Jump to content



Stability Tester


Recommended Posts

  • Replies 174
  • Created
  • Last Reply

Ανεβαζω ενα δικο μου για να ρωτησω κατι. Εχω μνημη 2χ256 2.5 3 3 7 kingston pc2700 και ειδα οτι ο TASOS με ιδιο επεξεργαστη αλλα καλυτερες μνημες ειναι μονο 3 sec γρηγοροτερος. Δεν θα επρεπε να ειναι μεγαλυτερη η διαφορα μιας και εχει τοσο σφιχτους χρονισμους?

post-1968-1442174154,3997_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ανεβαζω ενα δικο μου για να ρωτησω κατι. Εχω μνημη 2χ256 2.5 3 3 7 kingston pc2700 και ειδα οτι ο TASOS με ιδιο επεξεργαστη αλλα καλυτερες μνημες ειναι μονο 3 sec γρηγοροτερος. Δεν θα επρεπε να ειναι μεγαλυτερη η διαφορα μιας και εχει τοσο σφιχτους χρονισμους?

Ο TASOS τις εχει στα 2 2 2 12

Μπορει να μου εξηγησει κανεις??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πρωτο αποτελεσμα απο την εκδοση 0.5 :)

Απο το χρονο καταλαβαινετε οτι δεν προκειται για power μηχανημα αλλα απο το tablet_pc μου, το οποιο φοραει εναν P3 1333Mhz και 1GB Ram και η χρηση του δεν ειναι οι τρομερες επιδοσεις αλλα αυτη την εποχη με αυτο και μονο αυτο εχω ξεμεινει.;)

Παραθετω την εικονα με το αποτελεσμα υπολογισμου του 1Μ με επιλεγμενα 2 threads...

post-3-1442174164,3973_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.