Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από zyx

προτον για να παρεις epics πρεπει να πας exalted. κ προσεχε πως τα πετας ετσι μην πω κ εγω τπτ για σχετικοτητα

Αρχική απάντηση από zyx

να το πω κ αλλιως δλδ αυτος που παιρνει epics απο mc ειναι παιχταρας ? ahahaha ας γελασω κλεφτικα κιολας. που σκοτονει τον υπολογιστη που κανει συγγεκριμενες κινησεις? κ μολις το μαθεις ειναι παιχνιδακη. αυτος ειναι ο παιχταρας? κ καθεσαι κ πιστευεις τον Nickman σε αυτα που λεει? ας με εξηγηση κ εμενα ο Nicman πως σε 4 ΜΟΝΟ αγωνες εγινε honored που θελει 3000 rep για friendly k 6000 rep για honored. η νικη ειναι ΜΟΝΟ 700rep κ αν φας balinda 125 τα quest απο εχω που ειναι ελαχιστα ΑΝ ΤΑ ΕΚΑΝΕ πανο απο 200 αν θυμαμε καλα δεν δινη κανενα 5 quest αν ειναι ολα ζητημα ειναι κανε τον υπολογιζμο σου κ δες αν σε 4 αγωνες μαζεψε 9000rep σινολο. κ εγω δλδλ ο βλαξ που την τελευτεα μερα πριν γινω exalted κ ηθελα 5,5κ γιατι επεζαι απο το πρωι μεχρι το βραδυ? χμ μαλον Noobaki θα με. σε 4 αγωνες 9κ rep. κορυφεος παιχτης οποις περνει epics απο mc οκ. αναθεωρο το παιχνιδη μου.

1) Δεν το είπα προσωπικά για κανέναν, μην ζορίζεσαι

2) Δεν είπα οτι όποιος έχει epic απο BG είναι άσχετος, είπα οτι κάθε άσχετος μπορεί να το κάνει και απόδειξη είναι το πόσα TUF και Lobotomizer υπάρχουνε.

3) Στα BG μπορείς να μην σκοτώσεις ποτέ κανέναν alliance και να γίνεις exhalted αρκεί να κερδίζει η ομάδα σου. Ακραίο παράδειγμα προφανώς αλλά γίνεται.

4)Σε καμία περίπτωση δεν ακούω κάποιον που μου λέει ότι έγινε revered με 4 AV, γιατί απλά έχω κερδίσει σε περισσότερα και δεν είμαι.

5) Ναι θέλει χρόνο για να γίνεις exhalted αλλά μόνο αυτό.

6) Καλός μπορεί να είναι κάποιος στο pvp στο pve ή και στα 2. Μην τα συγχέεις, δεν ειναι αλληλοσυνεπαγόμενα.

Και παρεπιπτώντως αν θες να πεις κάτι περι σχετικότητας, παρακαλώ, ελεύθερα. Δεν σε περιορίζει κανείς.

Link to comment
Share on other sites

Η αθάνατη , μοναδική , αξεπέραστη ηλιθιοεταιρεία ξαναχτύπησε. Στα αμερικάνικα φόρα γίνεται Ο χαμός . Όπως πιθανόν να έχετε ακούσει , η κορυφαία εταιρεία μετά από 1 χρόνο παιχνιδιού σκέφτηκε ότι στους warrior , το MS (Mortla strike ) και το ΟV(overpower) είναι υπερβολικά γερά χτυπήματα , και πρέπει να τους αποδυναμώσει όπως και έκανε . Με το νέο μπάλωμα , λοιπόν , πολλοί warriors , είδαν τα talents τους να έχουν μηδενιστεί , lol. Πρέπει να ξαναπάνε στον trainer και να ξανακάνουν προπόνηση , πληρώνοντας κάπου 40-50 g, μιλάω για 60ρηδες .Το ωραίο είναι ότι η ηλιθιοεταιρεία δεν απελευθερώνει τα talents , αλλά τους ζητάει να ξαναπληρώσουν για κάτι που δεν φταίνε.

Αθάνατη κρετινοblizz , το μεγαλείο σου τελειωμό δεν έχει .

