Jump to content



Dfi Νf4 Owners - ερωτησεις - λυσεις


kIlGoRi

Recommended Posts

  • Replies 992
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από ea6gka

τι να σου πω το μανουαλ λεει σε SLI το βαζεις. Καλα και εσυ οπου βλεπεις αδειο μολεξ του χωνεις ρευμα? μετα φταιει ο γειτονας :p

Οχι ρε συ, απλα ειχα διαβασει οτι κ αλλοι απο εδω το ειχαν βαλει χωρις SLi, ε και αφου υπαρχει...κ εγω κ τα 2 βαζω...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα έχω βάλει και τα 2...δεν νομίζω να τα έχει για μαγκιά....και απο την στιγμή που κάποιος ασχολείται με υπερχρονισμό νομίζω πως κανονικά πρέπει να τα βάζει και τα 2....

Link to comment
Share on other sites

guys το ανεμηστιρακι του chipset της dfi nf4 ultra ταεχει παιξει....δεν λειτουργει καθολου....

το εβγαλα το καλωδιακη , το ξαναεβαλα αλλα τπτ....οι ρυθμισεις απο το bios ειναι μια χρα , τι μπορει να συμβαινει?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από xylokastro

guys το ανεμηστιρακι του chipset της dfi nf4 ultra ταεχει παιξει....δεν λειτουργει καθολου....

το εβγαλα το καλωδιακη , το ξαναεβαλα αλλα τπτ....οι ρυθμισεις απο το bios ειναι μια χρα , τι μπορει να συμβαινει?

βαλε το καλλωδιο οπου ταιριαζει...πχ βαλε το στην δισκετα....:p....

ρε παιδια το extra καλλωδιο τροφοδοσιας ειναι μονο για sli...

Link to comment
Share on other sites

Απο smartguardian ή απο αισθητήρα διαβάζεις?

Το smartguardian μου δείχνει CPU 31, PWM IC 48 (τι είναι αυτό?), CHIPSET 49

ενώ το hardcano CPU 37, CHIPSET 42

Αισθητήρες κολημένοι στις ψύκτρες πάνω. Ποιός λέει την αλήθεια???

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.