Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Σε όλα προλαβαίνεις να πας μέσα στη βδομάδα. Συμφωνώ ότι για ΜC, BWL guilds μόνο λίγα από τα drops στο ZG αξίζουν, αλλά είναι ωραίο instance και καμιά φορά εκτός από G1EV EP1XXX φωνάζουμε και have fun :) .

Για τη διάρκεια που λες, είναι μάλλον θέμα guild, αλλα εμείς καθαρίζουμε όλο το MC σε 5 ώρες ενώ στο ZG θέλουμε 2 , 2μιση όρες για όλο εκτός Hakkar και Hexxer και σε αντίθεση με το MC, σε αυτό δεν έχουμε εμπειρία γιατί δεν έχουμε πάει πολλές φορές.

Link to comment
Share on other sites

ρε συ ζυξ, για αυτο που λες για τα addon...

οταν μπηκε την 1η μερα το 1.7 σχεδον δεν μου δουλευε τπτ...

Απο την δευτερη μερα ομως...ως δια μαγειας δουλευανε τα περισσοτερα... γιατι γινεται αυτο?

ΥΓ επεσα σε μαζωμο των apex στο BRD.... γυρω στα 40 ατομα κατεβαινανε απο τις αλυσιδες ο ενας πισω απο των αλλο... μεγαλοπρεπες 8εαμα, εχω τραβηξει και screenies. Eκανα use to orb of deception και μπηκα αναμεσα τους και προχωρουσαμε ολοι μαζι...οσπου με καταβαν και με εστειλαν για μπανακι στη λαβα

Link to comment
Share on other sites

να σου πω την αληθεια δεν ξερω γιατι. αλλα εγω εχω σταματισει να ασχολουμε με τα addon πλεον εχω μονο 2 κ βασικα μονο 1 χρειαζομε εμαθα να παιζω με το μανησιο γιατι βαρεθηκα σε καθε patch τα ιδια κ τα ιδια.

Link to comment
Share on other sites

Καταπληκτικό. Μετά απο 4 !!!! επισκέψεις στο AV και μετά απο 4500 hk έ γινα honored με το stormpike clan χωρίς κανένα κυριολεκτικά κόπο. Το μόνο που χρειάζεται είναι μερικά ambush στην πλάτη των horde :jump:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Nickman

Καταπληκτικό. Μετά απο 4 !!!! επισκέψεις στο AV και μετά απο 4500 hk έ γινα honored με το stormpike clan χωρίς κανένα κυριολεκτικά κόπο. Το μόνο που χρειάζεται είναι μερικά ambush στην πλάτη των horde :jump:

Έτσι χάλασε το παιχνίδι, πήγε ο κάθε άσχετος για πλάκα revered και γέμισε epics...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Ujin

Έτσι χάλασε το παιχνίδι, πήγε ο κάθε άσχετος για πλάκα revered και γέμισε epics...

προτον για να παρεις epics πρεπει να πας exalted. κ προσεχε πως τα πετας ετσι μην πω κ εγω τπτ για σχετικοτητα

Link to comment
Share on other sites

Σαπιστε τους ωρε.... η ωρα ειναι 7 και ακομα "ορισμενοι" χρηστες μονο - κατα την blizzard- δεν μπορουν να μπουνε

http://www.petitiononline.com/woweurop/petition.html

γινεται πανικος στα φορουμ της bliz ο κοσμος τα εχει παρει....

καντε ενα απλο sign στο λινκ...

μεχρι στιγμης 8100 ατομα εχουν υπογραψει

:rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant:

Link to comment
Share on other sites

Εμεις που φύγαμε απο τον crushridge και πήγαμε genjuros την γα'με μου φαίνεται.

Δεν παίζει κόσμος στον genjuros τι ***** σαν να παίζεις single player είναι...

αντε να δούμε αν θα γίνει το migration επι πληρωμή που ακούγεται γιατι δεν παλέυεται..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

προτον για να παρεις epics πρεπει να πας exalted. κ προσεχε πως τα πετας ετσι μην πω κ εγω τπτ για σχετικοτητα

να το πω κ αλλιως δλδ αυτος που παιρνει epics απο mc ειναι παιχταρας ? ahahaha ας γελασω κλεφτικα κιολας. που σκοτονει τον υπολογιστη που κανει συγγεκριμενες κινησεις? κ μολις το μαθεις ειναι παιχνιδακη. αυτος ειναι ο παιχταρας? κ καθεσαι κ πιστευεις τον Nickman σε αυτα που λεει? ας με εξηγηση κ εμενα ο Nicman πως σε 4 ΜΟΝΟ αγωνες εγινε honored που θελει 3000 rep για friendly k 6000 rep για honored. η νικη ειναι ΜΟΝΟ 700rep κ αν φας balinda 125 τα quest απο εχω που ειναι ελαχιστα ΑΝ ΤΑ ΕΚΑΝΕ πανο απο 200 αν θυμαμε καλα δεν δινη κανενα 5 quest αν ειναι ολα ζητημα ειναι κανε τον υπολογιζμο σου κ δες αν σε 4 αγωνες μαζεψε 9000rep σινολο. κ εγω δλδλ ο βλαξ που την τελευτεα μερα πριν γινω exalted κ ηθελα 5,5κ γιατι επεζαι απο το πρωι μεχρι το βραδυ? χμ μαλον Noobaki θα με. σε 4 αγωνες 9κ rep. κορυφεος παιχτης οποις περνει epics απο mc οκ. αναθεωρο το παιχνιδη μου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από alex_000 [Χθες, στις 21:05]

Εμεις που φύγαμε απο τον crushridge και πήγαμε genjuros την γα'με μου φαίνεται.

Δεν παίζει κόσμος στον genjuros τι ***** σαν να παίζεις single player είναι...

αντε να δούμε αν θα γίνει το migration επι πληρωμή που ακούγεται γιατι δεν παλέυεται..

Σκεψου το θετικα.Δεν εχεις πια lag :D

Παντως ειναι δικοπο μαχαιρι η θα εισαι se realm που σερνεται το συμπαν απο το lag η θα παιζεις σχεδον μονος σου.

Στον frostwhisper που ειμαι παντως η κατασταση παλευεται απο θεμα lag και αρκετο κοσμο εχει αν και τωρα που η Blizz τον εχει βαλει στους προτεινομενους σε λιγο καιρο θα ειμαστε οπως και οι αλλοι.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.