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nikos

Η αθάνατη , μοναδική , αξεπέραστη ηλιθιοεταιρεία ξαναχτύπησε. Στα αμερικάνικα φόρα γίνεται Ο χαμός . Όπως πιθανόν να έχετε ακούσει , η κορυφαία εταιρεία μετά από 1 χρόνο παιχνιδιού σκέφτηκε ότι στους warrior , το MS (Mortla strike ) και το ΟV(overpower) είναι υπερβολικά γερά χτυπήματα , και πρέπει να τους αποδυναμώσει όπως και έκανε . Με το νέο μπάλωμα , λοιπόν , πολλοί warriors , είδαν τα talents τους να έχουν μηδενιστεί , lol. Πρέπει να ξαναπάνε στον trainer και να ξανακάνουν προπόνηση , πληρώνοντας κάπου 40-50 g, μιλάω για 60ρηδες .Το ωραίο είναι ότι η ηλιθιοεταιρεία δεν απελευθερώνει τα talents , αλλά τους ζητάει να ξαναπληρώσουν για κάτι που δεν φταίνε.

Αθάνατη κρετινοblizz , το μεγαλείο σου τελειωμό δεν έχει .

Απ'όσο έχω διαβάσει αυτό συνέβη επειδή, απο κάποιο λάθος προφανώς, πολλοί warrior βρέθηκαν μετά το patch να έχουν 1 talent point παραπάνω, δλδ 52 talent points σύνολο. Reset έγινε σε όσους από αυτούς χρησιμοποίησαν αυτό το "extra" 52ο talent point.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

1 δεν ζοριζομαι

2 ξαναερωτο παιχταρα τον κανει αν τα epic του ειναι απο το mc?

3 χλωμο ακυρο παραδηγμα

4 οκ

5 ολα θελουν χρονο κ μονο αυτο

6 .....

Για να απαντήσω στο 6 εγώ πήγα ρανκ 9 και μετά δε μπορούσα να ανέβω λόγω έλλειψης χρόνου και ξεκίνησα το pve και πήρα και tier 2 helm

Στα ραιδ συνήθως είμαι 3-4 στο dmg οπότε και pvp παίχτες τα πάνε μια χαρα :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kender [Σήμερα, στις 14:10]

Για να απαντήσω στο 6 εγώ πήγα ρανκ 9 και μετά δε μπορούσα να ανέβω λόγω έλλειψης χρόνου και ξεκίνησα το pve και πήρα και tier 2 helm

Στα ραιδ συνήθως είμαι 3-4 στο dmg οπότε και pvp παίχτες τα πάνε μια χαρα :p

Δεν αποκλείεται να τα πάει καποιος καλά και στα 2, αλλά συνήθως χρειάζεται να αλλάξεις talents. Π.χ για pvp ο mage πέρνει fire. Στο end game pve ούτε invite δεν παίρνει αν δεν είναι frost. Αντιστοιχα παραδείγματα υπάρχουν σε όλες τις classes.

Μεγάλο προβλημα είναι επίσης ότι από το pvp δεν παίρνεις fire resistance gear και χωρίς αυτό από ragna και μετά είναι ζόρικα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Larry [Σήμερα, στις 01:34]

Σκεψου το θετικα.Δεν εχεις πια lag :D

Παντως ειναι δικοπο μαχαιρι η θα εισαι se realm που σερνεται το συμπαν απο το lag η θα παιζεις σχεδον μονος σου.

Στον frostwhisper που ειμαι παντως η κατασταση παλευεται απο θεμα lag και αρκετο κοσμο εχει αν και τωρα που η Blizz τον εχει βαλει στους προτεινομενους σε λιγο καιρο θα ειμαστε οπως και οι αλλοι.

δεν είχε ιδιέταιρο lag στον crushridge οι ιταλοί ήταν το πρόβλημα και δεν σεβοντουσαν κανένα μιλώντας Ιταλικά στο main chat (κάτι που πλέον κάνουν και οι Ελληνες στον νέο server πάρόλο που παραπονιόντουσαν... κλάσσικά)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kender

Για να απαντήσω στο 6 εγώ πήγα ρανκ 9 και μετά δε μπορούσα να ανέβω λόγω έλλειψης χρόνου και ξεκίνησα το pve και πήρα και tier 2 helm

Στα ραιδ συνήθως είμαι 3-4 στο dmg οπότε και pvp παίχτες τα πάνε μια χαρα :p

ασχετο αλλα ειδες να αναφερο καπου οτι οποιος ειναι hi rank ξερει να παιζει?

Link to comment
Share on other sites

παιδες 2 ερωτησεις για το ab....

1. εχω την εντυπωση οτι δινει ελαχιστο honor σε σχεση με το av, οπως επισης και τα Kills ειναι εμφανως λιγοτερα. κανω λαθος?

