Jump to content



Nvidia GTX 980 Ti


Recommended Posts

Ηθελα να πεταξω λ7 σημερα.. Δε g@mietai..

 

post-41109-0-12540200-1441215576_thumb.j

 

Eντωμεταξυ με του εκανα την παραγγελια στα καπακια εγινε ξανα notify η καρτα. Παιζει να προλαβα την τελευταια...

Έγινε επεξεργασία από csaris
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Πως παμε απο Capital Controls? Αποφασισα να συνοδευσω τις καρτες μου με ενα IPS, G-Sync, 144Hz Monitor προς το παρον και αργοτερα Pascal, εκτος αν βρω καλες μεταχειρισμενες 980Ti

Ειδα νεες ανακοινωσεις Monitors απo Acer οποτε απο τον επομενο μηνα θα εχουμε αρκετες επιλογες

 

Έγινε επεξεργασία από Freak27
Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικια η "καρτουλα"!

 

Φαινεται και ομορφη στο ματι ! Ακομη πιο ομορφες οι επιδοσεις βεβαια :p

Α και η ψυκτρα του cpu πολυ ομορφη, κατι μου θυμιζει :hehe: 

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Άντε να ζωντανέψει λίγο το Thread γιατί είχε βαλτώσει. Γκαμ@@το ρε συ csariis δυό μέρες ποιό νωρίς δεν μπορούσες να πούλαγες την 980Ti.....???

Καλό asic σου έκατσε γιατί έχω δεί κάτι τραγικά  56-61 και σπάνια 70+ από τότε που ανακοίνωσαν τις Kingpin..  Καλορίζικη!

Link to comment
Share on other sites

Άντε να ζωντανέψει λίγο το Thread γιατί είχε βαλτώσει. Γκαμ@@το ρε συ csariis δυό μέρες ποιό νωρίς δεν μπορούσες να πούλαγες την 980Ti.....???

Καλό asic σου έκατσε γιατί έχω δεί κάτι τραγικά  56-61 και σπάνια 70+ από τότε που ανακοίνωσαν τις Kingpin..  Καλορίζικη!

 

Την εχω ακομα την ρεφερενς.

 

Θα ριξω κανενα υβριδικο sli ρεφερενς+κλασιφαιντ να γουσταρουμε!   :D

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Hello Guyz!

Τελικα δεν αντεξα και βρηκα αγοραστες για τις 980 μου. Παω για 980ti SLI, εχω ομως μια ερωτηση. Ποιο variant ειναι καλυτερο απο πλευρας θερμοκρασιας για SLI? Η EVGA εχει το απλο ACX 2.0 μολις στα 718 ευρω, αλλα απο οτι ειδα παιζει 75 βαθμους. Το ιδιο ειδα σε reviews και για την Classified, αν και δεν εχουν βγει πολλα ακομα.

Ποια ειναι η γνωμη σας?

Σας ευχαριστω

Έγινε επεξεργασία από Freak27
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Με ενδιαφερει η πανω που θα παιρνει τη ζεστη της κατω, να μην περναει τους 84 βαθμους για να μην κανει throttling. Στο link βλεπω η πιο ρεαλιστικη επιλογη ειναι η G1.

Csaris, τι βαθμους παιζει η Classified σου σε gaming?

Έγινε επεξεργασία από Freak27
Link to comment
Share on other sites

Με ενδιαφερει η πανω που θα παιρνει τη ζεστη της κατω, να μην περναει τους 84 βαθμους για να μην κανει throttling. Στο link βλεπω η πιο ρεαλιστικη επιλογη ειναι η G1.

Csaris, τι βαθμους παιζει η Classified σου σε gaming?

 

Οπως ειναι η καρτα επανω χωρις μαιμουδιες, fan profile κτλ. με καρφωμενα 1392mhz , 75 βαθμους.

 

Αν κρινω απο την υπογραφη σου το καλυτερο για σενα θα ηταν 2χ classy.

 

Σε τι αναλυση παιζεις?? 

Link to comment
Share on other sites

1440p. Κοιταω για τα νεα g-sync, ips, 144hz αλλα ειναι για τα σκουπιδια απο Asus και Acer, 1 καλο 5 σκαρτα.

Φοβαμαι οτι η 2η classy θα παιζει στους +10 δηλαδη 85 βαθμους. Εκει δεν ειναι throttle-area?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.