Jump to content



BMW M4 Coupé Akrapovic - Barcelona MOTO - 18/10/15 - Greek Gatherings


wolves

Recommended Posts

Αυτή τη στιγμή χρειάζονται 60 γύροι από ένα αυτοκίνητο για να ανέβει το γκριπ κατά 1% βάλε επί πόσα αυτοκίνητα θα τρέχουμε μέσα για να καταλάβεις ότι χρειάζονται σχετικά λίγοι γύροι για να ανέβει γι αυτό ανεβαίνει γρήγορα όταν είναι πολλά αυτοκίνητα.

Επίσης έχουμε ορίσει την παράμετρο session transfer  στο 100 οπότε μεταφέρεται όλο το κερδισμένο γκριπ στην επόμενη συνεδρία [session].

Mπορούμε να τα αλλάξουμε και τα δύο αλλά νομίζω είναι καλά από το επόμενο μπορεί ο καθένας να μου λέει να το ορίζουμε διαφορετικά .

Ενα άλλο που θέλω να πω είναι ότι με τον τρόπο που οδηγάω μου βγάζει με φουλ τεπόζιτο 18,5 γύρους οπότε μάλλον να αφήσουμε 17 γύρους τον αγώνα η να βάλουμε  to challenge   για πρώτη παγκόσμια :happy:  να προσπαθήσουμε να φτάσουμε μέχρι το τέρμα οδηγώντας σε κάποια κομμάτια οικονομικά :tomato: . :D

Για 18 γύρους σκέφτηκα και εγώ για να γίνει θρίλερ αλλά θα με βρίζατε! Λοιπόν αφού γουστάρετε βάλτε παραπάνω αλλά θα συμπεριληφθεί αναγκαστικά και pitstop, αλλά να μην ξεπεράσουμε τα 45 λεπτά.

Link to comment
Share on other sites

Εγω προτείνω να το αφήσουμε ως έχει γιατί οι περισσότεροι δεν ξέρουμε τις διαδικασίες του πιτ στοπ και θα χουμε δράματα.

Ελάτε 21:00 για practice sto teamspeak και αποφασίζουμε.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ποιος σου είπε ότι δεν θα είμαι?  Μάλλον θα ήθελες να μην είμαι. :p :p :p

Θα μπω και εγώ σήμερα μάλλον αν και έχω λίγο jetlag :D

 

Γ@μηθηκατε ρε....  :sarcastic:

Μαλλον σαν spectator θα τη βγαλω αποψε, νομιζω θα αξιζει περισσοτερο.

Link to comment
Share on other sites

Ποιος σου είπε ότι δεν θα είμαι? Μάλλον θα ήθελες να μην είμαι. :p :p :p

Παραπληροφόρηση φίλε μου Παραπληροφόρηση δεν φταίω σε τίποτα, κρίμα τη χαρά που πήρα.

password : chaos

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

με εφαγες μπαμπεσικα παναγιωτη βητα στον τελευταιο γυρο  :happy:ανοιξα πορτες ντουλαπες απο ολα τα καλα  :D

ωραιος αγωνας ομως πεντακαθαρος  ...τον ευχαριστηθηκα,μπραβο παιδια  :T:

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.