να με πείσεις εσύ ότι αξίζει να αφιερώσω τον χρόνο μου και δεν θα χαθεί η απάντηση μου στη μαύρη τρύπα του παραλογισμου.

Άλλωστε μια ασυναρτησια την είπες. Δεν πιστεύω ότι μου δείχνεις αρκετά για να τεκμηριωσω την θέση μου (όταν δεν έχεις την αναλυτική ικανότητα να κρίνεις με βάση λογικής)

Link to comment
Share on other sites

Μπα όχι.

Πρώτα θα πρέπει να με πείσεις εσύ ότι αξίζει να αφιερώσω τον χρόνο μου και δεν θα χαθεί η απάντηση μου στη μαύρη τρύπα του παραλογισμου.

Άλλωστε μια ασυναρτησια την είπες. Δεν πιστεύω ότι μου δείχνεις αρκετά για να τεκμηριωσω την θέση μου (όταν δεν έχεις την αναλυτική ικανότητα να κρίνεις με βάση λογικής)

 

 Χαχα, αν είναι δυνατόν. Το κάνεις συχνα αυτό εδώ στο φόρουμ έχω παρατηρήσει. Επικαλείσαι ανικανότητα του άλλου για να μην απαντήσεις στα ερωτήματα που σου θέτουν.

κοιτα θα σου το πω και μην τρομάξεις:

Κανείς εδώ δε νομίζω να τρομάζει στην απειλή ότι δε θα του απαντήσεις. Όσο θες απαντάς, ότι θες απαντάς και όσο θες τεκμηριώνεις. Δεν θα πάθουμε και τίποτα αν πραγματοποιήσεις τις απειλές σου και σταματήσεις να μας γράφεις. Δεν εισαι και αναγκαίος στην τελική.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τα δάνεια σε ξένο νόμισμα μπορούν και είναι χρήσιμο εργαλείο, ΑΝ κάποιος μπορεί να ματσάρει τις πληρωμές του δανείου με άλλα εισοδήματα στο ίδιο νόμισμα. Ή αν μπορεί με διάφορα προιόντα να προφυλακτεί απο αυτές τις ανατιμήσεις. Αν κάποιος πάει στο κουτουρού να πάρει αυτό το προιον επειδή εκείνη τη στιγμή το επιτόκιο είναι ευνοικότερο αδιαφορώντας για το τι μπορεί να γίνει ναι τζογάρει.

 

 

Καταγράφοντας τις εξαιρέσεις τελικά συμφωνείς.

 

ΥΓ Όσο αφορά τα υπόλοιπα..... Μαγκιές πίσω από το πληκτρολόγιο, πουλάνε αυτοί που τις έχουν απωθημένο από τις εκ του σύνεγγυς συνομιλίες. 

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με τι ακριβώς; Το ότι αυτοί τζόγαραν(που ήταν η πρώτη μου απαντηση στον Πέτρο btw) δε σημαίνει ότι το προιον ήταν τζογαδόρικο. Και προφανώς δεν είναι ψευδεπίγραφο. Να στο πω απλά για να το καταλάβεις. Αν ένας που θέλει σκάφος αναψυχής, πάρει καϊκι, προφανώς πήρε κάτι που δεν του κάνει, αλλά το καϊκι αυτό καθεαυτό μια χαρά σκάφος ειναι για τη δουλειά που υποτίθεται πως κάνει (πιθανολογώ, ούτε που ξέρω).

 

Μαγκιές γιατί; Επειδή λέω ότι δεν ξέρεις τη τύφλα σου τη μαύρη σε ότι έχει να κάνει με τραπεζικά και καλύτερα να μη μιλάς για αυτά τόσο απόλυτα; Τα ίδια δεν έλεγες και για εμάς που δεν έχουμε κόψει μια απόδειξη στη ζωή μας;

Έγινε επεξεργασία από LL_NEO
Link to comment
Share on other sites

http://news.makedonias.gr/105329/ekloges-2015-o-kostas-karamanlis-stirizi-ton-ipopsifio-xaderfo-tou-achillea/

 

H οικογενειοκρατια που λεγαμε :p

 

νταξει στο χερι του λαου ειναι να μην εκλεξει κωλοτουμπες απο ΑΝΕΛ ΠΑΣΟΚ ΛΑΟΣ  ΔΗΜΑΡ που αλλαζουν τα κομματα σαν πουκαμισα αλλα πολυ φοβαμαι οτι θα δουμε στην βουλη απο τις 26 και μπουμπουκο και ραχηλ και μιχελογιαννακη, ειμαστε οτι ψηφιζουμε.  

 

edit : 

 

απο το λινκ που εδωσα 

 

ΣΥΡΙΖΑ 27.51%  (1,067 ψήφοι) 
 
 
ΝΔ 17.35%  (673 ψήφοι) 
 
 
ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ 12.17%  (472 ψήφοι) 
 
 
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ 9.82%  (381 ψήφοι) 
 
 
ΚΙ. ΔΗΜΟΚΡΑΤΩΝ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΩΝ (Γ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ) 6.81%  (264 ψήφοι) 
 
 
ΠΟΤΑΜΙ 4.77%  (185 ψήφοι) 
 
 
ΠΑΣΟΚ 4.38%  (170 ψήφοι) 
 
 
ΔΕΝ ΞΕΡΩ / ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΩ / ΔΕΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ 3.40%  (132 ψήφοι) 
 
 
ΚΚΕ 3.30%  (128 ψήφοι) 
 
 
ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ (Β. ΛΕΒΕΝΤΗΣ) 2.06%  (80 ψήφοι) 
 
 
ΤΕΛΕΙΑ (ΑΠ. ΓΚΛΕΤΣΟΣ) 1.80%  (70 ψήφοι) 
 
 
ΑΠΟΧΗ - ΚΑΝΕΝΑΝ 1.57%  (61 ψήφοι) 
 
 
ΑΝΤΑΡΣΥΑ 1.55%  (60 ψήφοι) 
 
 
ΛΑΟΣ 1.47%  (57 ψήφοι) 
 
 
ΛΕΥΚΟ / ΑΚΥΡΟ 0.67%  (26 ψήφοι) 
 
 
ΔΗΜΑΡ 0.62%  (24 ψήφοι) 
 
 
Άλλο: 0.52%  (20 ψήφοι) 
 
 
ΑΡΜΑ ΠΟΛΙΤΩΝ 0.23%  (9 ψήφοι) 
 
 

 

Συνολικοί ψήφοι 3,879
Έγινε επεξεργασία από GruntGR
Link to comment
Share on other sites

Χαχα, αν είναι δυνατόν. Το κάνεις συχνα αυτό εδώ στο φόρουμ έχω παρατηρήσει. Επικαλείσαι ανικανότητα του άλλου για να μην απαντήσεις στα ερωτήματα που σου θέτουν.

κοιτα θα σου το πω και μην τρομάξεις:

Κανείς εδώ δε νομίζω να τρομάζει στην απειλή ότι δε θα του απαντήσεις. Όσο θες απαντάς, ότι θες απαντάς και όσο θες τεκμηριώνεις. Δεν θα πάθουμε και τίποτα αν πραγματοποιήσεις τις απειλές σου και σταματήσεις να μας γράφεις. Δεν εισαι και αναγκαίος στην τελική.

Ξερεις κάτι?

Θα επικαλεστω την λανθασμένη υπόθεση του Myralis και αυτή τη φορά θα αποφύγω να απαντήσω.

Ας συμφωνησουμε ότι διαφωνούμε και να'σαι καλά.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.