Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από kender

Sulfuras είναι το hand of ragnaros αλλά αυτό που λέει άσχημα είναι το thunderstrike ένα παλικάρι στο σερβερ χρειάζεται μόνο κάτι μλκιες απο BWL και το έχει έτοιμο...

Στο laggerspine πλέον, εκτός απο το Sulfuras, έσκασε μύτη πριν καμια βδομάδα και 2ο legendary..To κρατάει ένας rogue:

http://wow.allakhazam.com/item.html?witem=19019

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Shaman [Χθες, στις 15:24]

Στο laggerspine πλέον, εκτός απο το Sulfuras, έσκασε μύτη πριν καμια βδομάδα και 2ο legendary..To κρατάει ένας rogue:

http://wow.allakhazam.com/item.html?witem=19019

Το q για το όπλο αυτό εκτός απο τα υπόλοιπα ζητάει και 10 elementium !!!!! που για να γίνει το κάθε ένα εκτός τών άλλων και 10 arcanite bars.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από PGM [Χθες, στις 14:07]

Στα AV παλευοτανε το rep , στα καινουργια ομως (AB) για να ανεβασεις reputation θελεις διπλη προσπαθεια...:(:(

ΒΤW: Τεο πηρες rank ?

Αν ενοείς εμένα θέλω 1-2 προσπάθειες ακόμα για να γίνω friendly. Ναι έχω πολύ ψωμί ακόμα αλλά τα shoulders που έχει με έχουν βάλει στην πρίζα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από PGM [Χθες, στις 14:07]

Στα AV παλευοτανε το rep , στα καινουργια ομως (AB) για να ανεβασεις reputation θελεις διπλη προσπαθεια...:(:(

ΒΤW: Τεο πηρες rank ?

Μεγειά τα μάτια :cry: εγώ διάβασα <Το πηρες rank ?> :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Nickman

Το q για το όπλο αυτό εκτός απο τα υπόλοιπα ζητάει και 10 elementium !!!!! που για να γίνει το κάθε ένα εκτός τών άλλων και 10 arcanite bars.

Τα arcanite bars είναι το εύκολο μέρος :)

Αρχική απάντηση από zyx

εγω γιατι το βρησκο τελειως φεση το sword?

Το sword είναι φέσι για rogue που το έχει όντως. (Αν και το proc μαμάει σε mass pvp)

Για ΜΤ είναι uber.

Y.Γ. To proc πίανει σε όλα τα Bosses σε ΜC και ΒWL παρεπιπτόντως και το -25% attack speed βοηθάει υπερβολικά. Μερικοί στους Synergy πιστεύουν οτι είναι ο κύριος λόγος που προχώρησαν τοσο γρήγορα στο BWL.

Link to comment
Share on other sites

guilders... να ρωτησω...

ειμαι 58, τα q πλεον δεν βγαινουν....

στα Instances δεν παιρνω καθολου xp... (κατι +50χπ μου δινει το ubrs...lol)

που μπορω να λιωσω στο φαρμινγκ μπας και 60ρισω ?

αν ξερετε πειτε που8ενα που να πεταει και κανα φραγκο τις προκοπης ωστε μαζι με το χπ να μπαινει και κανα λεφτο...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras

guilders... να ρωτησω...

ειμαι 58, τα q πλεον δεν βγαινουν....

στα Instances δεν παιρνω καθολου xp... (κατι +50χπ μου δινει το ubrs...lol)

που μπορω να λιωσω στο φαρμινγκ μπας και 60ρισω ?

αν ξερετε πειτε που8ενα που να πεταει και κανα φραγκο τις προκοπης ωστε μαζι με το χπ να μπαινει και κανα λεφτο...

Winterspring για σολο farming και ησυχία σχετικά. Τα yeti κλπ ριχνουν και καλά πραγματάκια για πούλημα. Κανε ολα τα quest εκει, ειναι σχετικά ευκολα.

Επισης απο το bulwark εχει πολλά quest για western plaguelands κι στα eastern στο lights hope chapel, εχει διάφορα quest. Υπάρχει κι ενας τύπος στα eastern που ειναι μονος του και σου δινει 2-3 quest που βολεύουν για farming.

Αλλα αφου πήγες 58 μην αγχώνεσαι, μπορεις να πηγαίνεις σχεδόν παντού πλεον, απλά enjoy the game :) A και να σε εχουμε υπόψιν πλεον για τα raids :p

Στα πάρτυ παιρνεις +XP και στα raid -XP πεναλτυ... γιαυτο βγαίνει τοσο λίγο το xp στα raid.

Link to comment
Share on other sites

Αφου τελειωσαν οι φοιτητικές υποχρεώσεις μπηκα και εγώ στο WOW. Ειναι όντως όσο καλο όσο ειχα ακούσει.

Ακόμα νεος είμαι παίζω μόλις 2 μέρες και είμαι Level 15 night elf warrior στον crushridge (parlare italiano? :p )

Αυτά , λοιπόν εχω δουλειά, πρέπει να με παρατήσει η κοπέλα να με διώξει η σχολή και να ξεχάσω να τους απαντήσω αν με δεχτούν στο μεταπτυχιακό, αλλά θα εξηνταρίσω γρήγορα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

trooper, τα εχω κανει τα q σε αυτα τα μερη... εκτος απο κανα δυο ελιτε...

στην ουσια οσα q εχω ειναι σε instances...

σκεφτομαι να 60ρισω μονο με φαρμινγκ σκοτωνοντας πανω κατω τα ιδια mobs (και αν κατσει κανα instance εχει καλως-ουτος ή αλλος πεφτει πολυ ninja looting και μου τι δινει στα νευρα, χ8ες εχασα το dreadmist robe)

ετσι λοιπον οπως τα εχω υπολογισει θελω:

400.000+xp απο καθε mob παιρνω περιπου 330xp, οποτε αν σκοτωσω..λολ 1.142 mobs θα παω 60...(δηλαδη μετα την ολυμπιαδα του πεκινου...):cry:

Link to comment
Share on other sites

χεχε το dreadmist ειναι για warlock βρε, τι ninja λες ? :p

Ξεκινα τοτε τα q που εχουν καποιο αντικείμενο στο βαθος, πχ τα onyxia (warlords command) στο LBRS, που μπορεις να πας με καλό group. Εχει πραγματα να κάνεις, εγω απο το 58 και μετα δεν ασχολήθηκα πολυ με farming... Παντως τα carrion devourers στα plaguelands ριχνουν με ελεεινο drop rate βεβαια, ενα larval acid που πουλιεται 8-10g στο AH.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.