Jump to content



Ποιο ποντίκι / keyboard χρησιμοποιείτε???


flamenco_guitar_player

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

http://www.logitech.com/index.cfm/products/details/EEUR/EN,CRID=2162,CONTENTID=10850

κάτι μήνες το έχω και όσο παει αρχίζω να πιστευω ότι ειναι best buy για τα χρήματα που ζητάει.

μαζί του αγόρασα και ενα σετ 4 ΑΑ + 4ΑΑΑ επαναφορτιζομενες GP2000(AA) και GP850(AAA) που ομολογουμένως για τόσες ώρες χρήσης κρατάνε υπερβολικα πολύ (πληκτρολόγιο πανω από 2 μηνες και ποντικι γύρο στο μήνα).

Link to comment
Share on other sites

logitech EX100 το φτηνο ασυρματο πληκτρολογιο μαζι με το ποντικι που καρε 10 μερες θελει μπαταριες καινουριες!

και γω αυτο εχω αλλα εχω παρει επαναφορτιζομενες και δεν μασαω τιποτα......:118:

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς προχτές νευρίασα και έσπασα το Microsoft Internet Keyboard, και πήγα και πήρα ένα MS Natural Ergonomic Keyboard 4000. O Intellimouse explorer 4.0 γλύτωσε από την οργή μου αλλά έχει φάει και αυτός τρελές σφαλιάρες. Και κάτι ψιλο-off, όσοι έχουν τον intellimouse explorer 4.0, ο τροχός του κάνει κρακ-κρακ όταν γυρνάει κάθετα, γιατί σε εμένα εξαρχής δεν έκανε, εντελώς smooth γύρισμα, ούτε γράσσο να είχε!

Link to comment
Share on other sites

Captain Archer έτσι είναι ο τροχός σε αυτό το ποντίκι.

Razer είναι ιδιαίτερο mouse. Κατασκευασμένο εξ' αρχής για gaming. Όχι για καθημερινή χρήση. Αν δε το θέλεις για gaming και αν δεν το δοκιμάσεις πρώτα δεν αξίζει να το αγοράσεις. Προσωπικά δε μου αρέσει και τόσο.

Link to comment
Share on other sites

Πληκτρολογιο PS/2 ΙΒΜ Μαυρο (δεν πωλειται ειναι απο εναν σερβερ μοντελο 97,ποιον ακριβως δεν θυμαμαι,ζυγιζει 1.6 κιλα και ειναι πολυ σκληρο καρυδι σε οτι μπουνια του εχω ριξει)

Ποντικι MS Basic Optical Μαυρο.Απλο και καλο (αντεχει και αυτο στα μπουνιδια)

ΥΓ.Δεν παιζω ξυλο,απλα μερικες φορες οταν χανω στο UT2004 τα περναω αγρια και τρωνε μερικες,εχω σπασει 3 απλα ποντικια μαρκα μ'εκαψες μεχρι στιγμης.

Link to comment
Share on other sites

Πληκτρολογιο PS/2 ΙΒΜ Μαυρο (δεν πωλειται ειναι απο εναν σερβερ μοντελο 97,ποιον ακριβως δεν θυμαμαι,ζυγιζει 1.6 κιλα και ειναι

απο Netfinity server.πηγαινε πακετο μαζι με ποντικι,πληκτρολογιο,και οθονη.

προσωπικα οπως προαναφερω προλαβα και πηρα πληκτρολογιο και ποντικι.

η οθονη με την εκανε:p .το πληκτρολογιο ειναι made from logitech(τουλαχιστον το δικο μου)και οντως ειναι σκυλι.καποια στιγμη με κολλησε

τα πληκτρα και οταν πατουσα το Κ με εβγαζε μαζι και το Μ.

ξεκινησα να το λυσω και εμεινα αναυδος.εχουν τις κλασικες βιδες απο πισω

και οι υπολοιπες ειναι χωμενες αναμεσα στα πληκτρα.τα ξεκουμπωνεις,βρισκεις

τις βιδες,ξεβιδωμα,και μενεις παγωτο.εχουν κατω απο την μεμβρανη για τα πληκτρα μια μεταλλικη πλακα μεγεθους οσο ειναι ολο το πληκτρολογιο(μηκος xπλατος)αυτο δικαιολογει και το βαρος του.και να θες να το σπασεις εχεις την μεταλλικη πλακα:p.πολυ ωραιο πληκτρολογιο(προσωπικη αποψη)για αυτο

και το εχω ακομα.(εχω και το ποντικι αλλα λογω μπιλιας το εχω στην ακρη)

Link to comment
Share on other sites

mouse:microsoft wireless intellimouse explorer 2

keyboard:ενα του κιλου απο το πλαισιο που εχει 3,50 ευρω διοτι εχω σπασει πολλες φορες απο τα νευρα μου πληκτρολογιο και ετσι παιρνω τα φθηνα και εχω τωρα σπιτι 3-4 τετοια!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πρόσφατα πήρα το wireless σετάκι της Logitech MX3000 με laser ποντίκι, πολύ εργονομικό , έρχεται "γάντι" στο χέρι, και με πολύ καλή ευαισθησία, και ένα πληκτρολόγιο που έχει τα πάντα πάνω, και εξυπηρετεί πάρα πολύ, ενώ είναι και εξαιρετικά λεπτό

Η σχεδίαση μου αρέσει πολύ επίσης, και η ποιότητα κατασκευής είναι σε πολύ ψηλά επίπεδα

Πολύ ευχαριστημένος! - το προτείνω ανεπιφύλακτα στην κατηγορία τιμής των 85 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.