Jump to content



Miura @brands hatch 10/10/15 Greek gatherings


panosdimp

Recommended Posts

95 it is και μην κάνεις το λάθος που έκανα εγώ με τις ψηφοφορίες είναι καλύτερη η δικτατορία σ΄ αυτές τις περιπτώσεις ξεμπερδεύεις ,άλλωστε έχει ο καθένας το δικαίωμα της επιλογής του όταν θα βάλει εκείνος κόμπο είναι κι αυτό δημοκρατικότατο αν το σκεφτείς.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Μετά από τους πρώτους 10 γύρους (γιατί ναι, έμπνευση ήταν δεν το είχα δοκιμάσει καν) και με κάποιες μετατροπές στο setup του αυτοκινήτου, οι χρόνοι κατεβαίνουν για πλάκα!!! 

 

Φυσικά για να το κρατήσεις στο δρόμο χρειάζονται πολλές διορθώσεις και πολύ δουλειά στα χέρια, αλλά πιστεύω σε σας, δεν θα τα παρατήσετε!!!

 

Υ.Γ: θα πέσει πολύ πλαγιολίσθηση και πιστεύω πως αν έχουμε κόσμο θα είναι πολύ ευχάριστος και εντυπωσιακός  αγώνας!!!

 

Υ.Γ.2: Περιμένουμε screenshots από τους σκηνοθέτες του thelab!!! (@panosdimp) 

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εγώ έχω 2 Miura P400 SV στο γκαράζ μου. Υποθέτω το ένα είναι mod από παλιά... Πως τα ξεχωρίζω?

 

Σβήσε αυτό που δεν λέει ks_lamborghini_miura_sv

 

Επίσης για να εμφανιστεί το map, σβήστε το "map.png" μέσα στο "Steam\SteamApps\common\assettocorsa\content\tracks\brands-hatch"

 

Κάνοντας μερικά γυράκια, μου ήρθε στο μυαλό αυτό το τραγούδι

 

 

Το autoblip νομίζω πρέπει να θεωρηθεί cheat!!!

 

Προσοχή στις αλλαγές από 3η -> 2α. Πολύ απαλά , σε χαμηλές στροφές και πάντα στην ευθεία.

Το αυτό η 2α->3η. Απαλά και χωρίς γκάζι.

 

Τέλος βάλτε αυτό αν θέλετε να βλέπετε παρεταίρω πληροφορίες τύπου και έτσι και πολλά άλλα.

 

@panosdimp, μήπως ο server να αποκτήσει την τελευταία έκδοση?

Έγινε επεξεργασία από liakjim
Link to comment
Share on other sites

@panosdimp, μήπως ο server να αποκτήσει την τελευταία έκδοση?

 

Δημήτρη πριν λίγο καιρό έθεσα το θέμα της εμφάνισης δύο qualify στα στατιστικά  στην εταιρία που μας δίνει το σέρβερ ,μου είπαν οτι θα αναβαθμίσουν το stracker πράγμα που έκαναν και αν επιμένει να μιλήσω στον neys πράγμα που έκανα γιατί το πρόβλημα δεν λύθηκε .

Η αναβάθμιση έγινε με την πιο σταθερή έκδοση 2.8.9 που υπάρχει έτσι είπαν ,από την άλλη πλευρά ο Νeys δεν απάντησε δεν ξέρω γιατί ίσως να υπονόησε πως πρέπει να πάμε σε μεταγενέστερη έκδοση ,θα το ξαναθέσω να δούμε.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.