Jump to content



BMW M4 Coupé Akrapovic - Barcelona MOTO - 18/10/15 - Greek Gatherings


wolves

Recommended Posts

E λοιπόν έχουμε ήδη και την απάντηση ως προς το minorating plugin,  όπως θα διαβάσετε παρακάτω και προς τέρψη του φίλου μου του Jim

 

Kevin Maatman Staff

Hello

We are working on this and will be able to provide it shortly. Once we're able to you will be informed as usual! :)

Regards,
Kevin, General Manager
~RackService.org
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Για μια προπόνηση στο Combo της Κυριακής μπορούμε να τρέξουμε και στο racedepartment.com που έχει το ίδιο Combo την Παρασκευή: http://www.racedepartment.com/threads/bmw-m4-akrapovic-circuit-de-catalunya-friday-october-16th-2015.111982/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω. Όσοι έχετε κάτι 2:02:ΧΧΧ χρόνους , σε τί grip έγιναν?

Σε 94.9% grip, ένα 2:04:600 , είναι καλούτσικο?

 

Ραντεβού το βράδυ μετά τις 23.30 να μας εξηγήσεις και τα των ελαστικών ,αν μαζευτούμε οι δικοί μας βάζω λουκετάκι για να κάνουμε κανα σετάπι.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ραντεβού το βράδυ μετά τις 23.30 να μας εξηγήσεις και τα των ελαστικών ,αν μαζευτούμε οι δικοί μας βάζω λουκετάκι για να κάνουμε κανα σετάπι.

 

Ωραιος,προσπαθω να κανω τη βαρκα να στριψει και δεν τη μπορω με τιποτα...

Link to comment
Share on other sites

Και να μη παιξουμε την Κυριακη , δε με πειραζει.Μου αρκει που παιξαμε σημερα και ηταν αρκετα δυνατοι αγωνες.
Δυνατες κοντρες , δυσκολες προσπερασεις , απαισια φρενα οποτε ειναι και δυσκολο η προσπεραση.
Αναγκαστηκα να κανω ψιλο divebomb για να μη πεσω πανω στον Arkoudadi.Εννοειται βεβαια δε του ξανα δωσα την θεση :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και να μη παιξουμε την Κυριακη , δε με πειραζει.Μου αρκει που παιξαμε σημερα και ηταν αρκετα δυνατοι αγωνες.

Δυνατες κοντρες , δυσκολες προσπερασεις , απαισια φρενα οποτε ειναι και δυσκολο η προσπεραση.

Αναγκαστηκα να κανω ψιλο divebomb για να μη πεσω πανω στον Arkoudadi.Εννοειται βεβαια δε του ξανα δωσα την θεση :p

o arkoudadis παιζει πολυ το τζαρτζαρισμα τον επειξα και εγω χτες ετσι(σε καποια φαση) δεν ξερω αν του αρεσε :p ...παντως ειναι δυνατος αντιπαλος  :)

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

o arkoudadis παιζει πολυ το τζαρτζαρισμα τον επειξα και εγω χτες ετσι(μετα απο καποιο σημειο) δεν ξερω αν του αρεσε :p ...παντως ειναι δυνατος αντιπαλος  :)

Εγώ είδα και κλεισίματα χτες από μεριά σου... (μπορεί να είχατε lag)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είδα και κλεισίματα χτες από μεριά σου... (μπορεί να είχατε lag)

καλα αλλο αυτο...εκει που ημουν αρκετα μπροστα ακουω ενα μπαμ στο ασχετο και βρεθηκα εκτος...απο οτι πληροφορηθηκα στο τελος ηταν δικο μου λαγκ,δεν ξερω αν υπηρξαν κ.α 

 

 λεω για δυο/τρεις φασεις πανομοιοτηπες τζαρτζαρισμα στην εισοδο της στροφης....η αληθεια παντως ειναι οτι στο combo αυτο αλλα γενικοτερα στο ασσεττο η προσπεραση ειναι θεμα...πρεπει να ανοιξει πορτα ο προπορευομενος η να βγει εκτος,στον πρωτο αγωνα δεν εκανα τιποτα απο τα 2.Επρεπε να μεινεις να δεις και την συνεχεια,σε καποια φαση σε ειδα να συγκρουεσε με τον αρκουδαδι και μετα disconect

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

Ωραια εμπειρια χθες.

4 αυτοκινητα!

2 γκρουπ

Οι 2 πρωτοι εξαφανιστηκαν

Κυριακος και αλλο ενα παιδι

 

Και εγω με τον sC_wOlveS παιζαμε πισω!!

 

Το χαρηκα παρα πολυ αλλα εμεινα απο βενζινη στο τελος!! :tomato:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δε το γυρνάμε σε drift challenge καλύτερα; :p

Ντάξει λίγο εξοικείωση με το γκάζι θέλει η πεμβε, κατά τ άλλα το προσπέρασμα είναι πάρα πολύ δύσκολο. Όπως ειπώθηκε και πιο πάνω πρέπει να συναινέσει ο άλλος.

Link to comment
Share on other sites

RackService - Move of your server to germany By Kevin M On 15/10/2015 9:18:57 μμ New

Dear Customer,

As mentioned before, we've DDoS attacked in the past days. This affected our network and servers in a quite bad way, providing you a server with a quality below our requirements.

Due to this reason we've contacted a new datacenter in Germany which will be providing us brand new servers with 1 Gbps network. We've already started acquiring them.

We would like to start moving all our servers to Germany. Therefore, we want to know which is the most suitable time for you for us to do this? Do you have any preference or doesn't matter at all?

Please let us know by email at info@rackservice.org . If you have already replied to the email we sent, please ignore this notice.

Thanks,
Kevin M
RackService

 

Υπάρχει πρόβλημα απ΄ ότι φαίνεται δεν είναι θέμα password το έχω βγάλει από χθες το πρωί

Nα τους πω να γίνει η μεταφορά από Δευτέρα η σήμερα οκ?

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.