Jump to content



Miura @brands hatch 10/10/15 Greek gatherings


panosdimp

Recommended Posts

H mclaren δε συγχωρει λαθος.Η μιουρα μαζευεται αν σου φυγει ομως.
Αλλα συμφωνω με τον @.Τον αμαζευτο εχει! Την θεωρω απο τα πιο δυσκολα αμαξια του AC..Το ξαναλεω , ειναι απο τα αμαξια που πρεπει να τα οδηγησεις full manual για να καταλαβεις τι αμαξι ειναι πραγματικα και να μπορεις να το φτασεις στα ορια του.(ακους panosdimp? :p )
Τα φρενα του ειναι πολυ καλα..Πλακωνεσαι στην αρχη , γονατιζει ολο το αμαξι και λιγο πριν ξεκινησουν να μπλοκαρουν οι τροχοι , αφηνεις και ξανα πατας.και οσο φρεναρεις τοσο πιο συντομες κινησεις θελει.Στην λογικη του abs θελει.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

H mclaren δε συγχωρει λαθος.Η μιουρα μαζευεται αν σου φυγει ομως.

Αλλα συμφωνω με τον @.Τον αμαζευτο εχει! Την θεωρω απο τα πιο δυσκολα αμαξια του AC..Το ξαναλεω , ειναι απο τα αμαξια που πρεπει να τα οδηγησεις full manual για να καταλαβεις τι αμαξι ειναι πραγματικα και να μπορεις να το φτασεις στα ορια του.(ακους panosdimp? :p )

Τα φρενα του ειναι πολυ καλα..Πλακωνεσαι στην αρχη , γονατιζει ολο το αμαξι και λιγο πριν ξεκινησουν να μπλοκαρουν οι τροχοι , αφηνεις και ξανα πατας.και οσο φρεναρεις τοσο πιο συντομες κινησεις θελει.Στην λογικη του abs θελει.

Kαλά κατέβα εσύ από το καπό και μετά μου λες κι εμένα :p :p :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μονο που απο το καπο φαινεται πως πας πιο γρηγορα οποτε δεν ειναι υπερ μου :p

ανεβαζω βιντεο απο τη χθεσινη μαχη @panosdimp!

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι και το πιο ιδανικο αμαξι για καποιον που δεν εχει εξοικειωθει αρκετα σε τιμονιερα ακομα..με το pad το πας πιο ευκολα στο "οριο" αλλα θελει προσοχη παλι..

 

Ωραιο combo οπως και να χει! Gomar ,thodoris και λοιποι μπραβο σαν να ειστε απο αλλον πλανητη... :T:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Φοβερο κυνηγητο.Και ειδικα με αυτο το αμαξι.Δεν ειναι μονο δυσκολο να φτασεις καποιον , αλλα να τον περασεις κιολας.Και ποσο μαλλον εναν δυσκολο αντιπαλο σαν τον Παναγιωτη.
Μπραβο που κραταγες την θεση σου και εδειχνες να μη σε ενοχλει που ημουν απο πισω σου (ακουστηκε καπως αυτο :p )

 

Ολα ξεκινησαν απο ενα λαθος και καταληγουν με λαθος...

 

Αξιζουν τα 10λεπτα του βιντεο πιστευω.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Αχ αυτή miura... :wub:

αν δεν έχετε δει αυτή την ταινία απλά χάνετε...

Καμία σχέση με το χάλια remake!

On days like these στις Άλπεις με τη Μιούρα.... Του το χάλασε λίγο όμως η μπουλντόζα μετά το τούνελ [emoji12]
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Φοβερο κυνηγητο.Και ειδικα με αυτο το αμαξι.Δεν ειναι μονο δυσκολο να φτασεις καποιον , αλλα να τον περασεις κιολας.Και ποσο μαλλον εναν δυσκολο αντιπαλο σαν τον Παναγιωτη.

Μπραβο που κραταγες την θεση σου και εδειχνες να μη σε ενοχλει που ημουν απο πισω σου (ακουστηκε καπως αυτο :p )

 

Ολα ξεκινησαν απο ενα λαθος και καταληγουν με λαθος...

 

Αξιζουν τα 10λεπτα του βιντεο πιστευω.

 

 

Ακόμα και τώρα που το παρακολουθούσα ήμουν σφιγμένος μη τυχόν και με περάσεις παρ΄ όλο που ήξερα την κατάληξη χαχαχα :D

Πέρα απ΄ όλα αυτά αν θέλω να είμαι ανταγωνιστικός την Κυριακή πρέπει να αλλάξω τελείως τακτική  αυτή η οδήγηση σαν τη γιαγιά μου φαίνεται παρωχημένη και δεν γράφει καθόλου στο φακό. :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα και τώρα που το παρακολουθούσα ήμουν σφιγμένος μη τυχόν και με περάσεις παρ΄ όλο που ήξερα την κατάληξη χαχαχα :D

Πέρα απ΄ όλα αυτά αν θέλω να είμαι ανταγωνιστικός την Κυριακή πρέπει να αλλάξω τελείως τακτική  αυτή η οδήγηση σαν τη γιαγιά μου φαίνεται παρωχημένη και δεν γράφει καθόλου στο φακό. :D

....manual :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

:offtopic:  Με τις αλλαγές που έρχονται (οσονούπω) και τον 64bit client πιστεύεται πως θα ήταν καλύτερο ένα καινούργιο clean install ή το αφήνουμε όπως έχει??  

To αφηνεις οπως ειναι.

Αν δεις οτι σου βγαλει καποιο προβλημα, κανεις ενα repair απο το steam.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

έναν τύπο που παίζει με paddles σε αυτοκίνητο του 60 

 

Δεν έχω να πω τίποτα άλλο παρα μόνο  "κι εσύ τέκνον Βρούτε?"

Και να δικαιολογήσω την επιλογή παντλς θα πω πως εγκώ από παιδί ονειρευόμουν να οδηγήσω με paddles τα βλεπα στην f1 και θαύμαζα την ταχύτητα της αλλαγής και μονολογούσα πως γίνεται αυτό  χωρίς συμπλέκτη  πω πω τεχνολογίαααα (είμαι και λίγο παλιός εε)

Ε τώρα που μου δόθηκε η δυνατότητα δεν ξαναγυρίζω στο συμπλέκτη ,από την άλλη αυτός ο μάπα συμπλέκτης και το λεβιεδάκι που μοιάζει με παιδικό παιχνίδι της g27 ε δεν με εξιτάρουν τόσο ώστε να τα χρησιμοποιήσω τι να κάνουμε .

Μου δόθηκε η δυνατότητα να οδηγήσω τα m3 των δύο προηγούμενων γενεών και με Paddles αλλά και με συμπλέκτη  η απόφασή μου τελεσίδικη προτιμώ τα paddles ανεπιστρεπτή .

Τώρα αν έχουμε κάποια στιγμή τη δυνατότητα να υποχρεώσουμε τους οδηγούς μέσω σέρβερ σε χρήση συμπλέκτη ε πάλι θα λάβω μέρος και θα το πάω κι έτσι, είπαμε δεν λέμε όχι σε τίποτα προς το παρών δεν γουστάρω με τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.