2. ειδα οτι στα ab, δεν φτιαχνουνε grps και raid...οντως ισχυει?

ΥΓ χ8ες μου φαγανε το magister robe....

κουραγιο πλεον ελαχιστο για να συνεχισω το κ@λοπαιχνιδο

Link to comment
Share on other sites

λιγοτερο honor δινει αλλα αν ολα πανε καλα κανεις περισοτερα παιχνιδια. παντος γενικα νε περνεις γιλοτερους hp. τα kills λιγοτερα αλλα με περισοτερους hp. φτιαχνουν απλα καποιοι μπενουν guilds κ δεν κανουν Invite. η θελουν να εχουν το δικο τους group.

Link to comment
Share on other sites

δε ξερω τεο... ειμαι σε απογνωση πλεον

αφου σκεφτομαι για οσα ιτεμς θελω να παρω, να κανω εγω το raid, και ναι μπαινω leader...

και στη φαση που ψοφαει το boss που κανει το drop,

να γυριζω μαστερ λοοτερ, να περνω το ιτεμ και να εξαφανιζομαι...

απλως σκεφτομαι τις συνεπειες αυτουνου το πραγματος ... λολ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras

δε ξερω τεο... ειμαι σε απογνωση πλεον

αφου σκεφτομαι για οσα ιτεμς θελω να παρω, να κανω εγω το raid, και ναι μπαινω leader...

και στη φαση που ψοφαει το boss που κανει το drop,

να γυριζω μαστερ λοοτερ, να περνω το ιτεμ και να εξαφανιζομαι...

απλως σκεφτομαι τις συνεπειες αυτουνου το πραγματος ... λολ

Πρέπει να καταλάβεις ότι το παιχνίδι θέλει υπομονή. Όσοι έχουνε full set έχουνε φτύσει αίμα για να το μαζέψουνε. Αν πάρεις το chest π.χ. σε λιγότερο από 20+ runs είσαι κολοφαρδος. Υπομονή και επιμονή και όλα θα γίνουν.

Link to comment
Share on other sites

εγω λεω να πας στο thott και να δεις τι item θες κ πως θες να παιξεις εμενα το set δεν με λεει τπτ ποτε δεν ασχοληθηκα με το δικο μου sc σετ το dm εχει καποια items που ειναι παρα μα παρα πολυ καλα. πχ εχω ενα bracer blue που ειναι το πιο επιθετικο bracer που υπαρχη. ουτε epic δνε το περναει ακομα. με δινει συνολο 34attack power το πιο δυνατο epic δινει 30 κ εχει κ λιγοτερο stam χανει ελαχιστα στο crit k dodge. αλλα οταν μιλαμε για 0,15 % κλαιν. κ μην χαλασ την ζαχαρενια σου. εμενα πλεον δεν με νοιαζει τπτ κ mc να παω κ να μην παω δεν με νοιαζει. pvp ολε στο real κοσμο και τρελα σκοινικα.

Link to comment
Share on other sites

κοιτα ουτε μενα με νοιαζει το σετ, ακριβως για τους λογους που ανεφερες....

παρολα αυτά, αυτά που θελω ακομα ειναι τα magisters items που κανουν και σετακι. Ναι το ξερω οτι υπαρχουν καλυτερα ιτεμς (το ιδανικο για μενα ειναι το arcanist set).

αλλα αυτα τα ιτεμς παιζουν σε onyxia mc bwl...

μερη δηλαδη δεν προκειται να πας ποτε στη ζωη σου για τους γνωστους λογους που εχουμε πει 100 φορες....

Link to comment
Share on other sites

Έλεος χθές πέτυχα έναν τυπά με όνομα Makedonec....

όπα λέω εδώ είμαστε.

From? του κάνω

Macedonia μου λέει.....

So you are Greek? του κάνω

I'm not Greek i'm Macedonian μου λέει

Hmmm but Macedonia is in Greece του λέω

Lol μου κάνει....Macedonia is between Bulgaria and Albania...

I'm sorry I dont know that country του κάνω....

Έλεος πάντως.

Link to comment
Share on other sites

λολ.. ξερω..

παιζουν ατομα στο guild μας ...60αρηδες

που ακομα δε ξερουν τι ειναι ab & av

και αλλοι που κανουν φαρμινγκ στο....feralas!

ενω καποιοι αλλοι ακολουθουν πιστα το ειδωλο τους Bruce Lee...και πατανε need ακομα και στα runeclothes...

σημ. κανενας απο αυτους δεν ειναι απο το lab... :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.