Jump to content



Miura @brands hatch 10/10/15 Greek gatherings


panosdimp

Recommended Posts

Νομίζω, πρέπει να επεκτείνω τον οδηγό...

 

Πάτα το F9.

 

lol! Καλα ρε συ, μην κοροϊδεύεις.. Έχω βάλει άλλες εντολές στα function keys και δεν πιάνουν όλα τα Fx keys! Τώρα που το σκέφτομαι, μπορεί να είναι και mute το F9. :D . Για να ενεργοποιηθούν τα default F-Keys πρέπει να πατήσω το κουμπί function + F9 !  Razer Kraken Chroma keyboard και δε συμμαζεύεται... 

Link to comment
Share on other sites

@liakjim,

 

Πως σβηνω ενα lap που εκανα απο το ptracker?

δειχνει 1.36 LOL ενω ηταν 1.50.9

 

Αποκαλύφτηκες....http://managerdc2.rackservice.org:50299/lapdetails?lapid=97222#

 

Δεν ξέρω. Bug? Ίσως ο Παναγιώτης μπορεί να βοηθήσει.

 

edit : έλα στο έφτιαξα

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραιο combo τωρα ε ;;; Το μεσημερι αλλα ελεγες :p

Απολαυστικοι οι 2 τελευταιοι γυροι.Αναποδα τιμονια ,, μπλοκαρισματα..Ολα τα χουμε.
 

Thodoris , Kyriakos , gomar

incar camera απο μενα

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει τι να πω..Μαγικη εμπειρια..

 

1η αποπειρα χωρις κανενα σετ απ (δεν εβρισκα πουθενα σε κανεναν φακελο την miura για να βαλω το best.ini που δωθηκε πιο πανω) και αυτοματο κιβωτιο.

Οκ σε καθε φρεναρισμα εμπαινε η 1η με συνεπεια αλεπαλληλα τετ α κε!!Βγαινω βαζω μη αυτοματο κιβωτιο και ξαναμπαινω!!

Γκαζι,δεξι puddle πισω και.....τιποτα!!

Συμπλεκτη και Puddle...παλι τιποτα...

 

Οποτε για πρωτη φορα οδηγησα manual με shifter και συμπλεκτη!!!!

 

Θελει πολλη προπονηση και ηρεμες κινησεις!!!

Καποιοι ειναι σε αλλο επιπεδο παντως!!! Οπως ο κυριος απο πανω μου!!

Συγχαρητηρια!!

Έγινε επεξεργασία από GeoF1
Link to comment
Share on other sites

1η αποπειρα χωρις κανενα σετ απ (δεν εβρισκα πουθενα σε κανεναν φακελο την miura για να βαλω το best.ini που δωθηκε πιο πανω) και αυτοματο κιβωτιο.

Όλα τα προσωπικά αρχεία δλδ setups, replay files, ρυθμίσεις κτλ θα τα βρεις εδώ \Documents\Assetto Corsa

πχ το setup για το Miura θα πάει εδώ \Documents\Assetto Corsa\setups\ks_lamborghini_miura_sv\brands-hatch

Link to comment
Share on other sites

liakjim τον βρηκα αυτον τον φακελο αλλα δεν ειχε ολα τα αυτοκινητα μεσα. Για αυτο μου εκανε εντυπωση.

Θα το ξαναδω το απογευμα! :)

πρεπει να τα " τρεξεις " πρωτα για να δημιουργηθει ο φακελος, και το ιδιος για τα tracks.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μετά από ένα σύντομο πέρασμα που έκανα χθες από το σέρβερ όταν βρήκα λίγο χρόνο ανάμεσα στα ρεσιτάλ του μικρού , μου φάνηκε πως αν η F1 GTR ήταν μια φορά "δύστροπη", τότε η Miura είναι μία άσκηση πάνω στον μαζοχισμό... Κρίμα γιατί το Brands είναι πολύ ωραίο.

Link to comment
Share on other sites

Εγω, παντως, συνεχιζω να θεωρω την F1 GTR το πιο "δυσκολο" αυτοκινητο του AC.

Η Mclaren είναι πολύ δύσκολη αλλά τουλάχιστον προβλέψιμη, το περιμένεις ότι θα σε "δαγκώσει". Η μιούρα χθες ήταν all over the place που λένε και στο χωριό μου, υποστροφή, υπερστροφη με το γκάζι, υπερστροφή στο άφημα, φρένα κουκουρούκου. Ναι ξέρω, '60s λάστιχα και τεχνολογία. Αλλά το FFB που πήγε? Νόμιζα ότι χάλασε η τιμονιέρα μου. Αυτοκίνητο χωρίς υδραυλική υποβοήθηση θα πρέπε να δίνει μπόλικη πληροφόρηση. Δεν είχα εμπιστοσύνη ούτε να φρενάρω ούτε να στρίψω. Gomar και Θοδωρής ήρωες που το πάνε έτσι.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.