Jump to content


Tι AMD μητρικη χρησιμοποιειτε?


MrSeanKon

Recommended Posts

Στο thread αυτο οι κατοχοι των AMD συστηματων μπορουν να ποσταρουν ο,τι περι της μητρικης θελουν αλλα κυριως να ψηφισουν.....

Στο μελλον οταν αλλαξουν συνθεση κι εχουν την καλοσυνη ας επανελθουν να ριξουν ψηφο σκοπος ειναι να αλληλοβοηθουμε οι AMDαδες...... :116:

Παληκαρια καλο ειναι να κανετε και κανενα ποστ δηλαδη να αναφερετε κατα ποσο ειστε κι ευχαριστημενοι με το συγκεκριμενο μοντελο ωστε να μαζευτει μπολικο υλικο για μελλοντικη αναφορα κι οχι να αρκεστειτε στο ψηφισμα....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Αν κ εχω MSI που σε λιγο θα γινει abit,ψηφισα soyo!!

ηταν η προηγουμενη μητρικη μου, ειδα την επιλογη κ την νοσταλγησα,ετσι ψηφισα soyo.

θα ειναι κατι σαν τη ψηφο της τιμης,δεν νομιζω να εχει κ αλλος soyo mobo!!

Link to comment
Share on other sites

Το κακο ειναι οτι δε μπορουμε να ριξουμε κι αλλες ψηφους τεσπα ας μαζευτει καποιο υλικο στην αρχη και ξανανοιγω το ιδιο thread αλλη φορα.....

Ετσι κι αλλιως στο μελλον θα εχω μαζεψει περισσοτερο υλικο και θα ενσωματωσω την ψηφοφορια στη νεα πρωτα ο Θεος να μας εχει καλα....

Εχω και μια Albatron η οποια ειναι εξισου σταθερη η Εροχ με ταλαιπωρησε αρκετα αλλα βρηκα λυση.........

Link to comment
Share on other sites

Μια DFI και μια GigaByte εχω τωρα. Η πρωτη κανει τρομερο O/C , και η δευτερη ειναι τερας σταθεροτητας. Αρα ειμαι αρκετα ευχαριστημενος. Αλλα οσο αφορα επιδωσεις......, ΚΑΜΙΑ σχεση δεν εχει ουτε η μια αλλα ουτε η αλλη με οσες EPOX περασαν απο τα χερια μου. Ακομα εξακολουθω να το λεω.......EPOX RULEZZZZZZZZZZZZZ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

χμμμ δεν θελω σχολια αλλα για τα λεφτα της πολυ καλη βγηκε,εχω μια ASRock K7S41GX(FSB333).Για τα 49 ευρω που την πηρα δουλευει τελεια εδω και 5 μηνες και με o/c το chipset της 333@400.Αλλα θελω Abit.....

Link to comment
Share on other sites

χμμμ δεν θελω σχολια αλλα για τα λεφτα της πολυ καλη βγηκε,εχω μια ASRock K7S41GX(FSB333)

Kαι γιατι να σχολιασουμε εδω?

Οι κομπλεξικοι θα εκαναν κατι τετοιο.........

Θα μπορουσαμε να σε σχολιασουμε αν μας ζηταγες τη γνωμη σου για τη συγκεκριμενη μητρικη, ομως το Thread αυτο εχει αλλο σκοπο ;)........

Link to comment
Share on other sites

Albatron εδω... Για δοκιμη την αγορασα αλλα μου αρεσε και την κρατησα. Σταθερη, χωρις κανενα προβλημα (μεχρι τωρα) και καθολου ιδιοτροπη... Αρκετες επιλογες στο BIOS , δινει ρευμα παντου... Θα αγοραζα και μια abit αλλα τωρα περιμενω μια και καλη για Α64...

Link to comment
Share on other sites

Εκτός από φανατικός υποστηρικτής της AMD είμαι και φανατικός της ASUS

Έχω την A7N8X-E Del. με εναν ΧΠ 2800.Ένα... κουλό μου κάνει μόνο.

Όταν κάνω update το bios (3 φορές μέχρι τώρα) μου ζητάει φορμάτ.Μάλλον

όμως κάνω κάποια @@#%$#@ και δεν την έχω πάρει χαμπάρι!

Link to comment
Share on other sites

Albatron εδω... Για δοκιμη την αγορασα αλλα μου αρεσε και την κρατησα. Σταθερη, χωρις κανενα προβλημα (μεχρι τωρα) και καθολου ιδιοτροπη... Αρκετες επιλογες στο BIOS , δινει ρευμα παντου... Θα αγοραζα και μια abit αλλα τωρα περιμενω μια και καλη για Α64...

H backup μητρικη μου ειναι Albatron κι ειναι πολυ καλυτερη απο την Εροχ αλλα δεν εχει κλειδωμενα PCI/AGP λογω του VIA που εχει αλλιως παει μια χαρα.......

Link to comment
Share on other sites

H backup μητρικη μου ειναι Albatron κι ειναι πολυ καλυτερη απο την Εροχ αλλα δεν εχει κλειδωμενα PCI/AGP λογω του VIA που εχει αλλιως παει μια χαρα.......

Mα ειναι στοκοι οι τυποι στην Αlbatron (οσων αφορα Α64)... Ακομα δεν βγαλανε nforce !!! (η καποιο rev. της μητρικης σου με pci lock) :102:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.