Jump to content



Miura @brands hatch 10/10/15 Greek gatherings


panosdimp

Recommended Posts

Το Championship δεν έχει ενημερωθεί ακόμα... Εγώ όλη την εβδομάδα δεν έκανα καθόλου προπόνηση και τελικά βλέποντας τους χρόνους που είχατε απόφάσισα να μην πάρω μέρος, γιατί με το 1.56 που είχα personal record ούτε στον wolves δε θα έκανα παρέα  :D  :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κακως εχεις τετοια αποψη.
Στο Practice θα κατεβαζες σιγουρα 1-2 δευτερολεπτα , στα qual μπορει να μην επαιρνες καλη θεση αλλα στον αγωνα λογω κυνηγητου θα μειωνες κιαλλο τους χρονους σου.
Αν ησουν σταθερος και πιεζες , θα περιμενες για το λαθος του μπροστινου σου , αλλιως θα ελεγες οτι προσπαθησες! :D

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Το Championship δεν έχει ενημερωθεί ακόμα... Εγώ όλη την εβδομάδα δεν έκανα καθόλου προπόνηση και τελικά βλέποντας τους χρόνους που είχατε απόφάσισα να μην πάρω μέρος, γιατί με το 1.56 που είχα personal record ούτε στον wolves δε θα έκανα παρέα  :D  :p

Αν κάπνιζα δεν θα χα χρόνο ούτε για τσιγάρο οπότε υπομονή μόλις βρώ κανα μισάωρο θα τα φτιάξω όλα!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@uodvrhw  (αν είσαι ο Pe ge) σου οφείλω μια συγγνώμη για την επαφή στον δεύτερο αγώνα...

Οχι ειμαι ο TeD KaR. οπότε σ'αλλον ωφειλεις τη συγγνωμη.

Δεν έτρεξα ποτε στο 2ο αγώνα βλέποντας την πορεια μου στον πρωτο. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

@uodvrhw  (αν είσαι ο Pe ge) σου οφείλω μια συγγνώμη για την επαφή στον δεύτερο αγώνα...

 

Δεν υπάρχει πρόβλημα φίλε μου. Δημιουργείται μία απογοήτευση εκείνη τη στιγμή, αλλά ένα παιχνίδι είναι για μένα και τίποτα περισσότερο.

 

Όλα καλά !!

 

:D  :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To πρωτάθλημα ανανεώθηκε πάντως.. Σε λίγο και το νέο combo :D

 

Χμμμ.. δηλαδή όταν έχει σε μια μέρα 2 αγώνες, τότε κάθε race πιάνει τους ίδιους πόντους;; Θα περίμενα οι βαθμοί να είναι οι μισοί σε αυτήν την περίπτωση... Πολύ άδικο...

 

EDIT!! Τώρα το πρόσεξα πως τελικά είναι δυα δύο!  :D  :tomato:

Έγινε επεξεργασία από tanthopo
Link to comment
Share on other sites

Οχι ειμαι ο TeD KaR. οπότε σ'αλλον ωφειλεις τη συγγνωμη.

Δεν έτρεξα ποτε στο 2ο αγώνα βλέποντας την πορεια μου στον πρωτο. :rolleyes:

 

Sorry αν είμαι off topic, αλλά τώρα μιας που υπάρχει και το subforum του AC, μήπως να κάναμε ένα thread την αντιστοίχηση των usernames μας εδώ με τα ονόματα που τρέχουμε στο Assetto? Γιατί κι εγώ δεν ξέρω πολλές φορές ποιός είναι ποιός. Η άλλη λύση είναι να τρέχουμε με τα εδώ usernames, νομίζω στα options/profile έχει να βάλεις και nickname.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.